Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciewczynka24

Moj facet wyjechał na 3 miesiące...

Polecane posty

to jeszcze raz ja! znalazlam moj kalendarz z przed roku i na stronie 28.01. to dzien w kotrym moj Misiu wyjechal po raz pierwszy byl cytat: \" ZAWSZE JEST KTOS KTO JEST DLA KOGOS MOJE CIALO POTRZEBUJE CIEPLA... TO ZWARIOWANY CHORY SWIAT!! DZIS PO RAZ PIERWSZY USLYSZALAM JAK MOJE SERCE PRZESTALO BIC KIEDY ON ODLECIAL...\" ja kocham i czekam i wiem ze warto czekac na te chwile ktore beda! choc czasami mam zle dni i tylko placze to wiem ze nadejdzie ten dzien ...... pozdrawiam was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
ah kochane dziewczynki, co to za zycie bez swojej 2giej polowki? ja tez tesknie, na ale naa szczescie jets sobota i moj Wojtus jest juz w drodze do mnie;) bedzie ok 13stej, a ja wrocilam doppiero z dyzuru,padam ze zmeczenia ale to niewazne. Teraz kapiel ;) depilacja;) male malowanko i upiekszanko sie ;D potem ogarne mieszkanie i gotuje obiadek dla mojeo szczescia ;) trzymam za wszystkie kciuki-ciewczynka zastanow sie dobrze zanim przebaczysz,kto raz zostawil, zostawi i 2gi raz jak tu ktos madrze pisal na forum.... pozdrawiam i meldujcie sie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
no i jak tam nikt nie pisze;( czyli nikt nie teskni? :)ja wpadlam na chwilke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba sie mi co tu sie dzieje a raczej nie dzieje sie!!!!! nikt tu juz nie wpada poza mna i kilkoma dziewczynami!!!! co jest z wami.szczerze mwoiac to trace ochote wpisujac moje przemyslenia bo i tak nikt ich nie czyta ...... to juz nie ten sam topik co na poczatku!!! wszystko sie zmienia i wy chyba tez?tesknicie wiec czemu tu nie wpadacie wystaczy napisac tylko kilka zdan !!!! do gdzie tam do swiat->bardzo Ci zazdroszcze ze juz niedugo bedziecie juz razem szczesliwi... naprawde gratuluje i zycze Ci szczescia z calego serca!!!!! to tyle. koncze bo itak nie wiem czy to ktos przeczyta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba sie mi co tu sie dzieje a raczej nie dzieje sie!!!!! nikt tu juz nie wpada poza mna i kilkoma dziewczynami!!!! co jest z wami.szczerze mwoiac to trace ochote wpisujac moje przemyslenia bo i tak nikt ich nie czyta ...... to juz nie ten sam topik co na poczatku!!! wszystko sie zmienia i wy chyba tez?tesknicie wiec czemu tu nie wpadacie wystaczy napisac tylko kilka zdan !!!! do gdzie tam do swiat->bardzo Ci zazdroszcze ze juz niedugo bedziecie juz razem szczesliwi... naprawde gratuluje i zycze Ci szczescia z calego serca!!!!! to tyle. koncze bo itak nie wiem czy to ktos przeczyta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam WSZYSTKIM!no tak,mało nas troszkę ;( ,smutne to bo w dużej grupie jest łatwiej ale...kto wie zresztą jakie są powody nie pisania...czasem też mam takie momenty zwątpienia we wszystko,że nie widzę sensu w pisaniu na forum...,moje nastroje są tak zmienne,że dziwie sie mojej rodzinie,że ze mną wytrzymuje!:) ale tak juz mam:P INSACIADA-> dziękuję CI za miłe słowa,niestety mi wydaje się,że do świąt jest tak daleko,że nie dam rady tego wytrzymać...tzn.napewno wytrzymam tylko co to za życie??takie zwykłe,bez celu... trochę mnie przeraża to jak mocno mi GO brak... Tobie również życzę wszystkiego naj,naj,naj!czy Ty się uczysz?czy już pracujesz?jak sobie zajmujesz czas? pozdrawiam wszystkie czytające!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam WSZYSTKIM!no tak,mało nas troszkę ;( ,smutne to bo w dużej grupie jest łatwiej ale...kto wie zresztą jakie są powody nie pisania...czasem też mam takie momenty zwątpienia we wszystko,że nie widzę sensu w pisaniu na forum...,moje nastroje są tak zmienne,że dziwie sie mojej rodzinie,że ze mną wytrzymuje!:) ale tak juz mam:P INSACIADA-> dziękuję CI za miłe słowa,niestety mi wydaje się,że do świąt jest tak daleko,że nie dam rady tego wytrzymać...tzn.napewno wytrzymam tylko co to za życie??takie zwykłe,bez celu... trochę mnie przeraża to jak mocno mi GO brak... Tobie również życzę wszystkiego naj,naj,naj!czy Ty się uczysz?czy już pracujesz?jak sobie zajmujesz czas? pozdrawiam wszystkie czytające!