Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

10 lat mlodsza zona i 10 lat przepasci i niezrozumienia

Polecane posty

Gość Historia na medal
ale tandetna historyja :D serio - siedzieliśmy pieszcząc swoje ciała, ona teraz bierze prysznic... ona bierze prysznic a ty na forum :) Chłopie jestem w Twoim wieku i wprost nie wierzę w to co czytam! jak dla mnie to zwykła prowokacja powodowana nudami w robocie :D pieściliśmy się... jak w jakimś romansidle z kiosku za dychę. Lecz zakładając na chwilę, że to prawda, to powiem tyle. Rozwód albo cierpliwość. Dziewczyna jest bardzo młoda i to normalne, że chce się bawić. Albo to zaakceptujesz i spokojnie poczekasz albo rozwiedź sie. I jeszcze PS. nie ekscytuj sie, że 21 latka ma piękne ciało, znajdź sobie 30 - 40 z pięknym ciałem, to wtedy będziesz miał duże szanse, że taka pozostanie, natomiast kobiecie do 30 jeszcze się bardzo dużo w tej materii może pozmieniać, i z pięknej szprychy, będziesz miał grubą mamuśkę. Pozdrawiam, bajkopisarzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dokładnie. Ciesz się autorze. Wolałbyś mięć starą rurę po 30 i odkrywać jej nowe zmarszczki i fałdy celulity na dupsku i mieć coraz mniejszą ochotę na seks z nią, nie wspominająć, że zamiast spokoju byś miał ciagle jęczenie typowe dla starych bab. Masz młodą laskę z jędrną skórą i spokój bo jej nie ma w domu. A jak chcesz się bawić to możesz zawsze do niej dołączyć. Z 30ltka to by ci nasłuchał jęczenie dlaczego ona nie wyjdzie, że by ci się już wyjść zabawić odechciało. Chłopie ciesz się z tego co masz. X Rozumiem, że Ty tak z doświadczenia? A Ty jakim starym chłopem jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Gucio wścibski kafeteryjny babiszonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak...jestem muwcom motywacyjnym i zachecam ludzi do sukcesu, ludzie sukcesu nie maja zon, zechecam facetuw do zaliczania lasek, krutkich zwiazkow, przygod na dyskotekach, ale nigdy slubu, bedziesz przegrywem jak sie ozenisz, sluchaj ludzi sukcesu nie porazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedzieć co zrobić w tej sytuacji, czy spotkasz w swoim życiu odpowienią kobietę i gdzie jej szukać, czy Twoja żona sie zmieni, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×