Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany w duszy anioła

Zakochałem się w nieznajomej której nigdy nie widziałem

Polecane posty

Gość zakochany w duszy anioła
gość dziś Przecież to może być facet. usmiech.gif Zgłoś faceci 1. nie lubią pisać 2. nie piszą takich szczegółów 3. nie chciałoby im się tyle miesięcy tracić na 1 żart/kawał, więc to jest kobieta autentyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś trzeba być debilem tak się dać wrobić, ciekawe ile trwało to pisanie bo napewno nie wiele miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, dąż do spotkania bo nie można żyć wyobraźnią przez całe życie! Odbiór osoby w realu jest naprawdę inny - nie znaczy, że gorszy. Chyba nie masz zamiaru żyć wyobraźnią przez długi czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ona tez jest w Tobie zakochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany w duszy anioła
ona nie musi być, ale zdobęde ją na odległość psychicznie, czas jest nieistotny, może to trwać i latami jeśli tak trzeba, bo zdobywa się kobiecy umysł nie ciało, ciało zdobywają amatorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeżywam ten sam stan. Poznałam mężczyznę. Piszemy codziennie. Wiem, że nigdy nie będziemy mogli się spotkać. Będziemy trwać w wirtualnej przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz ja zdobyć tylko realnymi spotkaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirtualny przyjaciel...fajna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam kiedyś takiego przyjaciela.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbuntowany anioł. Kurwa jacy wy jesteście żałośni tutaj. Cambio dolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl o Member XXL to najlepszy obecnie produkt przeznaczony dla mężczyzn chcących powiększyć penisa. Ma przewagę nad innymi środkami, bo jest bardzo wygodny w stosowaniu i w 100% bezpieczny. Gwarantuje przy tym spektakularne efekty (penis dłuższy nawet o 9 cm), nieosiągalne w przypadku innych metod. Bez bólu, dyskomfortu i dyskretnie! Member XXL spełnia wszystkie oczekiwania mężczyzn chcących poczuć się pewniej w sypialni. Tu złożysz zamówienie : http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevrinerro
Jeżeli to co pisze autor to rpawda tzn że nie interesuje go jej wyglą tylko wnętrze to muszę rpzyznać że sam jestem zaskoczony. O ile sam jestem raczej podatny na wrażliwość innych i jeżeli jakaś dziwczyna bo do mnie zagadała mimo że jej wygląd by odstraszał to chyba sam bym sobie nie darował żę ktoś mógłby poczuć się urażany bo w taki czy inny sposób ją bym skrzywdzil. I osobiście zaliczam się do typu patrze potem rozmawiam. Jeżeli chcesz to kontynuować proszę bardzo, mozecie się nawet spoktać, ale ostrzegam często są to osoby które chcą tylko porozmawiać lub szukają czegoś nowego i jeżeli ty jej się nie spodobasz to ty będziesz poszkodowany. Aż szczerze powiedziawszy szkoda sobie to wyobrażać. Jak to mówią życie to wzloty i upadki, a jak wiadomo życie potrafi dać kopa prosto w krocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jaki byl koniec tej znajomosci, albo czy jeszcze trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany w duszy anioła
znajomość trwa, piszemy ze sobą niemal codziennie, choćby po kilka słów :), dalej nie interesuje mnie jej wygląd, teraz jestem zainteresowany jej umysłem bo jest naprawde inteligenta, choć ona tak nie uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×