Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Podobno jestem ładna, a jednak mam porypane zycie osobiste

Polecane posty

Gość gość

Ciagle trafiam albo na takich, ktorzy zdradzaja, albo sa toksyczni w jakiś sposob, albo chca tylko jednego :O Na prawde bym bardzo chciala byc szczesliwa, a ciagle placze przez tych facetow, nie szukam bad boyow, ale na takich trafiam Ktoś mi tez powiedzial, ze jestem "za miękka i za dobra dla nich", moze cos w tym jest...

Gość gość
W to wierzysz więc to dostajesz.

Gość gość
nie zawsze wlasnie w to wierzylam, kiedys inaczej sobie wyobrazalam to wszystko i bylam pelna optymizmu

Gość Taki Zielony
Coś w tym jest ćmy też lecą do lampy, a miłości z tego nie ma :D I z drugiej mańki zacznij wybrzydzać jeśli jesteś wyjątkową ;-), jeśli ktoś jest dla każdego, to nie jest dla nikogo :-)

Gość gość
Takie czasy, teraz jakieś 90% to gnoje, kłamcy, kobieciarze, manipulanci, erotomani, prostaki, mamisynkowie...baardzo trudno znaleźć kogoś porządnego kto by nam pasował i nie straszył wyglądem jednocześnie. Z Toba pewnie wszystko ok, masa kobiet ma taki problem, kobiet i ladnych i brzydszych, nie ma reguły.

Gość gość
Ćmy się spalają a lampa ciągle świeci, zapomniałeś dodać:p ktoś kto żyje na oczach świata uważany jest przez niektórych, że jest dla nich, są jak ćmy i jak one skończą.

Gość Taki Zielony
Kurna jak czytam o tych 10 procent ideałów to wiem skąd te zdrady :P

Gość gość
I co z tego, ze jestes ładna? Jest pelno ładnych kobiet, ale tylko niektore z nich maja fajne zycie. Reszta wybiera kiepskich facetow, slabo sie uczy, potem ma kiepska robote, uroda mija i tyle.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować