Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie poznać faceta obcokrajowca?

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam w Polsce obecnie, ale zastanawiam się z jakich portali, aplikacji skorzystać, by poznać faceta spoza naszego kraju. Podobają mi się najbardziej Szwedzi i Holendrzy, natomiast nigdy nie spotkałabym się z muzułmaninem. Ogólnie nie lubię bardzo ciemnej karnacji. Ktoś coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdym portalu randkowym/ erotycznym jak masz w ustawieniach większe miasto, to znajdziesz. W zeszłym roku umówiłam się z dwoma Angolami i jednym Szwedem, a pisało do mnie więcej takich. Sama nigdy nie szukałam wg takiego kryterium, patrzę na opis i foto i na tej podstawie decyduję czy się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy muszę znać inne języki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak. Wystarczy angielski. Nikt na poziomie nie będzie się spotykał z kobietą, z którą się trzeba na migi porozumiewać. Oczywiscie są i tacy co mieszkają długo w Polsce i język trochę znają, chociaż niekoniecznie, bo znam wielu obcokrajowców w Warszawie, którzy po 10 latach w pl prawie nie mówią, bo nie muszą. Poza tym taki facet ma znajomych, rodzinę i jak będziesz z nimi siedzieć? Taka kobieta jest średnio reprezentacyjna. Są i tacy co ledwo dukają po angielsku i znają tylko swój język, możesz z takimi próbować, ale przy braku komunikacji, to na więcej niż seks raczej bym nie liczyła. Chyba, że któreś szybko nauczy się języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd w niektórych to przekonanie że zagraniczny facet jest inny albo lepszy. Chyba jedynie pod względem wyglądu jeśli z określonego miejsca pochodzi. Jakiś prestiż to jest bycie z obcokrajowcem? Co to za różnica o ile nie jest arabem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys mialam takie konta spolecznosciowe, nie zadne tindery ani randkowe i z niewiadomych przyczyn doczepilo sie do mnie mnostwo Mahomedow, Ahmedow, Burakow i Habibow.Kiedys bylam z ladnymi kolezankami na dyskotece, a arab wypatrzyl sobie mnie, na szczescie nie byl natretny, ale powiedzcie dlaczego?sugestia-oni wola te nieurodziwe bo taki maja gust.co sprawia ze pewnien typ kobiet przyciaga arabow?na dyskotece bylo pelno innych blondynek, wiec nie to, nie sprawialam wrazenia latwej ani nie bylam rozneglizowana, a inne owszem byly.teraz to juz bez znaczenia, ale czy rzeczywiscie oni wola te brzydkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w marketach teraz ich dużo pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w obcym kraju, leniwa autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.06 - to nie była moja wypowiedź Ja bardzo dobrze znam angielski, a szukam dlatego że Skandynawowie są przystojniejsi, fajnie się ubierają i jakoś bliżej mi do ich mentalności (wiem, bo mieszkałam za granica kilka lat). Czyli tylko Badoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jestes z wygladu, autorko?Szwedzi sa min.8/10, nawet sprzatacz na lotnisku w Arlandzie bije na leb wielu polskich celebrytow, a przecietne Szwedki sa jak polskie modelki.Dasz im rade czy porywasz sie z motyka na slonce?Za to mysle ze skandynawskiego emeryta, ex-przystojniaka, to bez problemu, mloda kobita zawsze w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dała sobie tak 7/10, szczupła, przeciętna brunetka. Chodzi o to że Polacy według mnie nie są za ciekawi z wyglądu, nawet średniaka ciężko spotkać, na tinderze przewijałam ze 100 facetów i może było tylko kilku było w miarę. O kasę mi nie chodzi i brzydzę się staruchów. Mniejsza o moje preferencje i jak wyglądam. Jakie portale, może jakies grupy na facebooku? Bo tego dotyczy pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzeszwecji
jak szwedzi to nie zapominajcie ze tu sie czesto mieszka sambo czyli wspolne mieszkanie bez slubu, jesli komus takie warunki pasuja to czemu nie ale przedewszystkim trzeba zrozumiec mentalnosc dzisiejszego szwedzkiego spoleczenstwa, oczywiscie sa pary co zawieraja zwiazki malzenskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw dziecko lub kilkoro a potem slub, to prawda.50% dzieci ma rodzicow o innych nazwiskach, "zareczonych" No ale 7/10 to calkiem niezly wynik, mozna konkurowac ze Szwedkami jesli ma sie wyzsze wyksztalcenie i biegla znajomosc angielskiego oraz wyczucie stylu A tak na powaznie, nie kazdy Szwed to supermodel, ani blondyn z niebieskimi oczami, ten kraj ma najwiecej przystojnych ale to nie regula ze kazdy i kazda.I rozne sa gusta jesli chodzi o kobiety.I nie kazda Szwedka potrafi sie ubrac.niektore maja ladne twarze i wlosy ale tluste doopy.i tez ktos tam musi sprzatac i gotowac, nie tylko emigranci.tak wiec coz ci szkodzi sprobowac, ale bez pracy chocby dziadowskiej nie radze wyjezdzac.najpierw wyjazd do praxy, potem facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Tinderze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcokrajowca najlepiej poznac w jego (obcym) kraju:-) polecam USA:-) jestesmy dla nich sliczne (bo biale), Im jasniejsza cera i niebieskie oczy , pobijamy te najladniejsze ze sniada cera I brazowymi oczami:-) mozesz nawet byc pulchna, ale jak niebieskie oczy to wybierze ciebie od ciemnych oczow modelki.. powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×