Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile kosztuje metr w nowym budownictwie Warszawa?

Polecane posty

Gość gość

jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jeszcze gdzie i jaki standard, tanie na przedmieściach znajdziesz już za 6000zł/m2 a luksusowe http://www.solecresidence.pl/ , z widokiem na panoramę miasta, basenami i mini polem golfowym na dachu od 12900zł/m2 jak za taki standard i tak uważam że niedrogo bo na ciasnocie na Mokotowie w starych blokach cenią sobie 11000zł/m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okolo 7-8 tys na mokotowie jak się rozglądałam ale nie adekwatnie do tego co proponuja w zamian czyli slabe rozlozenie, blok na bloku, do pracy mam tez kawalek wiec te wszytskie nowe z mokotowa sobie odpuszczam. Teraz bardziej Praga lub Wola. Tam szukam. Bo cena cena ale najwaznieszja jest okolica, dojazd, najblizsze srodowisko. i kredyt :D takze jak macie do polecenia cos na woli i pradze to tez poprosze :) mokotow i wilanow odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie kupiłam mieszkanie na bliskiej Białołęce za 6200. Dużo zależy od lokalizacji, od tego czy blok jest już wybudowany, czy jeszcze nawet dziury w ziemi nie ma. Jednak taniej jak za 6000 w Warszawie raczej nie kupisz. A możesz kupić i za 20 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe budownictwo nie jest sobie rowne. W Warszawie placi sie tanio za bloki lezace daleko od centrum, z dlugim i uciazliwym dojazdem, z kiepska infrastruktura, itd. Zycie w takim miejscu jest "w nowym", ale KIEPSKIE. Za dobrze polozone, pieknie wykonczone bloki, z pelna infrastuktura, w dobrej dzielnicy (to wazne) placi sie co najmniej dwa razy drozej niz za te opisane wyzej, a czesto nawet trzy-cztery razy drozej. To znaczy, ze mozesz kupic dwa pokoje z garazem w nowym budownictwie za np. 400tys zl, a mozesz nawet za milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie trudno o dobra dzielnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest trudno o dobrą dzielnicę ani dobrą cenę za metr, tylko trzeba umieć szukać. jak chcesz w nówkach to pochodź po deweloperach, popatrz na strony internetowe. lofty na woli miały super cenę, ale nie zdążyłam się awet rozejrzeć za mieszkaniami po rozeszły się na pniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam ostatnio na stronie inwestplanu i taka zupełnie nowa budowa tzn projekt na pradze płd 7.100 czyli narawdę naprawdę dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjakotako29
Tez wlasnie robie research, bo rozgladam sie za niewielkim mieszkankiem w Wawie. Ostatnio tak z czystej ciekawosci zaczelam czytac jakie ceny sa w popularnym wiezowcu na Zlotej 44: http://zlota44.com/ i dowiedzialam sie, ze za metr kwadratowy trzeba zaplacic od 24 do 40 tys. zl. Dla przecietnego Kowalskiego to stawka z ksiezyca, ale dla zamoznych ludzi, ktorzy maja ochote zainwestowac pieniadze w luksusowa nieruchomosc to pewnie srednio odczuwalna dla portfela stawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My będziemy kupowali na Bemowie, w jednej z inwestycji http://www.apm-development.com.pl. Ceny faktycznie zależą od wielu czynników - jaka inwestycja, jaka lokalizacja, które piętro, jaki standard poszczególnych rozwiązań, czy jest komórka lokatorska, winda, a może trzeba dokupić miejsce parkingowe itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkamil89
Wszystko jest zależne od lokalizacji. Jeśli stać Cię na wydanie grubych pieniędzy to oczywiście możesz myśleć o osiedlu jakie sobie wymarzyłaś. Jeśli jednak liczysz każdy grosz to polecam mieszkanie pod Warszawą, bo ostatecznie naprawdę lepiej się na tym wychodzi. Ja z żoną i dzieckiem mamy mieszkanie na osiedlu Dom Marzeń w Piasecznie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Spokojnie, dojazd nienajgorszy i TAAANIEJ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak za tanio to podejrzane, jak drogo to nie ma o czym marzyć, dlatego ja kupowałam mieszkanie z Joanną Lebiedź. Tyle się nasłuchałam historii o naciągaczach którzy umieszczają ogłoszenia w necie, że nie chciałem ryzykować. Miałam pod ręką fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie zakupu. Agencja nieruchomości Joanny Lebiedź specjalizuje się w warszawskich nieruchomościach i warto im zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejdż się do deweloperów i popytaj bo na takie pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Zależy gdzie, czy piętro, czy parter, mi tam babeczka w polnordzie wszystko wytłumaczyła bez problemu jak mowilm jakie mieszkanie mnie konkretnie interesuje. Dajcie znac czy mieszkacie w tej inwestycji Neptun i czy polecacie bo jednak opinie aktualnych mieszkancow będą najbardziej rzetelne, a my nosimy się z decyzją i nosimy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×