Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MężczyznaWyzwolony

Gdyby nie wasze ciała to co wy miałybyłście do zaoferowania facetowi?

Polecane posty

Gość gość
dziś nam seks daje szczęście a poza tym jak tylko z samego faktu uprawiania seksu jesteś szczęśliwy , to ch..ciebie obchodzi charakter baby. Przeciez to wszystko jedno byle dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musimy miec nic do zaoferowania, faceci leca tylko na wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:05 Do seksi potrzebne Ci małżeństwo i zakładanie rodziny? Później narobisz dzieci i błędne koło się zamyka. Wy jednak musicie mieć coś z głowami. Każdy na każdego narzeka a mimo wszystko każdy w związku i małżeństwie. Co to jest? To jest głupota i upośledzenie umysłowe bo praktyka całkowicie przeczy waszej teorii? Dlaczego więc p*********e kocopoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxx
Kazdy facet poleci na pusta i piekna, kazdy facet bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam to obojętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorze, powiedz mi z choinki z którego roku zerwałeś sie mój drogi?! Mój facet: len, cham i burak, nie kupuje mi kwiatów, prezentów, nie mówi mi, ze kocha, sama nie wiem po co z takim osobnikiem jestem!!! Co faceci maj do zaoferowania kobiecie pytam sie??!! x ja ci odpowiem wspolczesny facet ma do zaoferowania kobiecie swojego zuzytego fiu.ta z ktorego musi spuscic, nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Właśnie charakter musi mieć fajny by chętnie dawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wyglądu też nie musi w sumie to chęci wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autor ma wiele racji, w tym co napisał! x A jakie to ma znaczenie kto ma racje, przeciez i tak zawsze polecicie tylko na wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziury są też w drzwiach,i kontaktach-w takim nieźle poszedł by prąd po plecach.Nie musisz szukać laski ,możesz być sam ze swą ręką. Co mamy do zaoferowania? Ja np jestem dobrym człowiekiem z zasadami,fajnymi przeżyciami, pogsdam na każdy temat,mam poczucie humoru i stworzyłam przytulny,spokojny,ciepły dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tak bo nie umiem iść na dzifki ani sobie wyrywać na seks a potrzebuje stałego seksu o różnej porze pod ręką, miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam to obojętne no to jak to obojętne to po co płacz ze nie gotuja itp. Chcesz rooochać czy przyjść na obiad. Jeść ci może dać matka, są też pizzerie i inne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mnie ciekawi jedno...skoro kobiety są złe, głupie, podłe, nie mają innych zalet poza pewnym otworem, to co nie tak jest z facetami, że biegają za takimi beznadziejnymi babami tylko dla wsadzenia w ten otwór? Niektórzy to się nawet dadzą ożenić.Mi nigdy nie wpadło do głowy żeby robić takie rzeczy żeby tylko złapać za jakiegoś uja. Zawsze uj musiał mieć chociaż parę innych zalet. x nie staraj sie nawet zrozumiec, faceci sa pusci i pozbawieni rozumu a w zyciu kieruja sie emocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tak bo nie umiem iść na dzifki ani sobie wyrywać na seks a potrzebuje stałego seksu o różnej porze pod ręką, miłości to widzę ze też za wiele do związku nie wkładasz poza dostępnym ptakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem swoje glupie wybory zyciowe pozbawione rozumu zwalaja na kobiety. Faceci to prymitywny podgatunek, zyja tylko po to by żreć, srać i miętolić parowę, prymitywy głupsze od małpy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To też fajne, ale bez seksu była byś sama. To seks motywuje do bycia razem. Gdyby nie seks i to że nas pociagacie nawet głosem lepiej byłoby być z kolegą. Mało takich dziewczyn które są dobrym kumplem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co facet ma do zaoferowania ? Też nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja mogę jeść konserwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nigdy nie byłem w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście po prostu leniwi i nie chce wam się wyrywać dup na kilka razy dlatego wolicie często tkwić w beznadziejnych związkach gdzie wszystko macie podane na tacy. Po lizanie jaj na praniu waszych smierdzacych skarpet. Lenistwo i pustoglowie. Wasze życie to porażka i w głębi duszy dobrze o tym wiecie. Ktoś kto wiecznie narzeka na kobietę i swoje życie a kto nie kiwnie nawet palcem by to zmienić jest żałosna kupa gunwa. Dostajecie to na co zaslugujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 trynek po co się wypowiadasz na tematy które są tobie całkowicie obce? Nie wszyscy są schizofrenikami jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja mam 150tys oszczędności więc np na mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram i zgadzam sie z autorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te słowa można podpiąć pod większość menelowatych facetów stanowiących 80 % społeczeństwa , którzy nie nadają się na mężów i ojców bo mają jajco w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zdradzane zaliczane kobiety to miód na moje serce, dostają to na co zasługuja, up nie mam schizofrenii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To prawda jestem leniwy lepiej mieć pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To też fajne, ale bez seksu była byś sama. To seks motywuje do bycia razem. Gdyby nie seks i to że nas pociagacie nawet głosem lepiej byłoby być z kolegą. Mało takich dziewczyn które są dobrym kumplem. a bycie samą to jakieś nieszczęście, czy jak? Nie mówiąc o tym , że seks jest fajny tylko z fajnym facetem. Fajnym pod róznymi względami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:30 uważaj żeby karma do ciebie nie wróciła bo będziesz sam na takie podlizny trafiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co może wiedzieć o życiu stary chłop z chora głową ktory zre za kasę matki i cały dzień wypisuje pierdy o lizaniu każdej p***y? Nawet twój zacny "majątek" nie zrekompensuje twojego zj****ia. Sorry ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto wiecznie narzeka na kobietę i swoje życie a kto nie kiwnie nawet palcem by to zmienić jest żałosna kupa gunwa. Dostajecie to na co zaslugujecie xxxx ja bym tylko dodała, ze jakbyś jeden z drugim rzeczywiście miał bogata ofertę zalet, to dawno byś nie tkwił w g...związku z nieciekawa babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×