Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kocham księdza

Polecane posty

Gość gość
Chwila... Rowież jestem kobietą i uważasz że jestem "poraniona" gdyż biorę udział w tej dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE JESTEM NA URLOPIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdżę srebrnym audi ale czasem też nie swoim samochodem,o urlopie moge tylko pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię moje audi ale zastanawiam się nad zmianą tylko że się do niego przywiazalam ,ostatnio czesto wychodzi ze mam swoje uluboine miejce ,gdzie siadam,czy parkuje,chyba dziwaczeje albo sie starzeje , ale to jeszcze chyba czas,a ty czym jeździsz? No dobra przyznam sie i to tak szczerze ze od pewnego czasu jest ktoś w moich myślach. Przyznałam się już przed samą sobą że zakochałam się w nim,on jest księdzem,.Piszę niegramatycznie bo już oczy mi się zamykają. Przyznam się bo ile mogę to w sobie nosić, jemu nie powiem,bo zreszta jak? Nie pojde do niego do spowiedzi bo sie wstydze,zreszta to on jedt mezczyzna a ja jestem staroswiecka,on ma facebooka ja nie bo mnie to nigdy mie bawilo,tylko sie na siebie patrzymy ,ale on chyba też się zorientował że ja........ jesteśmy chyba tacy sami. Jest mojego wzrostu ,jest brunetem ma brązowe oczy i takie ciemne srogie brwi i ma chyba 2 pieprzyki na prawym policzku I uczucie jakbym go już znała. Czasem widuję go jak wracam ,gdy jedzie ,a jaki ma samochód? Ja wiem .Bo lubię samochody. Czekam aż coś zrobi. Mówię na niego mój śliczny, rok minął gdy go pierwszy raz zobaczyłam i nie przeszło wręcz przeciwnie. Może teraz za mną zateskni i wreszcie coś zrobi ,bo ile będziemy tak sie sobie przyglądać, trudno tak żeby inni nie zauważyli . Tak mi Bozia dała pstryczka w nos. Bo się zarzekalam że nie chcę,nie popatrze na zadniego faceta,warczalam i zabijalam wzrokiem każdego jednego żeby przesliczny, żeby przecudiwny był to nie chciałam.Byłam zła jak ktoś chciał mnie poznać, czy byl zbyt miły, tak taka zołza się zrobiłam, nie wierzyłam że jeszcze się zakocham ,no i mam zakochalam się po uszy,myślę o nim,tęsknię. Czasem już mnie deprecha ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś sama.to też tytuł piosenki krajewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam,piękna i smutna ta piosenka,oczy pelne łez.I dlatego nie słucham. Słucham muzyki w samochodzie lubię coś ostrzejszego.I to mnie rano rozbudza. Ciekawe co mnie dziś rano obudzi.Ale ostatnio nie mogę zasnąć, a w dzień ziewam że aż nieładnie. Zamykam oczy będę spać.A jutro kawa i tak codziennie, najgorzej jest wczesnym południem i pod wieczór,taki kryzys,tak bardzo mi sie chce spać buźka mi się nie zamyka, potem przechodzi. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchasz w audi? napewno dobre nagłośnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten twój napewno spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że tak.I ty też śpij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczęściarz z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się w poprzedniej parafii taka jedna w bmw x5 za nim latała. Ale on był tylko dla niej miły, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że jesteście tacy sami macie zryte łby. Ty z pewnością urojeńcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X5 trochę duże jak dla kobiety wybrałbym x3 biała z czarnym dachem byłaby ładna Bo moje audi Q 7 jest ladne ale za duże na tych małych parkingach,no dobra przyznaje to dla jaj ,przecież każdy z was jest tu dla szydu z tych czarnych łysych byczkow w sukienkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty klecho co mnie od urojencow wyzywasz pośmiać się z was pazerne faryzeusze co na kasę tylko liczą, jakim autem jeździsz audi,BMW, no pochwal się jesteś mały czarny i łysy? Zgadza się ?żadna Cię nie chciała to na księdza poszedłem? A TERAZ STOISZ NA SRODKU KOSCIOLA ODPRAWIASZ MSZE I PATRZYSZ ZA KOBIETAMI,A ONE PATRZĄ JAK ODPRAWIASZ MSZĘ I WYDAHE CI SIE ŻE PATRZA NA CIEBIE, I JESTEŚ ZACHWYCONY .zwaL se konia to ci ciśnienie spadnie ty masz urojenia brzydki na księży idą a kobiety są mile dla was bo to ksiądz i nie traktują was jak mężczyzn tylko jak księży i tak na was patrzą nie pomogą wam te BMW,audi i inne wypasione bryki. Leczycue wasze kompleksy bo pochodzicue z biednych rodzin. I co znasz takich przyznaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 80% taka prawda, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt za wami byczki lyse nie lata! a w lusterka popatrzcie!!!. Za co wy się uważacie,kobieta ma wybrać wysokiego bruneta czy lsysego małego księdza, ? wam się chyba we łbach poprzewracało. Też mi partia ksiądz, to wstyd . Piszecie głupoty po forach i podpuszczacie, trzeba zdjąć te klapki z oczu. Nie mieć mniemaniu o sobie ,tylko żyć skromnie.Wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w 80% tylko 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz być z kobietą odejdź,a nie Kościół kasa a jak sie oczy otworzą to się kobiety by chciało.Czy wy nie widzicie jak was ludzie mię trawia. ? bo nie jesteście sługami Bożymi a KASJERAMI!!!nikt was nie traktuje z szacunkiem to udawanie jest,bo tamte czasy minęły co was po rękach calowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywacie to kryzysem tak nazywacie miłość do kobiety.Nie ma się za co obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłam takim kryzysem a ja kochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie sobie jaja robic i mie wymyslajcie hustorii milosnych z ksiezami po internecie. Jak kobieta jest w zwiazku z ksiedzem to napewno nie wypusuje po internecie podpuch zeby się pośmiać.Ja rozumiem że sie wam nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochany ksiądz to robota demona, a te naiwne baby zamiast pogonić, to za nimi szczerzą zęby i same wpadają w sidła zła. Nie, nie jestem wysłanniczką ze średniowiecza, jakby ktoś tak pomyślał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja śmigam białą skodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
ten temat jest niemoralny ,przestańcie drwić z celibatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drwić z celibatu? A kto tu drwi to przecież prawda. Celibat istnieje tylko teoretycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam forda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochany ksiądz to czlowiek, co ty wiesz zdejmij beret bo ciepło, a demona to poszukaj w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Demom to kaki facet w czarnej sukience! Po chu/j taki jeden z drugim zakłada sutanne? Chyba tylko po to aby żyć wygodnie i lubieżnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.01 - Zakochany ksiądz to człowiek, masz rację. Tylko że ten człowiek ślubował Bogu, a to oznacza również walkę z pokusami. Mój beret nie ma tutaj nic do rzeczy, czy go mam czy też nie. Zbawienie zwodzonego księdza i tych, których zwiódł/zgorszył jest tutaj najważniejsze. To są trudne sprawy na pewno i nie zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×