Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MężczyznaWyzwolony

Gdyby nie wasze ciała to co wy miałybyłście do zaoferowania facetowi?

Polecane posty

Gość MężczyznaWyzwolony

Taki współczesny przeciętny młody facet to ma do zaoferowania różne umiejętności, złota rączka bo faceci się interesują poważnymi sprawami, siłę by wnieść meble na góre, sam sobie ugotuje i upierze, zarobi, pocieszy, przytuli i wysłucha a współczesne młode kobiety egoistyczne? Jest wielką damą jak uda jej się dostać do korpo za psie pieniądze, ale najchętniej to by robiła karierę przez łóżko i chciała sponsoringu i założyła kasę fiskalną na cípie,,opryskiwa i wredna ciągle stroniąca fochy,leniwa nic jej się nie chce robić w domu ani nawet nauczyć, jak zaliczy wpadkę to najchętniej by oddała wnuka dziadkom, i to najlepiej partnera.Jak partnera nie ma to szuka jeleni, by łożysk na bejbika.Jesli ma jakieś blokady przed skrajnie niemoralne zachowaniem, to tylko dlatego "że co ludzie powiedzą.Chlają,ćpają i puszczają się na umów, potem udają przed partnerem święte. ich umysły to całkowita pustynia charakterologicza z poziomem inteligencji pustynne piasku.S miłe tylko gdy czegoś chcą. Podsumowując - gdyby nie dziura to pies z kulawą nogą by się nie zainteresował. :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi facet ciwięcej zaoferuje pewnie i tez ma dziure ale z innej strony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim jak ty nic. Zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecosc tez masz? Jesli nic to zostan sam,kup sobie pieska ,choc nie wiem czy piesek ci cos zaoferuje.Mozesz zalozyc zwiazek czysto ekonomiczny,Ciekawe ile taka wezmie za urodzenie ci dziecka.Tu zlota raczka na nic sie nie przyda.Od wnoszenia mebli sa tragarze,drobna oplata.Reperowac sie nie oplaca,bo nowe taniej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narzekasz na mlode kobiety a wszyscy za nimi latacie. tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latamy tylko za tym co faktycznie oferujecie, to nie nasza wina, ze reszta dodatkow jest na stale przypieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, powiedz mi z choinki z którego roku zerwałeś sie mój drogi?! Mój facet: len, cham i burak, nie kupuje mi kwiatów, prezentów, nie mówi mi, ze kocha, sama nie wiem po co z takim osobnikiem jestem!!! Co faceci maj do zaoferowania kobiecie pytam sie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu ja 1:35 i nawet nie ma do zaoferowania ciała, bo jest gruby i ma bardzo mikrego fioota!!! Także autorze zastanów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up może jesteś brzydka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto mówi ze kobiety musza coś oferować ?! spuertalajcie na bambus, bez was można świetnie żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oscypki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka z okienka 30
MezczyznaWyzwolony zatem pocieszaj i przytulaj sobie swoich znajomych a wara od kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki wspolczesny mlody facet jak autor jest debilem, ktory widzi tylko ciało kobiety. Zal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy faceci nie macie nawet sensownego sprzętu w majtach do zaoferowania! Babeczka jak nie ma cycków to dobie zrobi i pi kłopocie, a Wy co z tymi kluskami zrobicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma wiele racji, w tym co napisał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kobiety tak do 30. My starsze 40 i wyżej to a) kto by nas, starsze, chciał, b) zostałyśmy wychowane aby szanować siebie i swoje ciało i raczej nie udostępniamy dziupli byle konarowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZołza
Drogi autorze bardzo mi przykro, że trafiasz na młode lafiryndy i pewnie bardzo Cię to boli skoro wyplakujesz się na kafeterii. W jednym muszę przyznać Ci rację, że owszem są takie kobiety które opisaleś, ale są też kobiety które oprócz ciała mają bardzo dużo do zaoferowania. To kobiety które oprócz urody posiadają również inteligencję, silny charakter, a może dostały od życia po d***e? Kobiety, które nie potrzebują "złotej rączki" bo same potrafią naprawić, pomalować, wytapetowac, wnieść meble,gotować, posprzątać, wychowują dzieci i pracują zawodowo i wiesz co? To wszystko dzwigaja same, bez pomocy macho żalacego się na forum dla kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruddaa
Przytulam. Ktoś musiał Cię naprawdę skrzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzywdzona zona
Mój mąż był moim pierwszym partnerem seksualnym, nigdy nie stroniłam od seksu, jestem ładna, wykształcona, mam dobrą pracę, byłam dobrze zabezpieczona finansowo. To ja załatwiłam dla nas piękne mieszkanie, jego wielki remont, wszystkie sprawy związane z kredytem. Posiadam własne hobby, z mężem także mieliśmy wspólne pasje. Zawsze to głównie ja zajmowałam się naszym dzieckiem żeby mąż mógł się rozwijać zawodowo. W domu zawsze było posprzątane, świetnie gotuję i piekę, w każdej dziedzinie życia próbowałam mężowi dogodzić. .. Mimo to zdradził mnie i szukał koleżanek poza naszym małżeństwem.... Zaoferowałam mu wszystko co wydawałoby się potrzebne mężczyźnie i co mi z tego przyszło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZołza
Prowo czy nie, nie ważne. Jaki facet wypłakuje się na kafeterii? C**y nie chłopy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:04- moze bylas dla niego za dobra, a to tez nie jest dobre wbrew pozorom, albo po prostu Twoj maz ma sklonnosci do zdrady i taki juz jest , choby mial nie wiem jaka kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dobra tez nie mozna byc. Widocznie cos bylo niedzy wami nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic ,czemu mam coś oferować ? Żaden nie jest tego wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To działa też w drugą stronę , takie zachowanie NIE ZALEZY OD PLCI , ja moglabym podpisac sie pod twoimi slowami jako kobieta , wykorzystywana przez facetów , którzy się zabawia dopóki mają interes a jak przychodzi do ślubu dzieci do daja nogę , faceci też nieźle potrafią wykorzystać i się zabawić , to już jest podły charakter a podły charakter może dotyczyć i facetów i kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:25 bzdury , znam wiele młodych dobrych szanujacych się , ale ich nie widać bo siedzą w domu i czytają zamiast latać po dyskotekach , jak ktoś szuka w klubie to właśnie znajduje takie jak autor opisal, na żonę się szuka skromnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci mogę zaoferować dobry słownik, no ewentualnie darmową korektę, bo twój post jest bełkotliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ciekawi jedno...skoro kobiety są złe, głupie, podłe, nie mają innych zalet poza pewnym otworem, to co nie tak jest z facetami, że biegają za takimi beznadziejnymi babami tylko dla wsadzenia w ten otwór? Niektórzy to się nawet dadzą ożenić.Mi nigdy nie wpadło do głowy żeby robić takie rzeczy żeby tylko złapać za jakiegoś uja. Zawsze uj musiał mieć chociaż parę innych zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nam seks daje szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nam seks daje szczęście mam też synku, ale nie z jakimś z całkiem beznadziejnym ujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×