Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hedorivka

Uchodźcy z kowbojek i samosi, ogólny wątek dyskusyjny

Polecane posty

Gość gość
mara to węgierska prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak, Hedorivka. Czy pozwolisz że spuszcze się w twój pempuszek? Pragnę cię dowartosciowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś :D Mara to jest bardzo dobry człowiek. Ona zawsze jest życzliwa dla każdego i miło odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo fajna babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samosia nie działa bo policja sprawdza serwery i osoby które wklejaly nagie zdjecia i pedofi.. zostaną postawione przed sądem,mam kontakty z dyzurnet i wiem wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myszek z kowbojek to znany zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pseprasam wy to.jesteśta uchoćcy legalne cy nielegalne? Bo nie wiem cy jus dswonić do prokuratury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę się w nich, zachęcając innych użytkowników do interakcji. Może powspominajmy jakieś kowbojkowe akcje. Jakie tematy najbardziej zapadły Ci w pamięci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to jedynie pamiętam aferę ze pisałem sobie normalnie, jako kobieta, a Kermit zwariował i mnie oskarżał o wszystko i ze jestem Nevada i zwyzywał od k***w, jeżeli to pamiętam i to było o najnormalniejszym użytkowniku tamtego forum to dobrze ze je zamknęli xD I pamiętam ze Luffy to był k****arz czy tam dziwny człek, i alsea, fajna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alteanahi
Powinniście znaleźć sobie lepsze forum, to jest takie zgniłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy jak ty tworzą to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest już tutaj alsea to chce wiedzieć kto był w końcu tym ojcem dziecka ? xd do tej pory nie wiadomo nic a już minęły od dochodzenia dwa lata xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myszek zapodaj jakiegoś rapsa gdzie jest dużo brutalności ,bestialstwa i sadyzmu bo tak jakoś nudą wieje xd pytanie : kto zasnął konia waląc xd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe gdzie jest 13 milioner albo lavidaloca i szkoda że nie ma tutaj kejdiego albo berrie xd 13 to tutaj powinien siedzieć 24/h na godz jak to możliwe że tutaj go nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze tutaj luffiego trzeba sprowadzić to będzie beka jak wejdzie i zobaczy że alsea tutaj siedzi xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Widzę, że temat założony 5 miesięcy temu, a dopiero teraz się na niego natknąłem :D Ale lepiej późno niż wcale. Cieszę się, że tu trafiłem. Przynajmniej będę mógł podyskutować ze starą gwardią ;) Na samosi i kowbojkach pisałem z gościa, więc nie miałem konkretnego nicku. Szkoda, że samosię zamknęli, a kowbojki usunęli :( Ja jednak mam nadzieję, że otworzą z powrotem samosię. Oczywiście możemy popisać w tym temacie, lecz to nie będzie to samo. Ale lepsze to niż nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość nie gość zawsze swój xd tutaj piszą same legendy samosi /kowbojek xd trolle i spamerzy którzy doprowadzili te forum do upadku i że je zamknięto xd to przez takie osoby jak tutaj piszą te forum upadło jak mur berliński i przestało istnieć dzięki ich staraniom xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze akcje na samosi /Kowbojkach to było jak ktoś pisał 24/h na dobę słowo o***t xd no tak zapamiętałem kowbojki xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza akcja na kowbojkach jak byczy szukał rzecznika na dobrej mamie albo jak mu rzecznik zrobił schizofrenię xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alsea na kafeterii i byczy który chce ją poderwać xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alsea i Byczy to dobrana para :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×