Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznam inteligentną kobietę

Polecane posty

Gość gość
Te forum jest dla paranoików inteligencja nie idzie w parze, są wyjątki ale jak 1 do 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny nieudacznik zyciowy. Lata po wszystkich dzialach z tym samym tematem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa w czapce
Czesc :) Uwazam sie za inteligenta kobiete. Dodam do ulubionych i bede cie obserwowac czy tez jestes inteligentny.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, że jedna na sto? Nawet dla jednej warto. Jak rozmowa z kimś będzie się kleić to można ją przenieść w inne miejsce. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Cleo
22:08 Hm...tylko nie mow ze chcesz wiedziec w jaki sposob pranie robie,albo jak myje okna,zeby nie wypasc z okna...hehe...bo to sa codzienne,przyziemne sprawy kobiet...szara codziennosc...dzien swiataka,ktory sie powtarza,bo kazda kobieta ma wiele obowiazkow a malo przyjemnosci....no chyba ze akurat lubi myc okna a przy tym podspiewujac jak skowronek:P Dlatego mezczyzni wedlug mnie nie maja ochoty sluchac o takich rzeczach...wiec wola oderwac sie od codziennosci...i przykladowo wybieraja skok na bangee...hehe...daje im to adrenaline ,ktorej potrzebuja jak powietrza:P Ja chcialabym wiedziec o czym rozmawiaja faceci...byc moze ta moja kobieca natura jest na tyle ciekawa,ze lubie wiedziec co mezczyzna mysli...i to w jaki sposob:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.23 Może lepiej na forum jest czytać kogoś niż obserwować. "Puchacz bez czapki" Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede duzo pisac, znalazlam tam narzeczonego, myslalam, ze takie portale sa "do d**y" Mylilam sie, korzystalam z jednego, bo jest darmowy https://bit.ly/2yjTsH1 Na prawde mozna znalezc duzo fajnych osob i najwazniejsze MILOSC <3 Jest to dobra alternatywa dla osob niesmialych, nie mamy tutaj fizycznego kontaktu (na poczatku) z osoba, jestesmy bardziej otwarci, uczuciowi, latwiej zapoznac druga osobe, mi osobiscie BARDZO POMOGLO ! https://bit.ly/2yjTsH1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć nie muszę, ale ja potrafię ugotować obiad, sprzątnąć, uprać, uprasować. A z tym sprowadzaniem przez kobiety tematu na ziemię, chodzi o sytuację, gdy na forum facet przedstawiał wielkie idee ekonomiczne w rozmowie z kobietą, a ona sprowadzała to do sytuacji w jej domu. Nie lubię shoppingu z kobietą, ale lubię patrzeć jak się cieszy z kupionych rzeczy. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa w czapce
Podobasz mi sie. Ja nie cierpie prasowac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Cleo
22:45 Spodobalo mi sie to zdanie kiedy mezczyzna przedstawial ekonomiczne idee na forum kobiecie,a ta sprowadzila go do sytuacji jaka ma w domu.;-) Tak przyszlo mi na mysl co do codziennej ekonomii domowej to jak to sie mawialo mezczyzna jest glowa,a kobieta szyja ktora kreci;-) Byc moze dlatego my kobiety tak lubimy zakupy...bo ta szyja jest jak sprezyna i do tego obrotowa..hehe..wiec jesli kobieta zobaczy cos na wystawie...to musi to miec...z takiego zalozenia wychodzi;-) Ja tez lubie zakupy,chyba jak kazda kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja "Leśna Ptaszyno" ja napisałem, że potrafię a nie, że lubię. Lubię to czasem ugotować. Bigos, rosół, grzybową, sałatki warzywne i takie tam. "Już nie mi odpowiadać, dlaczego kobiety lubią zakupy." Choć te codzienne spożywcze są moim obowiązkiem. Nawet nie obowiązkiem tak po prostu jest. Mam namyśli te oczywiste maka, cukier, olej, jakieś pieczywo, warzywa itp Ja jak facet lubię sobie połazić po Castoramie popatrzeć na różne urządzenia, przyrządy itp Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Cleo
Nikt sie nie odzywa...to narazie,poczytam ksiazke przed snem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa w czapce
Zakupy srednio lubie.Lubie wracac z zakupami. Wczoraj w Obi kupilam gracke i kilka workow ziemi. Przez moja inteligencje chyba rano zaspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa w czapce
Jak lubisz gotowac to tez dobrze bo ja lubie zjesc. :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak, inteligencja podpowiada że trzeba iść spać. Dobranoc do jutra oczywiście z tymi kobietami, którym jeszcze się nie znudziłem. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Dobranoc Wam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym od gotowania wolę jazdę na rowerze Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ile masz lat? 20, 30 czy 40 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam bo nie wiem czy tu pisać......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniskieiq
Raczej po 30, bo maruda troche ;) ale wychowany wsrod babek to musialo sie tak skonczyc , zszargane nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych co tu piszą proszę o podpisywanie się na niebiesko, czerwono ja podpisuję się w tekście. A że ktoś się podszywa i podpisuje Autor to po samym poście widać. Czy inteligentny człowiek może porównywać jazdę na rowerze do gotowania ? Takie bzdury to tylko podszyw może pisać. Ja mogę pisać coś żartobliwie, ale nie bzdury. x gość dziś Pytam bo nie wiem czy tu pisać......? x Jeśli pyta szczy będę cię podrywał? NIE Jeśli szukasz faceta dla siebie? Szukaj dalej. Ja tu piszę, dla relaksu, rozrywki. Nie byłem wychowany przez kobiety. Na kafe trochę jest doopków, trochę samczyków, ale widać deficyt mężczyzn. Na pytania w postach w których nie ma oznaczenia autora już nie odpowiadam. Trzeba się nazwać lub podpisać. x Miłego dnia dla kobiet, które wciąż myślą, że warto … Autor Człowiek z lasu (Dlaczego z lasu? Nie pytaj, weź humor i chodź ze mną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać kobiety inteligentne są zapracowane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Cleo
Autorze; Jestes strasznie nudny;-) to moje stwierdzenie po wczorajszym wieczorze..... mysle, ze wole zostac przy czytaniu tego tematu...moze znajdzie sie taka co blysnie inteligencja:) Zajrze moze za jakis czas i zobacze jak sie temat rozwija:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info. Nie wiem co miałyby się tutaj niby stać? Powodzenia w wesołym świecie. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa w czapce
Hej, Dzis nie jestem inteligentna. Dzis jestem zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej o inteligencji mówią ludzie którzy sami mają jej braki :) ale ciii, niech myślą, że są inteligentami. Czasem się zastanawiam jak można być tak bezdennie głupim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warmia, a ja szukam kulturalną, zadbaną, atrakcyjną i ugodową. Czy są jeszcze takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj poniedziałki przeważnie nie są ciekawe. Temat nie jest testem na inteligencję ale tematem dla rozmowy i relaksu. Warmia najlepiej załóż nowy temat i wrzuć to w tytuł Cleo czytając twojego poprzednie posty: Jak faceci myślą o kobietach? To przejrzyj kafe. Jesteś dla nich czymś pośrednim między samochodem, który ma się podobać kolegom. Psem co ma być dość posłuszny i zabawką, którą można się pobawić kiedy przyjdzie ochota. Im bardziej się upodobnisz do czegoś takiego tym większe wzbudzisz zainteresowanie wśród mężczyzn. Inteligencja jest ci tylko potrzebna, by dobrze rozumieć zachcianki mena. Autor człowiek z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 404
lub puszczasz się tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×