Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

22 tydzień ciąży jak sie czujecie?

Polecane posty

Gość gość

Mam termin na 28 września, czuje sie beznadziejnie duszno mi, w dzień jak i wnocy mrowieją mi ręce i nogi, wczoraj obudziłam sie w nocy i zdrętwiał mi policzek chyba z godzinę dochodzilam do siebie, biore magnez dwa razy dziennie i falvit mama, badania krwi, robil mi d dimery mam dobre, ciśnienie 100 na 60, boli mnie ciagle głowa biore czasem apap a czasem niestety zazyje tabletke ibupromu jak mnie juz szlag trsfia bo pulsuje mi cala glowa nie da sie nic robić,mialam zygzaki przed oczami przez godzine widzialam pol na pol pojechalam na sor i z oczami dobrze bylam badana przez okuliste, i neurologa opukala mnie młotkiem powiedziala ze ok i zrobiono eeg , to badanie nie wypadlo dobrze ale nie zrobiono zadnej tomografi bo ciąża.mam tez masę mętow przed oczami takie przeźroczyste muszki albo swietliki.Najlepiej mi jak leżę na łóżku jak wstane to czasem od razu musze siadać bo czuje taka ciezkosc w nogach i na klacie jakbym miala sto kg. To moja 3 ciąża. A wy jak sie czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze miesiąc temu schylilam sie pod prysznicem przez chwilę, i potem juz koniec silny ból dolem plecow z prawej strony i nie moglam postawić nawet kroku prawą nogą, straszny ból lezalam krzyżem na podlodze, zadna pozycja nie przynosila ulgi, doszlam na czworakach do lozka po pol godziny przeszlo tak mialam gdzieś z tydzień nie moglam nawet usiąść nigdzie na lawce gdziekolwiek bo potem juz nie moglam wstac ani postawić kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 13..fatanie ciagle.leze ..wynioty nudnosci ciagle pod gardlo mi cos podchodzi...tez mam takie mroczki przed oczmi...z domu nie wychodze nic nie robie bo mnie.ciagle.mdli...nie moge.jesc ani pic...nie mam sil leze i placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje dziewczyny glupio się tak licytować która gorzej się czuje ja miałam /mam wszystko co autorki powyżej dodatkowo juz brzuch konkretny ja jestem w 27 tygodniu i mam wrazenie ze nie dotrwam do tego 27 sierpnia chyba kijowo sobie wybrałam termin pogoda tez nie pomaga:)pozdrawiam i wytrwałosci bo co innego nam pozostało nie my pierwsze i nie ostatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zemdlałam w autobusie i wcale nie stalam tylko na siedząco?? w szpitalu zrobili prześwietlenie bo huknęłam glową o ziemię i no nie powiem bolalo ale wszystko ok a nawet jak siedze jest mi slabo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chodze wcale na spacery czuje sie jakbym miala spaść na łeb bo mam ucisk w głowie i nogi jak z waty takie słabe, tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robili ci tomografie ? Wiedzieli ze jestes w ciąży , bo u mnie jak slyszą ze ciąża to praktycznie zadnych badan bo w ciąży nie mozna ani lekow ani nic chyba ze faktycznie gdzieś spadne to moze mnie zbadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może za mało tego magnezu bierzesz? Ja biorę 3x dziennie, bo miałam skurcze łydek, teraz mi przeszły. Ja mam ciążę zagrożoną i współtowarzyszące choroby, jestem w 25tc, ale czuję się super, tylko muszę chociaż raz dziennie walnąć se drzemkę :D Myślę, że wiele siedzi w głowie i trzeba podejść trochę bardziej optymistycznie, nie skupiać sie na bolączkach i będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi sie tak wlasnie wydaje ze moze za bardzo sie skupiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobili tomografie kolezanka huknęla na rowerze byla wtedy w 7 albo 8 tygodniu i tez zrobili duzy wojewódzki szpital poludnie Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może faktycznie skupić się na tym ze choc mam problemy to dziecko zdrowe i tym sie cieszyc ale czasami sama zla na siebie jestem ze choc nic nie robie to i tak do duszy się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×