Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

10 lat mlodsza zona i 10 lat przepasci i niezrozumienia

Polecane posty

Gość gość
gość dziś x Dla mnie najlepszy jest złoty środek. Ja mam wielu znajomych i jakbym się z kimś związała to nie wyobrażam sobie chodzić na większość spotkań towarzyskich sama ale też bez sensu zawsze ciągnąć ze sobą tą drugą połówkę. Czasem człowiek ma ochotę sobie pogadać w cztery oczy z przyjacielem/ przyjaciółką samemu albo wyjść z samymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, niestety ale jesteś frajer autorze. Trzeba było znaleźć sobie rówieśniczkę lub w zbliżonym wieku. Czy Ty naprawdę oczekiwałeś od młodej laski siedzenia 24/h w domu?! Zobacz na podobny przykład - gwiazda instagrama Weronika Bielik (wiek 23 lata) a jej maż jakieś 40 lat, właśnie wzięli rozwód. Ludzie powinni wiazać się w podobnym wieku m, na podobnym mentalnym poziomie. Sa przykłady starych pryków z młódkami ale jak ktoś zauważył oni maja kasę i przez to prestiż i powodzenie. Jeszcze nigdy nie widziano starego dziadka no. w parku z 18-latka haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba biedny to on nie jest, pewnie dlatego go wziela, TESLA S3 koszutuje co najmniej ze 300 tys. Ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o imprezy, chodzi o to że cie nie szanuje. Nie robi nic żeby wziąc pod uwage twój punkt widzenia. to bzdura że 20 i 21 latki tylko szaleją - szaleć można tez mając 30 i 35, jest pełno dziewczyn 21 lat które nie chodzą do klubów. to nie wiek, jej nie zależy na tym związku tak jak tobie. Nie ma czegoś takiego że "musie sie wyszaleć" szaleć można też razem z facetem. Ona ma cie gdzieś. Weź to lepiej na serio. Jest oszczędna bo może planuje odejść. I nie chce abyś coś jej wypominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to kobieta 21 lat nie jakas 16tka ,a kiedy to ona ma sie uczyc gotowac nie umie bo sie nie chce uczyc , moja corka nic nie umiala prachtycznie . Wyszla za maz internet przed soba i do dziela a matki niech sie pyta przez telefon na dodatek jak co zrobic. Co to za nocowanie u kolezanki to nastolatki tak robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona się szlaja po knajpach a on ma się łasić, napraszać, może jeszcze jej prezerwatywy na wyjścia kupować? Litości... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Litosci? a niech kupi bo dziewczyna widze niedojrzala jest o.. przepraszam to kobieta o mentalnosci nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj blad to taki ze nie powinienes sie zenic jak jestes bogaty tylko uklad. Teraz sa inne czasy a ty jestes chyba staroswiecki, teraz kazda kobieta w wieku 30 lat ma od min 10 do 120 partnerow seksualnych. Wiec Twoja jak miala tylko Ciebie to musi nadgonic ta liczbe biologia kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dobijaj autora 120 partnerow !skad takie informacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tutaj niedojrzaly, chyba nie ta 21-latka tylko autor, ktory myslal ze kasa sobie kupi mloda modelke.Z opowiadania zaczyna sie rozjasniac ze ona nie leci na kase, myslala ze w tym wieku nadaje sie do malzenstwa ale to przeciez za wczesnie, zaczyna tesknic za kolezankami i zyciem typowym dla mlodej dziewczyny.Zamykac ja w domu i zmuszac zeby zachowywala sie jak stara kwoka jest wbrew naturze.chyba dziewczyna zaluje tego slubu teraz, byla romantyczna, chciala biala suknie ksiezniczki a tu okazuje sie ze nie tak to wyglada.Jak sie ciesze ze w wieku 21 lat faceci mnie nie interesowali ani ja nie interesowalam facetow, mlode dziewczyny najlwpiej jak jedynie wzdychaja do piosenkarzy i aktorow z mysla ze cud sie stanie i pozwoli na wspolna fote po koncercie czy przytuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bzdura że 20 i 21 latki tylko szaleją - szaleć można tez mając 30 i 35, jest pełno dziewczyn 21 lat które nie chodzą do klubów. x Większość ludzi to właśnie w czasie studiów najwięcej wychodzi ze znajomymi, bo wtedy jest na to najlepszy czas. Jak już się zacznie pracę, ma się dzieci to wiadomo, że każdy normalny ma dalej życie towarzyskie ale jednak już się bardziej na czym innym skupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ludzie sa rozni nie generalizuj, grunt to sie dobrac podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma przy sobie zywego faceta o litosci i wzdycha do piosenkarza, oczywiscie mozna miec sentyment do gwiazd sama tak mam lubie na you tube posluchac muzyki chociaz mam dorosle corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wychodzicie gdzieś razem się pobawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś ludzie sa rozni nie generalizuj, grunt to sie dobrac podobnie Jasne, że tak ale jednak większość towarzyskich ludzi tak mam:) Ja myślę, że to dobrze jak człowiek wykorzysta czas na to żeby się wybawić, wytańczyć. Na wszystko jest swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem po co wychodzila za maz skoro chce sie bawic tylko z kolezankami i pieron wie z kim jeszcze, tutaj chodzi o to ze ona tylko chce sie zabawiac. Zabawa zabawa a obowiazki obowiazkami a gdzie w tym wszystkim jest autor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze jestes fajnym czlowiekiem tylko zle wybrales. Chciala bym kogos takiego jak Ty, szkoda, ze nie spotkales mnie heh :) Lubie teatr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa takie kobiety i tak im juz zostaje na zawsze. Tak ze to nie prowokacja a prawda ,za duzo pisania jak to dalej wyglada . Przyklad realny i tez taka roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tu pisania, ze kobiety 30+ są za stare dla rówieśników, ze wola 20+ i masz dziadzie placek. Chciało ci się młode jędrne ciało to teraz masz, trzeba było brać równolatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Z równolatką jeszcze gorzej. Nie dość że najczęściej prześwięcono mocno, o dom teżrzadko kiedy dbać umie, to jeszcze zaraz ślubu się jej chce, potomstwo na świat wydawać, a później ręczny :? Lepiej młodsza, ale rozsądniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak rozsadniejsza . Wiecie co popieram to mieszkanie razem przed slubem . Dawniej byloby to nie do pomyslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podtrzymuję ,że to babskie prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aja nie bo osobiscie wiem o takich ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie teraz go caluje a przed chwila polykala sperme kolegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor powinien byc dojrzalszy i myslec takze za to 21 letnie dziecko, ze moze za mloda na taka odpowiedzialnosc, moze by poczekac chociaz az bedzie miec 25 lat.Ale sie mu spieszylo zeby sie dobrac do mlodego cialka, typowe myslenie faceta.a co na to jej rodzice?glowe dam ze byla wojna, bo mocno odradzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O , dobre pytanie i kto chcial bardziej malzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak mowicie dziecko, 21 lat to dziecko ?.To co nasza mlodziez sie cofa w rozwoju,przeciez wszystko idzie naprzod i jeszcze udoskonalone jest nie wiem w jakim wieku sie wypowiadacie nie wypada pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlapie za slowo autora __dzis nocuje u kolezanki ,nie wrocila do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×