Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

10 lat mlodsza zona i 10 lat przepasci i niezrozumienia

Polecane posty

Gość gość
Ale z was pelikany. Przecież to prowo napisane przez kobietę. 90% "problemów " jakie tutaj są przedstawione facet miałby w dooopie albo inaczej je rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kompletna patologia imprezuje,normalni i myślący ludzie siedzą w domu robiac coś bardziej produktywnego od machania dupą jak pojebany i zachlewaniem gęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was pelikany. Przecież to prowo napisane przez kobietę. 90% "problemów " jakie tutaj są przedstawione facet miałby w dooopie albo inaczej je rozwiązał. x bo tak wygladaja te wasze zwiazki z 20 latkami, chcialbys zeby to bylo prowo, wy robicie za bankomat a one gza sie z rownolatkami :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babski styl pisania w tym prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam ze znam takie pary w realu ale za duzo do pisania jak to wyglada potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprubuje to jakos napisac nie wiem czy da sie w miare krotko ale sa takie kobiety moze napisze dzisiaj. Jedno malzenstwo tak zylo 25 lat a drugie chyba 40 l nie wiem bo ja mlodsza duzo jestem ale znalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarządza cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj nie odzywalem sie bo ona w koncu wrocila. Porozmawialismy odrobine, nie chcialem na nia naskakiwac, zapytalem czy ona byla by dumna gdybym to ja wloczyl sie tak po imprezach i nie mowil jej o niczym, powiedziala ze no nie. Zrobilem dla nas obiad, spedzilismy noc kochajac sie bardzo namietnie, cala noc i praktycznie do teraz spedzilismy pieszczac sie i kochajac w lozku. Ona teraz bierze prysznic, nie mam zamiaru byc dla niej surowy widze ze ona to chyba zrozumiala, jestem przekonany ze to czasowy wyskok, jakies szalenstwo i bedzie dobrze, byc moze jestem naiwny zaslepiony miloscia, ale ufam jej, ona jest cudowna dobra osoba, wiec czemu miala by mnie zdradzac? Mimo wszystko w tym tygodniu skorzystam z uslug detektywow, dla pewnosci generalnie zastanawia mnie tylko jedno jak tu piszecie o zdradach, po co miala by to robic? jest nam dobrze ze soba pytam ja co chce, potrafie piescic jej cipke nawet po 5 godzin w ciagu nocy, jak dzisiaj, ma ze mna wytryski pochwowe, orgazmy, nie wierze w to ze mogla by mi wyrzadzic krzywde, jest zbyt czysta delikatna. Pozatym wiem ze ona tylko chodzi tam z dziewczynami nie z facetami (nie od niej z 2 wiarygodnego zrodla). Przez nastepne 3 miesiace w odstepach czasu wynajme detektywa aby sprawdzil czy tak moze byc, ale nie sadze. Pozatym ona powiedziala ze boi sie gotowac bo boi sie mojej reakcji czy nie bede zly, wiec powiedzialem ze nigdy jej nic nie powiem, teraz zaraz ona cos dla nas ugotuje, ja powiedzialem ze w tym czasie pobiegam. Co myslicie? To raczej nie wyglada az tak strasznie jak myslalem? Wierze ze ona jest mi wierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Ci oczy mydli jełopie, pewnie już nie jeden ją dmuchnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi Cię koniecznie zdradzać (tu na kafeterii zawsze tak pisza) ale uważam, że ważne jest aby w związku dobrze się razem bawić. Rozumiem raz na miesiąc umówić się że znajomymi na piwo, ale takie imprezowania bez partnera to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to prawda? to rozwod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie koniec świata nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona ma 3 lata mniej i chyba te, się puszcza Uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To naprawdę pisze facet a nie jakas znudzona panna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 znudzonej panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy ja mialem 10 lat mlodsza puszczala sie! teraz mam starsza 2 lata i zdradzam ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufasz Jej, ale detektywa wynajmiesz.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żal mi cie wcale, myslenie glową a nie główką naprawde nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest dobrze ale szukasz dziury w calym a kto szuka to i znajduje a potem placze w samotnosci. 10 innych facetow chcialoby byc na twoim miejscu oddaloby wszystko by to miec a ty oddajesz to za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ciesz się autorze. Wolałbyś mięć starą rurę po 30 i odkrywać jej nowe zmarszczki i fałdy celulity na dupsku i mieć coraz mniejszą ochotę na seks z nią, nie wspominająć, że zamiast spokoju byś miał ciagle jęczenie typowe dla starych bab. Masz młodą laskę z jędrną skórą i spokój bo jej nie ma w domu. A jak chcesz się bawić to możesz zawsze do niej dołączyć. Z 30ltka to by ci nasłuchał jęczenie dlaczego ona nie wyjdzie, że by ci się już wyjść zabawić odechciało. Chłopie ciesz się z tego co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi nie wyszło ona 18 ja 30, oczywiście nie chodzi o wiek bo prawdopodobnie można spotkać 18 która chce dzieci i w domu siedzieć, bo gdy jakas dziewczyna nie jesteś typem iprezowej a bardziej introwertyczki to ona ich tak ten czas 20-30 przesiedzi przed komputerem czy książkami. A tak to może mieć męża i iść dalej z życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te młode traktuje trochę jak dziecko ale bardzo często mnie zaskakują, jednak czuć różnice wieku w mentalności. Bo ona ma jutro zaliczenie przedmiotu a ty biznes prowadzisz i myślisz o wakacjach. Ona chce dostać 2-5 a ty zarobić więcej o 2-5tys. Trochę jak z dzieckiem wtedy trzeba seks i się trochę potrzeby wyrownuja, ona zapomni o klasowce i zaczyna gadać gdzie by chciała jechać się bzykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzebujesz odpowiedzi na nurtujacy Cię problem, napisz proszę do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jaki jest najlepszy sposób na rozwiązanie twoich problemów? Wejdź na jakaś sympatie, badoo czy fotka i wybierz przedział wiekowy koło i 30+. Jak zobaczysz jakie brzydną kobiety pod i po 30od to razu wszystkie twoje problemy z młodą laską przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie :) chyba, że ci na wyglądzie laski i seksie nie zależy to może wtedy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×