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gdzie tam do swiat-> dzieki ze chociaz ty jestes . ja pracuje ale i tam to nie zwalnia mnie z myslenia i moim Misku. mowisz ze do swiat daleko pomysl ze ja musze czekac do lutego a napewno poczujesz sie lepiej Ty moja droga masz przed soba jeszcze poltora miesiaca a ja jestem na poczatku tej drogi dzis jest18 dzien jak go nie ma a do lutego szmat czasu.... ....pomysl o mnie ze bede musiala swieta, nowy rok i walentynki spedzac sama a Ty juz pewnie w tym czasie zapomnisz co to czekanie i tesknota!! !wiec ciesz sie ze zostalo CI tylko poltora miesiaca!!!!!!!! pozdrawiam was wszystkie.pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gdzie tam do swiat-> dzieki ze chociaz ty jestes . ja pracuje ale i tam to nie zwalnia mnie z myslenia i moim Misku. mowisz ze do swiat daleko pomysl ze ja musze czekac do lutego a napewno poczujesz sie lepiej Ty moja droga masz przed soba jeszcze poltora miesiaca a ja jestem na poczatku tej drogi dzis jest18 dzien jak go nie ma a do lutego szmat czasu.... ....pomysl o mnie ze bede musiala swieta, nowy rok i walentynki spedzac sama a Ty juz pewnie w tym czasie zapomnisz co to czekanie i tesknota!! !wiec ciesz sie ze zostalo CI tylko poltora miesiaca!!!!!!!! pozdrawiam was wszystkie.pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciewczynko- ja bym spróbowała dać jeszcze jedną szansę, mówię tak dlatego, że kiedyś taka szansa była dana właśnie mi. Wykorzystałam ją i od 4 lat jest cudownie. Może warto......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu jestem pierwsza!dzis to moze zrozumiale ze was nie ma! ja ide na cmentarz dopiero za 2 godzinki. dzis rozmawialam z moim Misiem zreszta rozmawiamy prawie codziennie i za kazdym razem kiedy go slysze uswiadamiam sobie jak bardzo mi go barkuje nie moge go przytulic ,poczuc go!!! tak berdzo tesknie.w srode minie 3 tygodnie jak wyjechal czasami jak przypomne sobie pozegnanie to wydaje mi sie ze czas tak leci bo mam wrazenie ze jakby to bylo wczoraj jak go zegnalam ale jak pomysle ile jeszcze przede mna to odnosze wrazenie ze czas tak bardzo sie wlecze!!!!!! i gdzie tam do konca!!!! pozdrawiam was. trzymajcie sie cieplutko. pozdrawiam ,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ostatnio zrobiłam wpis ale nie widzę go tutaj, nie wiem gdzie sie podział :( insaciada pisz tu co Ci lezy na serduszku, nie patrz na to czy ktoś wpisuje się czy nie. To nie jest ważne, choć wiem że bardzo miło jest poczytać że inni przezywają to samo. Ale póxniej usiądziesz sobie przez komputerkiem i zobaczysz ile stronek zapisałaś, albo jak wróci Twój ukochany to poczytacie sobie razem. Wiesz jak będzie milutko? :) Sama nie wiem co chcem. Spotkalismy się wczoraj. Boje sie że dam mu szansę, że znowu wejdę w ten związek i się zawiodę. Muszę to przemysleć. Bpo łatwo jest powiedzieć wybacz i zyj dalej. Ale żyć z tym trudniej. Pozdrawiam Was serdecznie. Bardzo często wpadam tu i czytam wasze wypowiedzi. Nieraz nie odpisuję, bo w sumie nie wiem jak pocieszać... Patrząc na moją historię to bardzo ciężko. Trzymajcie się :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
