Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznam inteligentną kobietę

Polecane posty

Gość Madame Cleo
17:05 W tej chwili mam lepsza lekture do czytania...a nie uganianie sie za facetem...nigdy tego nie robie,ale lubie wiedziec co mezczyzna mysli o kobiecie.;-) pod warunkiem ze ma wszystko wporzadku z glowa...bo zdarzaja sie rozne typy.:) Kobieta ma byc jak samochod ,ktory podoba sie koledze...a ja myslalam ze dla faceta samochod jest niczym przyrodzenie...im ladniejszy samochod tym wieksze dowartosciowanie wlasciciela...hehehe Kobieta ma byc jak pies...posluszny i zabawka?:P A ja myslalam ze faceci wola" kociaki"..w stylu...kociak w kuchni,kociak w sypialni i kociak przy codziennych sprawach...nawet kiedy piwo podaje przy meczu...:P:D No tak inteligencja kobiety jest mile widziana w innej czesci ciala:P a mianowicie w biuscie,ktory moze byc dosc sporych rozmiarow...czyli wychodzi na to ze kobiecy mozg ma byc jak orzeszek....ale biorac pod uwage ze mozg to nie stanik ....jego nie wypchasz...wiec jednak mezczyzni wola te mniej inteligentne kobiety...skoro traktuja je jak zabawki:P moze to dla nich zagrozenie...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1221
czarny joker czy czerwony joker doda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa w czapce
Dobrze, jak to nie test na inteligencje to sie rozluzniam. : D Czemu tak szufladkowac ludzi, co mysla mezczyzni a co kobiety...Wszystko zalezy od charakteru, systemu wartosci i od zdobytych doswiadczen. Sama nie umiem okreslic co mysle o mezczyznach, gdyz sa rozni. Jednych szanuje, innych podziwiam a innym wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C pytała to napisałem. Podobnie myślimy. Na szczęście nie jestem kobietą to nie mój problem. Ja mam inne podejście do kobiet. Lepiej napisz co tak cię dzisiaj zmęczyło w pracy. człowiek z l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa w czapce
Dawno nie bylam na urlopie i te ostatnie dni przed strasznie sie dluza.: ) Opowiedz jak tobie minal dzien w lesie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałem w lesie sowy, ale znalazłem tylko czapkę. Jakaś na mnie za mała... a myślałem, że moja... A ty sowa nie zgubiłaś? Taka w kratkę z pomponem. To nie twoja? Poszedłem dalej szukać grzybów i ładnych dziewczyn. Ale przyrożny niedźwiedź powiedział mi, że nie ma. Schował się za rogiem, a ja zapomniałem spytać czy nie ma grzybów czy ładnych dziewczyn. Zostałem z "dylematą", cóż ja poradzę na to? Na polanie były tylko jagody. Jedna dojrzała, chyba jeszcze przed wojną dojrzała. A druga niczego sobie... sama malina. Oj, sorry, Alina! Ale zamiana była słodka. Tylko co zrobić z tą starą, dojrzałą jagodą. Przydałaby się rada mądrej sowy...Ale ja miałem tylko czapkę... A tu jeszcze słyszę, że trzeba się spieszyć, bo idzie na urlop. To może wezmę psa, to ją szybciej wywęszy. Dogermana. Co to za rasa? Pies i man w jednym? Man to taki samochód, to wiadomo. Może to pies na kółkach? Oj, ciekawie jest w lesie. Zobaczymy co jutro przyniesie. Człowiek z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa w czapce
Sowa zlapala sie za glowie. Faktycznie zgubiłam czapke. Nie bylam dzis w lesie, ewentualnie przelotem. Sowa madra jest tylko w tematach, ktore sama przezyla.Nie znam tej twojej dojrzalej jagody ani slodkiej maliny wiec waham sie cos radzic. Aline znam tylko Slowackiego.:) Pozatym nie jestem pewna czy dobrze zrozumialam ta relacje z lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Cleo
