Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Słabi faceci do mnie podbijają. Naprawdę bardzo słabi

Polecane posty

Gość gość

Z moich obserwacji wynika, że już chyba tylko takie egzemplarze zostały w okolicach 30 stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sęk w facetach, tylko w Tobie :P widocznie kiepska kobieta z Ciebie, więc tylko tacy na Ciebie lecą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jesteś słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do mnie slabe kobiety. Albo nie ladneani troche albo zaraz grube. Inne to duuzo mlodsze z dziecmi, a przeciez wiem, ze wiecej niz 5 lat starszego kazda sie brzydzi. Chocby wygladal jak ona wiekowo. Albo upiera sie, ze jak sie sporkamy to zobacze jak wyglada. Zeby jeszcze bylo ciekawie w tym pisaniu ale nic nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jestem. Chodze na siłownie, pracuje w korpo, zarabiam bardzo dobrze, kupiłam sobie własny domek za miastem, samochód. Jeszcze kilka lat temu podbijali do mnie naprawdę faceci z ligi 10/10. Teraz rzadko kto, a jak już to tacy 5/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzydlate szczęście
Czekałaś, wybrzydzałaś Hrabianko na księcia na białym koniu to dostaniesz giermka na ośle! Tak to jest jak się wybrzydza, po latach zostają ochłapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:24 Dupa cię boli ze sam nic nie osiagnales? Te teksty są żenujące. Nie znasz tej kobiety osobiście a wypowiadasz się jakby była twoja znajoma co najmniej. Za robotę się weź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to ze chodzisz na silownie to nie znaczy ze jestes ladna, po drugie facetow przy podrywie nie interesuje domek i samochod, po trzecie czemu nie wzielas ktoregos z tych 10/10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że ktos jest 10/10 nie znaczy że do nas pasuje. I to że większość facetów jest zajebiscie mało wybredna pod wieloma względami nie znaczy że każdy powinien brać to co się nawinie bo raczej szczęścia nie zaczna. Autorka nie napisała że chodzenie na siłownię czyni ją ładna. Chodziło prawdopodobne o to że coś robi ze sobą. Sfrustrowane jełopy. Nie umiecie żyć bez dogryzania kobietom prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:34 nie dupa mnie nie boli: D po czym wnosisz, ze nic nie mam i nie osiągnąłem w życiu ?? Co to za tekst „za robotę sie weź” :D ty tez tu siedzisz :D a osiągnąłem wiele w życiu i na takie psychiczne baby jak ty autorko nawet neo patrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:02 Ten wpis mi wszystko powiedział o tobie. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma ból dupy, ze fajni faceci nie interesują sie nią, a przecież ma domek za miastem i auto!!! Taka wspaniała partia!!! :D kobieto nic specjalnego moe osiągnęłaś w życiu, żeby być taka wyniosłą! Widać jestes brzydka, albo niezrownowazona psychicznie. Wydajes sie mało interesująca skoro jest jak jest w twoim życiu. P.S. Kup sobie psa do tego domu, ktoś bedzie sie cieszył jak bedzies wracać do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylo wiadomo, ze mezczyzni sie oburza bo kruche ego i kazdy mysli, ze jest najlepszy. Rozumiem to autorko. Niestety w Polsce trzeba brac co sie ma i tyle, mezczyzn nie zmienisz. Malo jest wyksztalconych, robiacych cos ze soba nie-szowinistow, wiecej kobiet konczy studia itp, przez co my musimy po prostu sie do kogos dopasowac. I takie to jest szczescie. Tzn trzeba sobie wmowic je, caly czas upiekszac faceta w myslach ze wcale nie jest taki beznadziejny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chodze na siłownie, pracuje w korpo, zarabiam bardzo dobrze, kupiłam sobie własny domek za miastem, samochód. " I co w tym takiego nadzywczajnego, to wszystko to mam i bez Ciebie. Napisz lepiej czy lubisz dzieci, jak głęboko weźmiesz do buzi, czy umiesz zrobić pierogi z kapustą i ubić schabowego i ile zajmuje Ci wyprasowanie jednej męskiej koszuli. Ważne też jak dokładnie sprzątasz no i czy lubisz chodzić w szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę przesadzasz z tym samozachwytem, bo takie kobiety jaka niby jestes, raczej nie narzekają na powodzenie. A uroda - znam dziewczynę, ktora jest brzydka i zawsze była, ale jest z bogatego domu, wiec faceci koło niej łazili. I nawet dziecko ma teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:31 rozumiem, ze ogromny biceps, penis, niewyparzona morda, umie przywalic dresom, wielki maczo-cwaniak, poradzilby sobie w wojsku, kopalni, naprawilby wszystko, dzwigalby ciezary itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:36 nie rozumiem tej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10/31 pokaźna lista wymagań, a co ty masz do zaoferowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego że nie macie wymagań kończycie na kafe narzekając na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A uroda to wszystko,co Ciebie interesuje? Może być fajnym partnerem,ale nie, czekaj, jak by on obok Ciebie wyglądał. Sama może zacznij podrywac tych 10/10, a nie siedzisz na dupie jak księżniczka. Świat schodzi na psy,ceni się bardziej wygląd i dobra materialne niż serce. A później płacze taka lala,bo pije,bo bije,bo ma moje uczucia w nosie,tylko kasa i kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz tego wszystkiego o czym piszesz czyli dom, praca itp itd to jestem przystojny, inteligentny, dobrze wychowany oraz co najważniejsze, osiągnąłem już taki poziom że mało pracuje (w zasadzie tylko dogladam), mam dużo czasu i środków na podróże. Dlatego też moja wybranka musi mieć dużo wolnego czasu (praca na etacie lub kariera nie wchodzi w gre). Szukam kogoś z kim będę mógł zwiedzać świat a także realizował swoje liczne fantazje na każdym polu, także seksualnym. Miło byłoby gdybyś była kobieta wrażliwa na sztukę i kulturę (tu mam braki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy macie problemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rude cipcie są fajne , najlepiej dojrzałe mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 10 : 57 a ruda farbowana henną 100% zioła klasyfikuje się ? oczywiście mówię o włosach ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:49 fajny jesteś, mogłabym mieć takiego męża z tym że ja biedna jestem więc nie wiem czy nie byłbyś rozczarowany. Ale lubię teatr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - a ile zarabiasz, co posiadassz? ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze nie są ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×