Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznam inteligentną kobietę

Polecane posty

Gość gość

Poznam inteligentną kobietę do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść tego postu raczej średnio sprawdzi się jako wabik na inteligentne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a brzydka moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do rozmwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś brakuje tych inteligentnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo przeważnie są nieciekawe wyglądowo a was takie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka z wieży
Jestem :) O czym porozmawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna, zgrabna i zadbana kobieta wcale nie musi być głupia ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentne nie mają czasu na rozmowy o dupie. Idę obliczac mediany. Nie umiem więc chyba nje jestem Inteligentna zbytnio jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intelgentni ludzie potrafią tak dysponować czasem, że im go wystarcza na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go nigdy nie mam. To znaczy mam ale zawsze się spieszę ale jednak mam czas. Dowiedziałam się że jestem agresywna nieogarnieta i nigdy nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby nia dyrygowac i podpowiadec co me robic? Czy po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie radzę z poukładaniem pracy i resztą dnia. Mam zwierzęta, stałe obowiązki poza pracą. Nie siedzę z laptopem na kanapie, lubię korzystać z internetu w telefonie, wtedy nie tracę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkasz na wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 14:44 Napisane wyraźnie i po polsku DO ROZMOWY . Tak trudno zrozumieć te dwa proste słowa? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak do dyrygowania. Nawet juz mowisz co mam rozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonem nie znoszacym sprzeciwu....a mogles odpisac po ludzku: chcialbym sobie milo porozmawiac na rozne ciekawe tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest podmiejska dzielnica, która kiedyś była wsią. Najpierw ludzie z miasta obkupili się w działki i pobudowali domy, potem deweloperka zrobiła swoje. Mówimy, że jesteśmy ze wsi, żeby było zabawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już ma urojenia. Słyszy głosy, ton nie znoszący sprzeciwu, dyrygowanie. To tylko forum, a nie casting do orkiestry. Nikt nie aspiruje na stanowisko dyrygenta, ani nie żąda by nim dyrygowano ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 psy i 2 koty, kto ma sierściuchy i jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaslighter na sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiło się nudno i byle jak, idę pogadać z ludźmi normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
księżniczka z wieży dziś Jestem usmiech.gif O czym porozmawiamy? A Ty długo w tej wieży siedzisz? To chyba nudo ? x Mediany nie trzeba obliczać wystarczy policzyć. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum jest anonimowe, więc pisz autorze o wszystkim, o czym chciałbyś popisać z kobietą inteligentną. Być może znajdzie się więcej niż jedna taka i będziesz miał internetowy harem do rozmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harem to polegałby na tym jakby te kobiety miały pisać tylko ze mną. A one mogą sobie pisać z różnymi facetami, to może one będą miały harem mężczyzn do rozmów. A temat pozostaje dowolny dla kobiet. Mnie interesują np.kontakty międzyludzkie. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontakty to szerokie pojecie. A mozesz sprecyzowac dokladniej obszar zainteresowan interakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Cleo
Autorze; Piszesz ze chcesz poznac inteligentna kobiete;-)tylko napisz moze w jakim zakresie ma posiadac inteligencje, bo wiesz jest wiele tematow ,ktore mozna omawiac;-)a nie wiadomo czy ta inteligentna kobieta temu sprosta....hehe...bo moze sie okaze ze albo Ty masz zbyt duze wymagania,albo ze Ona ma za wysokie IQ ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam , tylko żeby nie była za bardzo upierdliwa. Inteligentne kobiety nie szukają amantów w internecie. Tylko starzejące się samotne babsztyle którym wydaje się tylko, że są inteligentne i łatwo dają się manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Cleo
20:23 Hm...wiesz mylisz pojecia ,bo inteligentna kobieta nigdy nie bedzie upierdliwa:P To tylko kaffe ,wiec mozna spodziewac sie roznej inteligencji...a co do babsztylow,to chyba inteligentny mezczyzna nie znajac kobiety, nigdy by w ten sposob jej tak nie nazwal.;-) Wiec oczekujesz chyba zbyt wiele...bo jesli szukasz takiej do rozmowy,to mysle ze juz dawno bys ja znalazl,tylko sam prawdopodobnie nie wiesz czego chcesz:)albo tak jak myslalam masz wygorowane wymagania;-) i chyba nie jestes w stanie mnie dalej zaciekawic swoja osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem amantem to ten pro9blem mnie nie dotyczy. Nie ma górnej granicy IQ. Nigdy z kobietami nie odczuwałem braku u mnie inteligencji, Nie mówię o wiedzy w danej dziedzinie, bo to co innego. W kontaktach interpersonalnych nie interesuje mnie wiedza książkowa. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×