😴 powialo nuda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak naprawę szukam ciekawych ludzi. Kontakty męsko damskie właściwie mnie nie interesują. Poszukuję zwłaszcza osób, które potrafiły coś w sobie zmienić. Ostatnio szukam kontaktu z osobami, które potrafiły zerwać z nieśmiałością. Inteligencja to tylko sygnał, że nie interesują mnie mamusie zapatrzone w swoje dzieci, wszelkiego typu narcyzi. Poziom seriali i płaskich dowcipów. Chcę uniknąć takich sytuacji jak wczoraj. Od chyba kilkunastu dni w innym temacie piszę z kobietą. Właściwie to skrobnie coś, jak jej idol jest nieuchwytny. Wczoraj ze zdumieniem przeczytałem jej post, że niby odrażam kobiety czy ją, chyba tam gdzie pisze ze swoim ulubieńcem. Niby ktoś ją nazwał tak jak ja ją nazwałem, raz czy dwa kiedyś. Jeśli ona nie zrozumiała choć tyle, że ja nie obrażam kobiet to znaczy, że właśnie brak jej inteligencji. Musiałem nasz kontakt zakończyć. Po co mi to. Inteligentna kobieta najpierw, by się zapytała chociaż czy to ja. (Dziś zobaczyłem jej nowy temat, cztery strony facet wyzywa ją od ku hu i itd. A ona z nim pisze. Pewnie ten zlikwidowany był podobny. I ona wzięła go za mnie? Obłęd) O tą inteligencję mi chodzi, tą która ułatwia żyć, a nie jest wyrażona w punktach IQ. Na kafe jest dużo chamstwa, prostactwa i bezmyślności, a ja tego nie lubię. Ja szukam czegoś innego. Osób, które chcą się wyrwać z tej wszechogarniającej głupoty. Jeśli takie posty spotkasz przypadkiem, daj mi znać. Dla jasności jeśli znajdę tą jedną, a może kilka osób, to nie zamierzam tu z nimi pisać, ale na innym forum. Bez hejtu. A gdzie się wybierasz na urlop? A jak zrozumieć relację z lasu? Tak jak napisałem. Człowiek z lasu (Dlaczego z lasu? Nie pytaj, weź humor i chodź ze mną) PS Cleo może zmień książkę, jak ta co ją wczoraj czytałaś jest jakaś nudna. Może poszukaj czegoś na kafe. Jest tyle tematów. Niczego ci nie polecę, bo raczej mamy inne poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Cleo
Autorze; Ksiazke ,ktora akurat czytam jest dosc ciekawa;-) Na kaffe wczoraj nie znalazlam nic godnego uwagi,choc byl jeden temat gdzie pisalam,po czym zostal skasowany:P ale zajrzalam do Twojego tematu...no i powialo nuda😴 stad moja reakcja na temat,a nie na ksiazke;-) Brakuje Ci ikry autorze..z pewnoscia roznimy sie....nawet poczuciem humoru;-)ale moje poczucie humoru nie ma nic wspolnego z tym ze jakos jest dretwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Cleo
Przyznac sie musze ze nawet zalozylam wczoraj jeden temat:P jesli chcesz mozesz zajrzyc;-) Temat to "Co bys zabral na bezludna wyspe?" Moze tez znajdzie sie Twoj komentarz:) i blysniesz inteligencja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa w czapce
Jade do Pl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Sowa a ty jesteś poza PL, bo ja nic nie wiem i jeśli to nie tajemnica to grze jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu do tej pory jej nie znalazles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci tak szczerze ze jak czytam twoje posty to szkoda byloby mi z toba msrnoeac czasu. Inteligentny mezczyzna pisze na kafeterii i szuka inteligentnej kobiety. Bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Madame Cleo! Ja zrozumiałem, że tobie chodziło o mój wątek z tą nudą. To raczej ty nie zrozumiałaś ironii o zmianie książki i szukaniu na kafe. Gdybyś przeczytała mój poprzedni wpis tobyś zrozumiała, że ja szukam ciekawych osób do rozmowy na innym forum, a nie schodzenie do poziomu większości z kafe i bawienie towarzystwa. Zdecydowanie gdybym chciał tak niski poziom, wystarczyłoby mi tv. Dużo ciekawsze są prymitywne filmy niż wypociny userów z kafe. Jeśli kogoś bawią to ok. Doskonale zdaję sobie sprawę, że mój styl jest zrozumiały dla nielicznych. I o tych nielicznych mi chodzi. Tak się składa, że wczoraj zajrzałem na wątek o bezludnej wyspie. Nawet nie wiedziałem, że to twój. Średnio mnie zainteresował, bo to temat mało oryginalny, a wpisy nie najwyższego lotu. Dziś nawet bym nie śmiał tam