Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kocham księdza

Polecane posty

Gość gość
21.29,31 spójrz,co napisałaś/eś i jakim prawem tak się zwracasz do osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w pracy to dziewczyny skacza na chlopow tak jakby krowa sie latowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w pracy to tak dziewczyny skacz na chlopow jakby sie krowa latowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w pracy to dziewczyny skacz na chlopow tak jakby krowa sie latowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwisz się że zostałaś skrytykowana po tym co napisałaś. Jak można coś takiego stwierdzić że ktoś tam mnie nawiedził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.48 nie ktoś tam, tylkoPanJezus!!! żałuję, że się do ciebie zwracałam,nie jesteś tego warta...człowiek,który szczerze praktykuje wiarę, zawsze ma jakieś przeżycia mistyczne... łapy ode mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Jezus powiedział: "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni", a zaraz potem: "Nie rzucajcie swoich pereł przed świnie". Skąd wiem, że mam przed sobą świnię, jeśli jej przedtem nie osądziłam? Jeśli chcę dla czyjegoś dobra udzielić napomnienia albo tylko czegoś nauczyć, coś przekazać, muszę zrobić wyjściowy osąd. Moje poczucie współodpowiedzialności za bliźniego wymaga ode mnie zaangażowania się w sprawę jego wnętrza, oceniania, żeby pomóc, nieraz ostrego wkroczenia w jego sumienie (jeśli jestem przekonana, że łagodne środki nie przełamią głęboko tkwiącego zła). Czy tego rodzaju gorliwość nie jest lepsza od obojętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
! Nie osmieszajcie się! Chcieli by księża być kimś ważnym ale to nie te czasy, mali ,brzydcy,łysiejacy ktorzy nie maja powodzenia u kobiet, czy z biednych lub rodzin z problemami to tacy idą na księży 95% .Czasem dla mamy i rodziny bo myślą żeC będą kimś lepszym niż pracownik w fabryce.Mama będzie dumna a on będzie się męczył potem jak dojrzeje i pojmie że to zrobił ale on w środku pod tą sutanną jest uschnietym człowiekiem,trochę faryzeusz bo dla bycia pochwalony oszukał nie tylko sam siebie.A wiarę można głosić i służyć na nie sposoby ,ksiądz, w te ich powołania to ja nie wierzę może 5,może 10% je ma a reszta to UCIEKŁA PRZED ŻYCIEM ALBO SCHOWALA SIĘ, LUB SZUKALA BEZPIECZBEGO MIEJSCA,takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby się co krowa nie robiła? Ale śmiech, ty głupia wiesniaro z jakiejś pipidowy . Zazdrosna jesteś o koleżankę z pracy?! bo pewnie ładna i ma powodzenie a Ciebie szlak trafią boś paskudna i z***biscie głupia i nikt Cię nawet kijem tknac nie chc. Swietojebliwa psychiczna brzydotA.Ta twoja krowa juz mądrzejsza i pewnie ładniejsza od Ciebie. Cnota ci na rozum wali,stara c***o. Ty jesteś opetana.A kysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty weź się p*****lnij w głowę z tym twoim napominaniem żebyś kiedyś szpica w d**e od kogoś przypadkiem nie dostała,opetana jesteś i tyle. A jak ci tak wiara uderzyła na dekiel to idź do zakonu, będziesz zakonnica ,służ ludziom i wyjedź do Afryki będziesz pomagać biednym i potrzebującym ,a nie bzdury wypisujesz nie osmieszaj się więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszę z taką jak ty ,ignoruje Cię ,wolę już z twoją krową pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I slusznie do zakonu idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co by robiła w zakonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawcie tą biedną kobietę, hieny! po stokroć jest lepszaod was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo poważny temat a takie jaja sobie robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważny temat? Chyba jaja sobie robisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Ludzie, ten temat jest specyficzny i różni się od innych tematów, bo dotyka delikatnej materii jaką są księża i wiara. 2. Dlatego przestańcie się może przezywać nawzajem. 3. Jeśli dotykamy tematu Boga i wiary, to musimy też przyjąć, że istnieje szatan i demony, każdy kto przeczytał Pismo św. o tym wie. 4. Agresja rodzi agresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek nie dosięga wiary tylko związku między kobietą a księdzem i co do tego ma wiara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie skoro tu jedna osoba ma/miała wiarę i ją szkalowali ile wlazło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam gdzie jest temat księdza tam jest temat wiary. W tym wypadku łamanie tej wiary dla marności tego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewuchy, nie wiem jak można się z księdzem zadawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli byłby temat o Jezusie tudzież Boguto to owszem zgodzę się ze byłby to temat o wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy ten głupi temat zejdzie w dół????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt Ci nie każe tu zaglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze redakcje, aby zlikwidowala ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za kogo ty się uważasz ciemną dziolcho z pipidowy. brakuje ci ogiera i tu jest twoj problem a demona to ty masz w sobie wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij mordę chamie jeden! Teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocne słowa! Chyba faktycznie brak Ci chłopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy tylko tak rozumieją-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co rozumie ty paszkwilu? Zamknij pysk ? Od razu byś z liścia dostała! !! A jak ci cnotą wali na dekiel to kup sobie wibrator ,czy masz tylko ci się baterie szkarado skończyły I cie swedzi, musi to być paskudna wyjątkowo kobieta nikt tego nie chce ,życia to nie ma bo to się wszyscy z takiej podsmiec***a to,to wlazlo to na Internet i coś by chciało pokazać, tempa brzydka wiesniaro ,widzisz że każdy z Ciebie śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×