Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MężczyznaWyzwolony

Gdyby nie wasze ciała to co wy miałybyłście do zaoferowania facetowi?

Polecane posty

Gość gość
dziś zależy od człowieka, ja bym wolał mieć samice ludzka nawet karyne niż psia do życia ty możesz wolec psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co może wiedzieć o życiu stary chłop z chora głową ktory zre za kasę matki i cały dzień wypisuje pierdy o lizaniu każdej p***y? Nawet twój zacny "majątek" nie zrekompensuje twojego zj****ia. Sorry ale taka prawd x po pierwsze nie jestem :stary chłop" po drugie pracuje , po trzecie mam swoje zasady , a po czwarte jestem dobrym człowiekiem.. aj to chyba nie w tych czasach.. x ale skroro dookoła siebie widzisz samych "starych dziadów" to współczuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wiem no i? Tyle co przeżyłem i wyczytałem i uważam. Widzę że mnie bardzo nie lubisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zależy od człowieka, ja bym wolał mieć samice ludzka nawet karyne niż psia do życia ty możesz wolec psa no to nie miaucz, ze baby złe skoro byle co ciebie rajcuje. Ja tam odpadów nie tykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę o 13 fjucie oderwanym od rzeczywistości. Gdyby każdy który opisuje się jako dobrego super faceta to baby by się o was laly między sobą. Prawda najpewniej jest taka że jesteście p*****i życiowymi które jedyne co potrafią to tłumaczyć sobie rzekoma głupotę kobiet że wolą modeli a nie was. Pora zmienić płytę bo żadna inteligentniejsza od Grażyny nosaczowej tego nie lyknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kobiety to co boginie afrodyty? każda teraz pierwsza lepsza zdraDZA, KAŻDA SIĘ puszcza, no nie każda.. ale większość,. i co jakt być w związku,, mnie już szlak trafia jak to widzę, byłem na trandce i co sie okazało ze nie jestem typem super boga, nie jestem jakimś wielkim bogaczem i tyle z tego... kupa g****a ... to jest określenie na nasze czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chüj wam w d**y. Wieczni malkontenci. Robisz cokolwiek poza tym forum? Czy tylko p********z smuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mimo wszystko autor ma racje przynajmniej w nagłówku, ja bym z facetem nie był choćby to był ideał więc chodzi o ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak robię. pracuje, ,mam zainteresowania, czytam książki, mam znajomych, mam zycie,. ale jasna cholera mnie bierze kiedy widzę co się odpiernicza wokół! mam tego dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś baby są puste więc leja się o wygląd, jesteś z kowbo to wiesz co się działo z fifim a ja praktycznie z domu nie wychodzę to nie wiem czy miałbym branie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś chorym człowiekiem więc nie oczekuj że ktokolwiek weźmie twoje zdanie na poważnie. Oprócz psychiatry oczywiście którego już dawno temu powinienes odwiedzić. Każda dyskusje rozp********z swoim gownem... Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś boże ile w Tobie złości, dałem Ci kosza czy coś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. i co jakt być w związku,, mnie już szlak trafia jak to widzę, byłem na trandce i co sie okazało ze nie jestem typem super boga, nie jestem jakimś wielkim bogaczem i tyle z tego... kupa g****a ... to jest określenie na nasze czasy xxxxx to po co ci związek skoro tam tylko niepewność, poniżenie i lęki? Odpuść i tyle. A że laska spławiła ciebie po randce...serio myślisz ze 100 lat temu lub 50 miałbyś branie u każdej? Że wtedy kobiety nie miały tez jakichś upodobań, no brunet zamiast blondyna, wysoki, z 5 krowami zamiast jednej kozy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a kobiety to co boginie afrodyty? każda teraz pierwsza lepsza zdraDZA, KAŻDA SIĘ puszcza, no nie każda.. ale większość,. i co jakt być w związku,, mnie już szlak trafia jak to widzę, byłem na trandce i co sie okazało ze nie jestem typem super boga, nie jestem jakimś wielkim bogaczem i tyle z tego... kupa g****a ... to jest określenie na nasze czasy x A faceci to adonisy? Wiekszosc facetow w Polsce to paskudy, choc maja sie za atrakcyjnych. Kolo 30stki to juz RUINA, siwi, lysi, z brzuchami piwnymi, niscy, smierdzacy, fjeje i flejtuchy. Naprawde nie macie sie czym szczycic. Macie sie za to za swietnych , porzadnych facetow, ktorym kobiety musza cos oferowac. Jestescie niewierni, puszczacie sie jak kurfy za mlodu, zdradzacie po slubie, tacy swietni jestescie? Piwo z kumplami przy meczu to szczyt waszych hobby i pasji.. Szczycicie sie ze wogole du.pe do jakiejkolwiek pracy ruszyliscie i macie to za najwieksze osiagniecie zyciowe. Jak jestescie w zwiazku to nic ale nic od siebie nie dajecie tylko wymagacie i oczekujecie sluzacej i kury domowej i oczywiscie kurefskiego seksu z por.nolow z boginia piekna. To tyczy sie wszystkich polaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś z byle jaką to nie ma co sie męczyć, ale z taką jak moja kuzynka to oddał bym wszystko chociaż mało mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a Ty jakiego faceta byś chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie niewierni, puszczacie sie jak kurfy za mlodu, zdradzacie po slubie, tacy swietni jestescie? Piwo z kumplami przy meczu to szczyt waszych hobby i pasji.. X Ja taki nie byłem nie jestem i kobiety mnie obrażają piszą że mam schizofrenię jak ta wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ją masz trzynasty. To że nie masz diagnozy w ręku nic nie oznacza. Rozumowanie jak upośledzony nastolatek. Choć i ten ma większy rozum. Zapewniam. Z całą stanowczością i odpowiedzialnościa za własne słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś a Ty jakiego faceta byś chciała? x a po co mi facet? z faceta nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestescie niewierni, puszczacie sie jak kurfy za mlodu, zdradzacie po slubie, tacy swietni jestescie? Piwo z kumplami przy meczu to szczyt waszych hobby i pasji.. X Ja taki nie byłem nie jestem i kobiety mnie obrażają piszą że mam schizofrenię jak ta wyżej x ale 99% facetow takich jest i bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłem w Wikipedii trochę można by porciagnac ale tam niżej pisze ze musze mieć spełnione warunki a tych nie mam np urojenia czy inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nawet nie można żyć jako samotnik bo od razu na coś chory. Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chory tylko nienadajacy sie do zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś czemu myślisz że rozumuje jak uposledzony nastolatek? Wyjaśnij mi to. Bo ja nie rozumiem dlaczego ktoś kto chce być wolny finansowo np żyć z wynajmu a na mieszkania zarobić dg samemu to uposledzony nastolatek, rozumiem że youtubery są chorzy bo zamiast pracować w hipermarket Tesco robią beke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak.. większosc moich "znajomych" przestała się odzywac keidy nie stałem się juz ich pomocną ręką, we wszystkim. I tak działa większośc relacji, jeśli nie jesteś pomocny we wszystkim jestes przegrany .. liczy się tylko egoizm, czytsy egoizm, aby wykorzystac kogoś, w zasadzie ludzie się tym karmią, myślicie ze dziewczyny się tym nie kierują? zapewniam ze każda ale to kazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś skąd wiesz czy nie nadaje się do związku? Bo nie mam kaloryfera i pracy w korpo? To podstawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 12: 53 kilka lat wstecz byłem 4 lata w Tajlandii , pracowałem w liniach lotniczych , pracowałem jako specjalista od jednej z części w