się wpisać, by nie wprowadzać tam mojego powiewu nudy i nie blokować miejsca innym, kreatywnym, dowcipnym, itp. Jeśli mogę, to ci polecam ciekawy temat „ Jak miło”na ero założony przez Kati. Tam się dziej***ardzo dużo i jest tam ciekawy dialog między Kati a jej wielbicielem. Dowcip jest wytrawny, dosadny, myślę, że ci się spodoba. No w każdym razie nie wieje nudą. Kati pisze tam delikatniej do wielbiciela niż na innym moim nudnym wątku do mnie. Widać, że na kafe styl jej wielbiciela jest hołubiony, stanowi normę i przykład. X Jeśli cię dobrze zrozumiałem, przyjeżdżasz do Polski, a może przylatujesz. A tak właściwie to jak podróżują sowy? Czy uzgadniają z liniami lotniczymi trasę przelotu? Jakby co to będę patrzył czy na moim niebie nie ma sowy w czapce. Ostatnio widziałem u nas latawiec, ale chyba to nie to samo, co sowa. Chyba nie, bo on był na sznurku, a nie w czapce. Chociaż czy ja wiem… ten świat tak szybko się zmienia, że nie można nadążyć. Jeszcze nie tak dawno nie wiedziałem, że sowy potrafią pisać i to na forum. A jednak potrafią. Jakbyś leciała nad moją głową to sprawdź, czy wszystkie paczki masz dobrze przywiązane, bo nie chciałbym, by coś ciężkiego spadło na mnie. Życzę wysokich lotów. Człowiek z lasu P.S. Do gościa, choć się nie podpisał. To nie marnuj swojego i mojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Cleo
Myslisz ze nie zajarzylam Twojej ironii?:P O ironiio...tak powinien brzmiec Twoj temat,bo mam wrazenie ,ze chyba ta Twoja inteligencja Cie przerasta:) szukasz ludzi na forum do dyskusji,a sam niewiele z siebie dajesz:P potrafisz tylko komus dogadac lub przygadac...ot tak...kociol przyganial garnkowi;-)bo masz siebie za wybitnie inteligentnego,ale jak narazie to z Ciebie zarozumialosc wychodzi...:P To co dzisiaj napisalam zrobilam to celowo,by sprawdzic co odpiszesz...moze troche chcialam sprowokowac,by dowiedziec sie o Tobie czegos...no i juz wiem ...lubisz szydzic z ludzi..a ja nie mam zamiaru na Twoje szyderstwa sie nabrac...bo ze niby Ty ,taki inteligent...dlatego w moich postach da sie wyczuc dystans...bo gdybys chcial rozmawiac jak czlowiek z czlowiekiem to wierz mi, ze moglibysmy porozmawiac na rozne tematy..ale ze jestes zarozumialym gosciem ,ktory pewnie wlasny mozg zjadl...to ja dziekuje Ci za rozmowe i nie zamierzam pisac w tym temacie:) Jesli chodzi o moj temat...do niczego nie zobowiazuje niz Twoj(bo Ty szukasz ludzi z inteligencja)...moj temat jest otwarty i kazdy ma prawo sie wypowiedziec,a Ty w ten sposob obrazasz nie tylko mnie ,ale ludzi ktorzy w nim pisza...:P Zegnam...z pewnoscia juz tu nie wroce. Ps.sam piszesz ze nie chcesz pisac z chamstwem,a przed chwila pokazales swoje chamstwo...brak klasy calkowitej:)a do tego inteligencja nie powalasz...tak jak juz pisalam czlowiek inteligentny bedzie umial rozmawiac z kazdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo. Nie widzę, żebym miał utrzymywać kontakt z tak zadufaną osobą jak ty, Cleo. Idź szukać faceta dla siebie gdzie indziej. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze chodzisz do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lasu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu zadna nie chce. Echh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorku jestes bardze inteligentny chcialobym takiego kolege do dysput filozoficznych ale na meza nie. Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorku jestes bardze inteligentny chcialobym takiego kolege do dysput filozoficznych ale na meza nie. Pasuje? Gościuniu! Chętnie porozmawiam o filozofii dobra. Żony nie potrzebuję, bo mam. Kochanki nie szukam. Flirtować mi się nie chce. Hejterzy mnie śmieszą. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniskieiq
sowa jest tu najbardziej pozytywna , te dwie pozostałe czy 3 krytykantki z bólem tyłka, i to jest inteligencja , faceci są milsi w takich niezobowiązujących gadkach wg mnie , na zaproszenie do pogadanki rzadko punktują że jesteś taka sraka owaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja stara jest z pastuchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sowa jest tu najbardziej pozytywna , te dwie pozostałe czy 3 krytykantki z bólem tyłka, i to jest inteligencja , faceci są milsi w takich niezobowiązujących gadkach wg mnie , na zaproszenie do pogadanki rzadko punktują że jesteś taka sraka owaka x Jak do tej pory sowa wydaje się tylko osobą interesującą do rozmowy. Czy będzie chciała rozmawiać nie wiadomo, czas pokaże. Trudno jest mi oceniać zachowanie kobiet i mężczyzn, bo zbyt często podpis jest tylko "gość". A do tego krótki post, który nic nie wyjaśnia. Choć odnoszę wrażenie, że kobiety są tu jak na pokazie mody a mężczyźni jak na polowaniu. Nawet w tych luźniejszych tematach. W sumie czy jest tak, czy nie to sprawa drugorzędna. Przecież chodzi tylko o poszukanie jakichś osób, które chcą normalnie rozmawiać. Nie zależy mi na rozważaniach filozoficznych, ale na zwykłych ludzkich rozmowach, ale z ludźmi, którzy mają poukładane w głowie. Pozdrawiam. Człowiek z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za robote sie lepiej wez a zony nie masz bo bys sie nia zajal zamiest gadac he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Cleo
Autorze; O ten temat Ci chodzilo?;-) https://f.kafeteria.pl/temat/f8/jak-milo-p_7224074/3 Jesli uwazasz go za ciekawy temat ....to w takim razie bardzo Ci wspolczuje inteligencji i poczucia humoru. Ponoc szukasz w ludziach inteligencji....ja w tym temacie nie widze nic szczegolnego:P Mialam tu nie pisac...i juz nie bede...chcialam sie tylko upewnic czy mialam racje...i jednak ja mialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obchodzi mnie co myślisz o mnie. Nie potrafisz przeczytać tekstu ze zrozumieniem. Masz albo zatrzymałaś się w wieku piętnastu lat. Dla takich dzieci sprawy dorosłych wydają się nudne. Za grosz nie rozumiesz ironii. Jak chcesz żeby się działo to dałem ironicznie adres tematu gdzie się dzieje. Twój temat o wyspie jest dla mnie za dziecinny. Nie interesują mnie takie tematy. Może jutro założysz temat w co się bawicie w piaskownicy. Kto lubi nich sobie o tym pisze. Forum jest dla wszystkich. Każdy może w nim pisać o czy chce. Ja szukam osób dorosłych , zrównoważonych emocjonalnie z ogarniętych życiowo i tych co mają poukładane w głowie. Ciebie do nich nie zaliczam. Temat nie został utworzony żeby ciebie i tobie podobnych zadowolić czy rozweselić. Jego wartość nie polega na tym ile ma postów i ile osób w nim pisze, ale czy najdzie się ktoś warty pisania. Na razie mogę powiedzieć, że to Sowa jeśli będzie chciała pisać ze mną i jeden gość, ale byt mało napisał by oś oceniać. Ciebie Cleo nie zaliczam do ludzi z którymi dla mnie, warto rozmawiać. Człowiek z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że moja osoba nie jest Ci zupełnie obojętna, Autorze. Mnie też zaciekawiły Twoje uporczywe poszukiwania, jak mniemam... bezskuteczne. Mam pewne przemyślenia w związku z Twoją osobą. Podzielę się nimi... Twoje IQ, o którym wspominasz, wytyczyło Ci wąskie granice w tych poszukiwaniach osób inteligentnych. Myślę, że jedynym warunkiem, który dopuszczasz, to pisanie o tym, o czym Ty chcesz. Jeśli pisać o zainteresowaniech, to tylko o tych, które Ty rozumiesz i podzielasz. Ty masz problem z akceptacją i zrozumieniem ludzi, którzy się różnią. A to właśnie te różnice, stanowią o naszej wyjątkowości. To one nadają barw w naszym życiu. Wytrwałości Ci życzę i owocnych przemyśleń. Katia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×