Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona zdradziła

Polecane posty

Gość gość

Żona przyprawiła mi rogi na wyjeździe integracyjnym. Postanowiłem jej wybacyć bo każdy jest tylko człowiekiem, wiele nas łączy w tym dom, pies i dziecko. Potrafię o tym nie myśleć. Zamknięty rozdział. Jednak ona zaszła w ciążę z przypadkowym bolcem. Z tego powodu mam wygraną z góry sprawę rozwodową i ona by musiała mi płacić alimenty. Jestem w stanie zdradę podarować i jej nie zniszczyć, tylko ma dziecko po porodzie oddać do domu dziecka. Już zarzeka się że tego nie zrobi, że to jej dziecko, że nie będzie mogła z tym żyć. To rozumiem ale nie jestem w stanie wychowywać bękarta. Przypominałby mi o bolesnej przeszłości. Ona nie pracuje tylko pachnie. Sprzątać jej się nie chce, gotować nie potrafi. Do tego mi wbiła nóż w plecy a ja mimo to jestem w stanie jej jeszcze wybsczyć. To ta kurwa nltego nie docenia tylko pierdoli o tym jak już kocha to dziecko i że nie odda. Jest ktoś w podobnej sytuacji? Zniszczyć ją w sądzie czy jest jakiś sposób na zmianę jej postanowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, o podobną sytuację trudno. Dziwię się, że wybaczasz zdradę, ale to Twoja sprawa. Skąd wiadomo, czyje jest dziecko? Może jednak Twoje, skoro zdrada była jednorazowa? x Rzeczywiście nikt nie chce wychowywać dziecka ze zdrady - zawsze możesz odejść po prostu. Oddać do domu dziecka to ona może nie chcieć, nic dziwnego.; Poza tym- jakbyście to wytłumaczyli? rodzina, znajomi, przyjaciele, sąsiedzi widzieliby ją z brzuchem tyle miesięcy, a potem nagle dziecka nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuje a ma wyjazdy integracyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no właśnie.. prowo bezmyślnej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu chce się przebić przez te setki spamu i pisze slabe prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10 na zachętę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bez zachęty 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie piszesz już tu tylko zalozyles nast.ten sam temat prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to kolejne twoje prowo z macierzyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chuj spamujesz tym gownem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziały gały, co brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×