samolocie która miała określone godziny eksploatacyjne i po tych godzinach rozbierana przeglądana i montowana na nowo. Poznałem tam kobietę miejscową która pracowała jako tłumacz angielskiego . Drogie nasze panie być może w większości jesteście ładne umiecie się ubierać , lecz niestety , na tym koniec . Obecnie ona jest moją żoną i naprawdę dziękuję opaczności że spotkaliśmy się ? Przywiozłem ją do kraju jeżeli uzna ze chce tutaj mieszkać to będziemy mieszkać . jest od roku w Polsce , jak na razie chwali sobie , nie ma większych problemów z akceptacją naszego kraju . Pracuje podobnie jako tłumacz jest lubiana , bardzo szybko nawiązuje kontakty z ludźmi , ma wpojone od dziecka że mężczyzna ma mniej obowiązków niż kobieta , staram się niwelować jej zwyczaj usługiwania mi lecz to trudne gdyż ona myśli że coś źle robi . Pomału ją oduczę tych praktyk , lecz co do spraw intymnych , kochane polki jesteście zacofane i naprawdę nie wiecie co to dobry przyjemny relaksujący sex , ona potrafi ostatnie soki z ciebie wyciągnąć i mieć z tego szczerą prawdziwą rozkosz ze wspólnego seksu . Jest naprawdę wspaniałą zoną i za moment będzie matką . Moja rodzina miała opory , dzisiaj szaleją za nią . Ja mam 44 lat ona 36 , byla panną i jest też piękną zgrabną kobietą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Teraz nawet nie można żyć jako samotnik bo od razu na coś chory. Ech x zapytaj się dziewczyn kogo chcą, same nie będą wiedziały, ale głupka idiotę , i lenia śmierdzącego jak to ktoś określił w temacie. same wezmą bez zająknięcia. Taka ich hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym że jest ten związek ze nie nadaje się bo nie ogarniam tego. Robisz z igły widły. Moja siostra mieszkała z chłopakiem ze mną i moja mama w mieszkaniu. On zarabiał 200 tyg ona nic. I jakoś wyszło na ludzi. W d***e ci się przewraca od razu wynajem mieszkania i super praca inaczej nie ma być prawa związku? Związek między ludźmi to miłość chęci bycia razem. Czy mają pieniędzy czy nie mają. Jak chcą to będą się migdalic w parku czy mają pracę czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość 12: 53 kilka lat wstecz byłem 4 lata w Tajlandii , pracowałem w liniach lotniczych , pracowałem jako specjalista od jednej z części w samolocie która miała określone godziny eksploatacyjne i po tych godzinach rozbierana przeglądana i montowana na nowo. Poznałem tam kobietę miejscową która pracowała jako tłumacz angielskiego . Drogie nasze panie być może w większości jesteście ładne umiecie się ubierać , lecz niestety , na tym koniec . Obecnie ona jest moją żoną i naprawdę dziękuję opaczności że spotkaliśmy się ? Przywiozłem ją do kraju jeżeli uzna ze chce tutaj mieszkać to będziemy mieszkać . jest od roku w Polsce , jak na razie chwali sobie , nie ma większych problemów z akceptacją naszego kraju . Pracuje podobnie jako tłumacz jest lubiana , bardzo szybko nawiązuje kontakty z ludźmi , ma wpojone od dziecka że mężczyzna ma mniej obowiązków niż kobieta , staram się niwelować jej zwyczaj usługiwania mi lecz to trudne gdyż ona myśli że coś źle robi . Pomału ją oduczę tych praktyk , lecz co do spraw intymnych , kochane polki jesteście zacofane i naprawdę nie wiecie co to dobry przyjemny relaksujący sex , ona potrafi ostatnie soki z ciebie wyciągnąć i mieć z tego szczerą prawdziwą rozkosz ze wspólnego seksu . Jest naprawdę wspaniałą zoną i za moment będzie matką . Moja rodzina miała opory , dzisiaj szaleją za nią . Ja mam 44 lat ona 36 , byla panną i jest też piękną zgrabną kobietą . x i takich facetów oraz kobiet nam brakuje. Gdyby tylko większość ludzi zmieniła myślenie, może świat byłby inny. Ale nie ludzie wolą stać przy swoim. JA JA i ja . cholera gdzie my żyjemy w jakimś średniowiecznym zadupiu myśleniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×