witam wszystkie wierne babeczki z naszego topicu :) milo ze jednak tu jestescie, bo ja tez jestem:) Moj Wojtus wlasnie pojechal,widzielismy sie od piatku i bylo super,ahh teraz tesknie ale teraz ja z kolei jade do niego i to juz w czwartek, takze tym razem nie mam az za wielu dni do odliczania :) przykro mi insciada i gdzie do swiat, ze Wy musicie czekac dluzej niz ja,naprawde smutno mi z tego powodu, jelsi nie chcecie zebym pisala jaka jestem szczesliwa, bo Was to wkurza, to powiedzcie mi ok? ewiara a co z Toba??? pozdrawiam wszystkie teskniace i czekam na wpisy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!dzisiaj wyjatkowo smutny dzień:( INSACIADA-> SMUTNO MI,ŻE BĘDZIESZ SAMA w takie ważne dni jak wymieniłas...wtedy szczególnie mocno odczuwa sie brak TEJ osoby:( ale takie jest życie...cieszmy się z tego co mamy,bo ludzie naprawde szybko odchodza...co innego jest pisać a co innego to przezywać ale myślę ,że bez problemów dasz sobie rade tymbardziej,że twój chłopak codziennie do Ciebie dzwoni:P Free->nie przeszkadza mi Twoja radość ani trochę!!cieszę się razem z Toba:) papatki dziewczynyyyy!!!!!!!!trzymajcie się cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!dzisiaj wyjatkowo smutny dzień:( INSACIADA-> SMUTNO MI,ŻE BĘDZIESZ SAMA w takie ważne dni jak wymieniłas...wtedy szczególnie mocno odczuwa sie brak TEJ osoby:( ale takie jest życie...cieszmy się z tego co mamy,bo ludzie naprawde szybko odchodza...co innego jest pisać a co innego to przezywać ale myślę ,że bez problemów dasz sobie rade tymbardziej,że twój chłopak codziennie do Ciebie dzwoni:P Free->nie przeszkadza mi Twoja radość ani trochę!!cieszę się razem z Toba:) papatki dziewczynyyyy!!!!!!!!trzymajcie się cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia.
Hej dziewczyny ;-) Malutko nas tu, choć sama muszę się przyznać, że długo nic nie pisalam. Czasem jestem- czytam co wpisałyście, ale nie mam czasu, żeby dodać coś od siebie. W niedzielę minął tydzień, który spędziłam już bez mojego szczęścia :-( No i poczekam na niego jeszcze trochę- przyjedzie w grudniu... Cieszę się tylko faktem, że Święta, Sylwester spędzimy już napewno razem :-) Miłego wieczoru, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
witajcie babeczki :) mi tez jest smutno, ah kazdy ma tam jakies swoje smutki i smuteczki a do tego nie ma przy sobie zeby sie wyplakac i wyzalic, opowiedziec.... no tak ja mam wlasnie dzis taki pechowy dzien :( trzymajcie sie cieplo, ja do tego mam jeszcze zapalenie oskrzeli, ah mowie Wam co za dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
znow nikogo nie ma :( nikt nie teskni :( moze juz ten topic zostal porzucony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiara
jestem czytam wysylam a tu sie kompik sypie no coz nie mialam mozliwosci wlamu na topik, ale jestem z wami dziewczyny trzymam kcuki za was i siebie tez... 1 i 2 bylam na cmentarzach ale zycie jest kruche dlatego trzeba sie cieszyc kazda chwila codziennie zrobic cos dla siebie milego i zyc tak jakby to mial byc ostatni ......: przeczytac jakis wiersz isc na spacer podziwiac krajobraz obejrzec obraz lub dobry film album ze zdjeciami ukochanego wypic dobra kawke (herbatke) taka dobrze zaparzona lub yerba mate napisac list do kochanego sms wyslac zdjatka zrobic cos dla kogos lub sobie niespodzianke usmiechac sie (przez lzy) :)))) cieszyc sie z drobiazgow byc zlodziejem zycia to moje motto buziaki jak topik wykasuja to nie bede wpadac a tak ja nadal tesknie wiec mi troszke mniej samotnie z wami dziekuje dobrej nocki pa e ps moj bedzie na sylwka wiec jeszcze 2 miesiace :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie teskniace! ja wpadam tu codziennie ale nie zawsze pisze z powodu .... za kazdym razem pisze to samo ze bardzo mi go barkuje,ze tesknie... to co pisze jest prawda - prawda ktora bardzo boli! bardzo tesknie i kocham i czekam skreslajac dni z kalendarza bo to mi tylko pozostalo .... CZEKANIE!!!!!! pozdrawaim was i wpadajcie tu czasami.pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) dawno nic nie pisalam... ale same wiecie jak to czasami jest... po prostu mi sie nie chcialo:P moje Slonko wroci dokladnie za 39 dni:) ooo, sama sie milo zdziwilam ta liczba:) teraz to