Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MężczyznaWyzwolony

Gdyby nie wasze ciała to co wy miałybyłście do zaoferowania facetowi?

Polecane posty

Gość gość
dziś pewnie jest zazdrosna że żyje z mamą i odlozylem 150tys oszczędności a ona miała cięty język do rodziców i nadal wynajmuje żyjąc na bombie, wszystkie które mnie nie lubią skończą z ręką w nocniku na wynajmie pokoju 35l gdy ja będę miał trzy mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie po prostu niektóre panny są tak roszczeniowe , że myślą że wszystko im się nalezy, bogaty facet, kasa - oczywiście wybębniona od faceta, życie jak w raju, ale rzeczywistośc jest inna, ale i tak będą miały swoje zdanie, co z tego że dawno siebie zaorały, taki świat taki świat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby mieć chociaż faceta z oszczędnościami trzeba szanować że nie latał po klubach pić tylko oszczędzal żyjąc skromnie. A nie pisać że ma schizofrenię. Człowiek podjął mądrą decyzję dekadę temu to ma. Choćby w oczach innych przegrał. To ma. Można skończyć gorzej. Będąc wymagającą suka. Uroda przeminie, nawet nie będzie gdzie żyć bo się liczyło na faceta z mieszkaniem który zagada na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to wygląda na szukanie sponsora przez kobiety. Nie miłość, bratnia dusza, tych samych zainteresowań, potrzeb, charakteru tylko wypłaty. Dopiero jak masz wypłatę to będę ciekawa czy jesteś wysoki. Inaczej nie nadajesz się do związku. Bo przecież związek to pieniądze. Bez pieniędzy w portfelu nie można się przytulić. Musi być hajs odpowiedni co miesiąc inaczej ja nic nie czuje. A z hajsem jestem mokra na samą myśl że chcesz to właśnie mi dać buzi. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie trudno, kiedyś się dziewczyny pytaly o to jakiej muzyki słuchasz i inne takie. Dzisiaj gdzie pracujesz. A zmierzam by nigdzie k****. Dwa mieszkania na wynajem, trzecie żyć. Taki mam plan na następną dekadę jeśli będę sam. I p******i mnie czy to będzie 3000 czy 4000 z wynajmu mieszkania. Dla mnie może być i 2000. Nie potrzebuje torebek, ciuchów, iphonow, kosmetyczki, restauracji, samochodu i domu z basenem. Mam nadzieję, że każda zazna uczucia takiej samotności, że zacznie zadawać inne pytania facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym wy myślicie ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15 : 18 przypatrz się kolego kopaczom ( piłkarzom ) jakie laski się kręcą koło nich , piękne zgrabne i każda liczy , może uda mi się podłapać taką kasę chodzącą ( kopacza) . Dzisiaj marny gracz w naszym kraju a zarabia jak nawet na nasze standardy dobry hajs i ma w okuł siebie laseczki ,modelki , aktoreczki i piękne dziewczyny . Dla nas pozostają tylko piękne które chcą mieć rodzinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To źle? Zostaje dla was to co najlepsze! Wolałbyś te prostytutki od piłkarzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:15 tak srogo oceniasz tych kopaczy ? mają kasę stać ich na każdą laskę , nas stać tylko na porządne kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×