Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szorty

Polecane posty

Gość gość

Hejka, dziewczyny wiecie gdzie moge kupić jeansowe szorty. Chodzi mi takie zeby lekko odsłaniały pośladki ale nie obcinane. Chciałabym originalnie wykończone i ładnie przylegające i wpinające się w pupe a nie odstające na koncach. Jakiś firma sprzedaje takie ? Mniej wiecej taki fason tylko żeby odsłaniały tak z 5-7cm nie wiecej: http://alibargains.com/product/summer-style-2016-new-denim-shorts-women-fashion-slim-solid-sexy-mini-hot-shorts-clubwear-fitness-skinny-jean-short-ladieswear/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś nie tak? co 2 dziewczyna takie nosi, ja po prostu szukam takich originalnie zakonczonych nie cietych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo broken nosi reformy i by jej nie pasowały takie szorty :p Poza tym nie produkują ich w tak dużych rozmiarach, żeby brok mogła założyć, dlatego się krzywi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie widzę skąd bulwers, ja mam 17 lat ona x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie pytam kto w czym chodzi, tylko czy można gdzieś takie kupić. Tak mam 17 lat zgrabne ciało i chce je pokazywać proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy niech chodzi ubrany jak chce, byleby nie naruszał prawa. A Ty broken znowu pokazałaś brak kultury nieładnie nazywając dziewczyny noszące szorty i sugerując im wiadomo co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie widzę skąd bulwers, ja mam 17 lat ona x2 x nie XD wracaj do szkoły gówniaro, a nie zaczepiać za kasę starców, bo jest lato. jesteś tylko żałosnym produktem bezstresowego wychowania, na tą odsłoniętą dupę jak u małpy powinien spaść deszcz pasów, i to nie od 40letniego kochanka, jak sobie pewnie marzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken znów szaleje. A potem płacz że hejtują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy niech chodzi ubrany jak chce, byleby nie naruszał prawa. A Ty broken znowu pokazałaś brak kultury nieładnie nazywając dziewczyny noszące szorty i sugerując im wiadomo cosmutas.gif x niedługo dziewczny dające sobie ekspolatować zad za pieniądze, mające własną działalność gosp. też nie będzie można nieładnie nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broken znów szaleje. A potem płacz że hejtująsmiech.gif x jeżeli hejtują mnie podlotki wystawiające każdemu zad, bo jest lato i nie uważające tego za nic złego - nie mam żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za zawistne zakompleksione babsko, tak się składa że szorty chce kupic na wyjazd do Hiszpani. Na wyjscie do klubu, i co? zostaniemy teraz kolezankami. ? Faceta sobie znajdz bo widze że cie nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta brokeninside to jakaś zakonnica którą wywalili z klasztoru?:o W takim wypadku można zrozumieć jej frustrację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie mam nic przeciwko takim szortom, jak ktoś chce niech nosi. Dla mnie nawet największy kaszalot może sobie takie nosić. Jej sprawa. Ale z estetycznego punktu widzenia nawet jak laska ma super tyłek to dla mnie takie szorty wyglądają słabo. Po prostu można założyć coś innego i wyglądać lepiej. Nawet nie chodzi o to że wulgarnie to wyglada. No ale jak ktoś chce sobie takie nosić to niech nosi, jego tyłek, jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken inside ugly outside i wszystko w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:22 dokładnie, zawsze boli tych co nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak na wakacje to te z linka so spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprawiałaś już seks analny skarbie, czy się boisz? ja bym Cię wziął, zarobiłabyś na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta brokeninside to jakaś zakonnica którą wywalili z klasztoru?pechowiec.gif W takim wypadku można zrozumieć jej frustracjęsmiech.gif " - w burdelu każda dziewica to zakonnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tej mody na pokazywanie pośladków i jeszcze w taki sposób aby szorty wpinały się. To że połowa dziewczyn chodzi w takich to nie znaczy że ja też muszę. Wygląda to wulgarnie i tandetnie. Pokaż autorko jeszcze piersi i będzie komplet. Później takie narzekają, że facec***atrzą tylko na wygląd. Jak pokazujesz, to co ma robić, będzie traktował jak rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te z linka to z chin, ja szukam cos na biegu bo w weekend juz wylot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:32 To było do broken? Desperat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to było do naszej dupci. to jak? proponuję 200 zł, ale z tego musisz sobie sama kupić te szorty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken się wylogowała i napastuje młodą. Normalka, wszyscy znamy jej stare numery:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza wypowiedź z 13.35 - kolejny kaszalot pod 30? :( ja tylko temat założyłam, pośladki mam wysportowane na wuefie i opalone, więc nie wiem o co kaman. dziękuję za normalne wpisy. temu co mi anal proponuję - nie dzięki, mam chłopaka i bogatych rodziców, a naiwną dziewicą też już dawno nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nic nie musze, podoba mi sie to i nie mam z tym problemu ze ktos sie patrzy na moj tylek. Wręcz przeciwnie, na plaży też paraduje w skąpym bikini z gołym tyłkiem, bo lubie go pokazywać. Jeszcze jakies pytania? obelgi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:40 Paniusiu kaszalotem ty ty jesteś, jeżeli razi Cię opinia innych. Twoja dupa, Twoja sprawa. Tylko pomyśl sobie, że nie każdy chce oglądać gołe pośladki na mieście, jakieś normy zachowania obowiązują. Co do wieku mam 20 lat i nie muszę dużo pokazywać, aby zainteresować sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×