Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kocham księdza

Polecane posty

Gość gość
P*****lnieta jestes i na zawsze bedziesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.00 Nie będę udowadniać takiemu pustakowi jak ty, że prawdopodobnie wyglądam lepiej od ciebie. Jesteś warta tego swojego księdza… Po co tu trujesz i zabijasz ludzi słowami, warujesz jak pies??? No leć do niego i wypad z tego forum, pustaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I taki potem odprawia mszę a z rąk jego bierzesz komunię. To się dopiero nazywa świętokractwo! x Tak. Świętokradztwo jest bardzo ciężkim grzechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje. mi. się. że. to. niezła .prowokacja. od. jakiegoś. czasu. śledzę. to. co. tu. się. dzieje. żadna. normalna. kobieta. nie. opowiadała.by. takich. głupot. wystawiając. się. tym. samym. na. taką. krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.14 ty tez prowokujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze zjawiskiem księży katolickich posiadających legalnie żonę oczywiście dużo łatwiej zetknąć się na zachodzie Europy, czy w innych krajach, gdzie Kościoły protestanckie są silne. Praktycznie nie występuje ono w Polsce. U nas historie pożycia księży z kobietami są cały czas jedynie elementem skandali i dwuznacznej moralności tych, którzy czują się uprawnieni, by mówić nam, jak powinniśmy postępować. Czy nie lepiej więc, by było gdyby wszyscy katoliccy księża mogli bez przeszkód posiadać rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:19 Wytłumacz. mi. co. jest. prowokujacego. w. tym. co. napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety piękne nigdy nie są sukami tylko takie oblakane i opetane przez diabła jak ty.Nawet mi Cię żal, brzydka jestes i zła. Zrób sobie placówkę bo Cię i tak nikt ani kijem szkarado nie tknie. FACECI KOCHAJA PIĘKNIE I MADRE KOBIETY. A ty jesteś brzydsza i głupstwa od swojej krowy ty wiesniaro,oblesna.Miłości nigdy nie zniszczysz,zazdrość ,a zazdrość cie zniszczy.Jestes p*****lnieta i nie mam przyjemnosci z takim byle kim pisac. x Język obleśnej gimbazy A takie coś chce jakiś ksiądz? Chyba taki sam jak ona :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.18 wcale nie bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kontakt z księdzem, który miał kobietę. Jaki to był okropny ksiądz…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez są księża katolicy co maja legalne żony co prawda mogą być tylko wikarym. Są szanowani i nikt ich palcami nie wytyka. Dlaczego wszyscy nie mogą mieć legalnej żony tylko musza żyć na kocia łapę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo celibat ich do tego obliguje aby służyć Bogu a nie pieprzyć się na lewo i prawo. Celibat w tlunaczeniu znaczy samotny bez żony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla uwikłanych to są głupoty, więc nie piszmy im nic, bo odbierają nas za nienormalnych, brzydkich tępaków. Oni nie rozumieją, że są osoby, które kochają bardziej Boga niż księży. Proponuję zakończyć, ponieważ bardziej opłacalne będzie odmówienie różańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawmy ich sobie samym…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celibat w Kościele rzymskokatolickim nie obowiązywał od zawsze. Nie jest dogmatem, tylko wyrósł z chęci narzucenia dyscypliny. Są księża świeccy i zakonni. Świeccy to ci normalni księża parafialni, oni nie składają ślubów czystości. Te składają tylko zakonnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.37 po co to piuszesz tu do papieza Franciszka von!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Wakacje i ruch pielgrzymkowy miłosny. Obłuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę. że. temat. księży. budzi. straszne. kontrowersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 9.37 po co to piuszesz tu do papieza Franciszka von! X Licz sie ze słowami obłudna katoliczko. Ja katoliczka nie jestem a mam więcej kultury niż ty. Zmiany w kościele nadchodzą i pewnie za zakis czas celibat zostanie zniesiony dla księży świeckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa by chcesz... A co ateistów obchodzą zmiany w kościele? Księdza ci się chce….A Do Pana Boga należy ostatnie słowo. Przypomina mi się jak to włoskie kobiety napisały list do papieża Franciszka o zniesienie celibatu. A sami księża odnieśli się do tego obojętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO PAPIEZA VON:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech idą, a ten papież i tak im nie zniesie celibatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem autorką a interesuje sie wszystkim czym chce i ty mi tego narzucać nie będziesz. Płace podatki na kosciol i tez mam prawo wypowiadać sie. Kosciol i tak zreformuje sie bo musi, maja co raz mniej wiernych i ludzie co raz mądrzejsi są nie liczyć Polski bo ta zamiast przeć do przodu cofa sie mentalnie. Mam męża i nie jest księdzem a księdza na kochanka nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franciszek wprost mówi, że jest zwolennikiem celibatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franciszek chce debaty na temat zniesienia celibatu wśród księży, ponieważ zastanawia się, czy to nie pomogłoby w zwiększeniu liczby duchownych w niektórych regionach świata. Są miejsca, gdzie ich liczba drastycznie spada, np. w dolinie Amazonki. Moze tam zamieszkacie... A wiec do papieza von!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak każdy papież i co z tego skoro w kościele jest wielu księży, ktorzy żyją z kobietami i jakoś nikt ich z góry nie potępia i nie wywala. Jest nawet specjalny fundusz na alimenty dla dzieci księży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym my tu wogóle mówimy? Jaki celibat owszem może 10% księży jest mu wierna ale reszta księży hula na całego. Mieszkam w dużym mieście i co chwilę wybucha jakaś afera właśnie z udziałem księży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże nie chce żyć w takim świecie. Zrób coś…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg Ci tutaj w niczym nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz z tym życiem skończyć jak tak bardzo ci źle na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×