Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrost bety, czy to początek końca?

Polecane posty

Gość gość
Niektórzy to potrafią dowalić. Autorko to wszystko nie musi oznaczać najgorszego. Nie czytaj więcej tylko czekaj na wizytę. Na tak wczesnym etapie ciąży różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no nie ogarniam. Sama sie zbadalas i zdiagnozowalas za pomoca kafeterianek, ktore czesto sa zlosliwe i pisza na przekor. Skoro plamisz to jedz dzisiaj do lekarza lub szpitala! Wcale to nie musi byc poronienie przeciez, ja plamilam w obu ciazach. Beta ci urosla jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz do lekarza z tym plamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 20:15 mam wizyte u mojej ginekolog. Teraz plamienie się uspokoilo. Przez chwile bylo silne. Od godz. 9 cisza...czekam konca pracy jak wybawienia. Nie umiem funkcjonowac normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej robić jej nadzieję... Krawiła, beta urosła za mało ale jasne dajcie jej złudną nadzieję a potem przeżywanie i płacz ma kafe bo nie radzi sobie z poronieniem w 6tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:50 No nie radze sobie z drugim pod rzad poronieniem w przeciagu 3 miesiecy. Masz z tym jakis problem? :o Nie mam juz nadziei. Dobrze wiem co się stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizm nie radzi sobie bardziej.Widocznie potrzeba więcej czasu a nie po jednym poronieniu zaraz kolejna ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko daj znać co po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:02 Nie bylo przeciwwskazan do kolejnej ciazy. Skoro zaszlam to ponoć organizm gotowy był. Tak mowila lekarka. Dlaczego trace kolejna ciążę nie wiem...ale to ostatnia ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko sama powiedzialas ze to dziecko z innym partnerem - moze konflikt krwi? albo mutacja genu? Tu potrzeba diagnostyki po drugim poronieniu chyba ci sie nalezy - ale musialabys popytac tu dziewczyny gdzies w topiku tez pisaly... a beta rosla bo mialas duphastron... to byl sztuczny przyrost... i dlatego tak mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta urosla po odstawieniu duphastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na wizycie. Pecherzyk jest. Jest duży. Szyjka macicy zamknięta. Dostałam znów duphaston i absolutny nakaz leżenia jak najwięcej i odpoczynku. W piątek na bete a w poniedziałek znów wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego dobrego autorko. Głowa do góry ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie dobrze :) Ja nigdy (lekarski osąd) nie miałam zajść w drugą ciąże, wyniki tragedia, ginekolog oświadczył mi, że jeżeli kiedykolwiek zajdę w ciąże to droga do tego będzie długa, wyboista i kosztowna i....okazało się, że gdy mi to mówił bylam już w 4tc :) po 3 tygodniach próby wywołania mi miesiączki na usg zobaczył pęcherzyk i usłyszałam: "Alleluja jest Pani w 7tygodniu ciązy" :) haha jakbym w twarz dostala ;) a na tą wizytę szłam jak na ścięcie głowy, myślalam, że będę ustawiala termin na zmniejszenie objętości jajników, a On wyznaczał termin porodu :)) w prawdzie po drodze skróciła mi szyjka, miałam pesser i co tydzień, max dwa byłam na kontroli, ale...teraz mały ma już 2 lata, jest zdrowym radosnym chłopcem :) inni lekarze po konsultacji mojego przypadku stwierdzili, że wygrałam 6 w totolotka :)) nie mam milionów na koncie, ale mam za to dwójkę wspaniałych dzieci, o których zawsze marzyłam :) nie poddawaj sie!!! myśl pozytywnie!!! nie ma "rzeczy" niemożliwych :) a życie bywa przewrotne :) teraz dbaj o siebie kochana i o swoje maleństwo :) Powodzenia Ci życzę i otaczam Cię pozytywnymi myślami... Pozdrawiam Aleksandra K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby sie to jal najlepiej zakonczylo wszystkiego dobrego! Tylko lez plackiem i nic nie rob ja sie lenilam i dobrze sie skonczylo powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze. Mówiłam że póki co nie ma sensu zakładać najgorszego. Powodzenia życzę i spokojnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko no widzisz? A nastawialaś sie juz na najgorsze:/ teraz na spokojnie, odpoczywaj, leż jak kazał lekarz:) bedzie dobrze!:) trzymam kciuki. Tylko tez juz tak sie nie stresuj. Wiwm ze to latwo sie mowi ale serio stres Ci nie pomaga. Jest dobrze i tego sie trzymaj:) powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby w poniedzialek byl jeszcze ten pecherzyk. To juz bedzie poczatek 7 tygodnia wiec teoretycznie zarodek powinien sie pokazać. No i wynik bety...byle nie bedzie mniejsza niz była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to będzie puste jajo dlatego pęcherzyk duży a beta rośnie ale za mało. Może następnym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki trzeba mieć zyebany łeb żeyb pisać autorce takie rzeczy. Ty tam wyżej, jestes wstrętną, jadowitą babą i oby spotkało cie wszystko co życzysz innym ludziom, toksyczna żmijo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może poprzednia beta to wynik pomyłki.Takie rzeczy też się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie w moim poście były życzenia do autorki? Napisałam co uważam. A ty się idź leczyć jakaś nadpobudliwa jesteś. I może cofnij się do podstawówki tam uczą czytac ze zrozumieniem przyda ci się powtórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój post został zgłoszony bo według regulaminu nie można obrażać a ty mnie obrażasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jeszcze nie skonczonym 6 tygodniu pieprzyc o pustym jaju to faktycznie trzeba miec zryty łeb :o autorka konczy 6 tydzien według OM czyli konczy 4 tydzień od zaplodnienia to jeszcze nie musi byc zarodka przez dobre 2 nawet 3 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw jej pisaly ze poronila, teraz ze puste jajo. Lekarz nic takiego nie wie, ale kafeterianka wie, nie moge z takimi wrednymi ludźmi. Autorka teraz MUSI miec nadzieje i trzeba kobiete nastawiac pozytywnie a nie negatywnie, bo jak sie zestresuje czy przejmie bzdurami z forum to sie to dopiero moze skonczyc tragicznie. Autorko serio, nie czytaj internetu, wycisz sie i czekaj. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zgłaszaj mnie tępa żmijo, straszna rzecz. Dla mnie tacy ludzie jak ty to nie ludzie, szacunek ich nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łatwiej wykonać telefon do lekarza?? Bardziej kompetentnej osoby do wypowiedzi nie znajdziesz a nie pytać na forum innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:26 Przeczytaj moj post jeszcze raz. W kontakcie z lekarzem jestem cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×