juz z gorki, nawet nie placze jak rozmawiamy przez telefon (napoczatku to zaden tel sie bez tego nie obyl...:( ) A dzis sa moje urodziny i napewno zadzwoni:) Szkoda ze go w takich dniach nie ma:( Pozdrawiam Was wszystkie, zycze wytrwalosci i slonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do STESKNIONEJ NA MAXA ->WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!PRZEDE WSZYTSKIM DUZO MILOSCI I ZEBY ZAWSZE SWICILO CI SLONECZKO I ZAWSZE GOSCIL USMIECH NA TWOJEJ TWARZY! gratuluje i ciesze sie razem z Toba ze za 39 dni bedziecie juz razem ! przede mna jeszcze duzo samotnych dni ale wiem ze kiedys nadejdzie ten dlugo wyczekiwany dzien Jego powrotu. jeszcze raz ZYCZE SZCZESCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze tu naprawde juz kiepsko:( ale mowi sie trudno... nie trzeba pisac by tesknic:) a napewno jest nas duzo... nie chce mi sie spac jeszcze i tak sobie wspominam... :) ale juz niedlugo (a moze wlasnie dlugo:) zobacze moje Slonko:) szybko zleci.... tak sobie to tlumacze, haha. trzymajcie sie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS JEZELI KTOS TU JESZCZE WPADA! W CO SMIEM WATPIC-NIE MA CO UKRYWAC TOPIK SIE ROZLECIAL! WSZYSCY WPADAJ CZYTAJA I NA TYM SIE KONCZY.ZOSTALO NAS NIEWIEL KTORE JESZCZE COS PISZA A CO SIE STANIE JAK I MY BEDZIEMY TU ZAGLADALY ZEBY TYLKO POCZYTAC ?? NIE BEDZIE WTEDY CO CZYTAC! JA WPADAM TU DOSC CZESTO I PISZE! PISZE TO ZA KAZDYM RAZEM ALE BARDZO MI JEST CIEZKO I STRASZNIE TESKNIE !!!! CZAS PLYNIE MINELO JUZ 3.5 TYGODNIA NIBY DUZO NIBY DOPIERO 4 TYGODNIE A JAK POMYSLE ZE PRZEDE MNA JESZCZE 2 LUB3 RAZY TLE MUSZE PRZECZEKAC...? KOSZMAR!!!!ALE BEDE TU WPADAC PRZYNAJMNIEJ BEDZIECEI MIALY CO CZYTAC. POZDRAWIAM WAS KTOKOLOWEK TU WPADA. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia.
Ja tu jestem ;-) Niezbyt często, ale jestem :-) Tęsknię... tęsknię- nic nie uległo zmianie! To już 2 tygodnie bez niego... ciężko mi, ale cóż- pozostaje tylko czekać, a wiem, że warto... :-D Milej soboty, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogida
A ja czekam juz ponad 3 miesiace i poczekam jeszcze raz tyle...Nie wiem czy bede tu zagladac czytanie o rozstaniach jakos źle mnie nastraja. Przez te pierwsze miesiace rozstania wiele razy bylam do niczego - tzn. nie moglam sie skupic itp. i wiecie co postanowilam...zapomne...nie, nie o nim, o rozstaniu dlatego chyba nie chce nawet o tym gadac, rzucam sie w wir pracy i zyje, wciaz kocham wciaz tesknie i tak bedzie do lutego ale nie chce o tym myslec...pisze tylko po to bysciewiedzialy ze i ja czekam :)... pozdrawiam i zycze wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka, u mnie po staremu,brak mi weny twórczej dlatego nic nie piszę...tęsknie wciąż bardzo mocno,przeszkadza mi to w normalnej egzystencji:( ale nie ma rady trzeba czekać:) ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskniaca
Witam!! przyznam ze przez ostatnie kilka dni czytałam wpisy na tym topiku:) wpisałam sie zaraz na poczatku jak moje slonce wyjechało (w lipcu) teraz mamy listopad a do grudnia jeszcze troche czasu!! jestem totalnie w szoku jak przeczytałam historie ciewczynki24!! 3maj sie "siostro"!!! sama mowilas co by nie bylo bedzie dobrze - cos takiego:) moj skarb dzwoni 3-4 razy w tyg. codziennie smski, sygnałki!! czyli jest dobrze!! jak tak sobie przeczytałam co spotkało inne dziewczyny - zdrady, to az sie przestraszyłam!! powiedziałam dzis o tym mojemu skarbeczkowi i co opieprzył mnie, zebym tak nawt nie myslała!!! bo licze sie tylko ja! no coz zrobilo mi sie cieplo na serduszku!! do kolezanki której chłopak wyjechał do Australii----- jak bedziesz chciala pogadac to ja bede tu zagladac!! jestem z Toba!! moze to brutalnie zabrzmi ale z czasme przyzwyczaisz sie do "samotnosci" , bo nie jestes sama!!! gorace buziaczki!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×