Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kocham księdza

Polecane posty

Gość gość
tak samo ta świętojebliwa zapewne ignoruje ciebie i twoje chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj pisze kilka różnych osób, które mają podobne zdanie o romansach księży, to nie jest jedna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedzieć co zobić w takiej sytuacji, napisz do mojej wróżki Sofii, ona Ci wszystko wyjaśni i pokaże jaka czeka Cię przyszłość. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, i proszę do tego zła, kolejne zło - wróżka - czyli diabeł w ludzkiej postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większego zła od Ciebie nie ma opętana diabłem babo.Kup sobie wibrator to ci przejdzie,widać czego takiej brzydkiej wciekle złej jendzy brakuje. Nie ma jakiego głupiego żeby Cię porządnie z******* i to złe szkaradne paskudztwo pisze po forach wklejacte linki których nikt nie czyta.Bo jej nie ma kto porzadnie zadupczyc, zaraz by jej przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.36 chcesz np. moje zdjęcie? wybacz, ale jak będziesz mnie przepraszał, to dostaniesz jedynie kopa w d**e... gardze takimi jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż jestem kobietą ale dla mnie związek z księdzem jest nie do pomyślenia i bardziej winie tu kobiety że wogóle godzą się na takie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.57 to takie pyszne, generalnie zakompleksione, niby wrażliwe, a tak naprawdę naiwne, pozbawione wiary. Gdyby miały wiarę, oddałby tego księdza Bogu i strały się odkochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, już widzę taką wpatrzoną w księdza...jeszcze bez pracy, biedną... i widzę, co on myśli, kiedy taką widzi... 'chcę ją zerżnąć i zostawić' co wy wymyślicie, że jesteście równe im? oni są wykształceni, mający się za wszechwiedzących, nawet jak chwilowo udają pokorne cielęta.... a bez Boga to tylko inteligentne chamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że bez Boga to taki "inteligentny" cham i do żadnej pracy się nie nadaje bo do jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
guzik mnie to wszystko obchodzi i tak Go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochaj sobie, jak chcesz...twoja wola ja też kochałam 8 lat 8-go roku chciałam sobie życie zmienić dla niego aż zrozumiałam, że to droga do nikąd... kiedy tak lezałam smutna odwrócona bokiem do ściany miałam jakby widzenie...zobaczyłam Pana Jezusa, który do mnie słodko powiedział "Ja jestem Jezus, chronię cię, nie chcę, aby nad tobą pastwiły się demony". Płaczę do dziś, kiedy przypominam sobie tą wizję. A ty pomyśl, gdzie demony pastwią się nad człowiekiem? W PIEKLE. To dlatego tak się dużo modlę i wklejam wam te linki,choć wiem, ze nie stanowię sama tej opozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedni księża, znaczne przekroczenie VI przyk. będzie dla was przyczyną potępienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy oni są aż tak wykształceni, a co do inteligencji to chyba tylko niektórzy z nich tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie potępienie? Pójdzie do kolegi wyspowiada się i dalej to robi. Taka jest ta nasza wiara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.07 jego spowiedzi są nieważne. Spowiedź bez ostanowienia poprawy i nawrócenia jest nieważna, świętokradzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzeszyć zuchwale w nadziei Miłosierdzia Bożego jest grzechem przeciwko Duchowi Swiętemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a grzechy przeciwko Duchowi Swiętemu nie są odpuszczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wiemy już wszystko....hehehe. Ty wklejajaca te linki jesteś jebn.eta bo zabawialas się z ksiedzem znalazł sobie inną a Ciebie kopnął w d**e i zeswirowalas na punkcie wiary. Stara c***a która nie ma życia i swiruje ze objawienie miała. Ty jesteś bardzo chorą psychicznie,bardzo idź do lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wiesz...przestań kpić!!! ani razu się z nim nie spotkałam i nie zamierzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po kiego wklejasz te linki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
by Ciebie chronić, bo ja jestem chroniona a jeśliby Tobie się przyjrzeć, to Tobie chyba patronują demony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby przed czym ochronić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed pragnieniem tej złej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niema złej miłości ona zawsze jest dobrem ty raczej mylisz ją z pożądaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie jestem nie wierzącą osobą i na tyle świadomą aby nie pchać się w to bagno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dyskutuj z tą psychiczną zauważyłaś że ona w kółko o tych swoich demonach pisze? ONA ZWARIOWAŁA. Może jest opetana. Nie rozmawiaj z nią .Wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizje miała ?! To czub!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tym,co ty napisałaś - można wusnuć wniosek, że to ty jesteś opętana a może y!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jak ktoś pisze że miał wizję to coś tu jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×