Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Córce obcięto w szkole włosy

Polecane posty

Gość gość
Ty foliarska kurde mordo, dzięki za pomysł! Zaraz zacznę zasrywać forume tekstami o narkotykach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafię zrozumieć pogląd, że to tylko dziecięce psoty i że nie trzeba mieszać w to dyrekcji i można sprawę zamknąć. Potrafię zrozumieć pogląd, że sprawa jest bardzo poważna i trzeba wmieszać w to dyrekcję. Potrafię zrozumieć pogląd, że obcięcie włosów i pocięcie bluzy są tak samo poważne. ALE za nic nie mogę pojąć poglądu, że obcięcie włosów to nic, bo rosną za darmo, a pocięcie bluzy to problem, bo trzeba było ją kupić. Jaką trzeba być nieczułą materialistką żeby głosić takie poglądy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jest najlepsza wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośDorotać
Miałam taką samą sytuację gnojek obciął mojej córce włosy, zapuszczanie od małego pielęgnowane i etc. Osoby które twierdzą że to nie tragedia niech się w pustyni łep uderzą! Ingerencja w czyjeś ciało to nic takiego? Jakim kur.... prawem jakiś smark ma decydować że może cudze włosy ciąć? Rozumiem że wszystkich zwolenników decyzji że nic się nie stało nie ruszyło by gdybym podeszła i im włosy ucięła, ludzie wy się słyszycie? No ale tak niektórzy wychowują święte krowy i twierdzą że przecież nic się nie stało bo tak łatwiej co...? Zamiast za wychowanie się wziąć to głaskanie po główce swojego bo to przecież nie jemu się stało tylko komu innemu-PARANoJA!!!! Rodzice gówniarza powinni odpowiedzieć za niewychowane swojego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośDorotać
Miałam taką samą sytuację gnojek obciął mojej córce włosy, zapuszczanie od małego pielęgnowane i etc. Osoby które twierdzą że to nie tragedia niech się w pustyni łep uderzą! Ingerencja w czyjeś ciało to nic takiego? Jakim kur.... prawem jakiś smark ma decydować że może cudze włosy ciąć? Rozumiem że wszystkich zwolenników decyzji że nic się nie stało nie ruszyło by gdybym podeszła i im włosy ucięła, ludzie wy się słyszycie? No ale tak niektórzy wychowują święte krowy i twierdzą że przecież nic się nie stało bo tak łatwiej co...? Zamiast za wychowanie się wziąć to głaskanie po główce swojego bo to przecież nie jemu się stało tylko komu innemu-PARANoJA!!!! Rodzice gówniarza powinni odpowiedzieć za niewychowane swojego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystko można przeliczyć na pieniądze -a jeśli nie można, zwykle oznacza to, że strata jest poważniejsza. Wg jednej z obecnych tu kafeterianek drugiemu człowiekowi można wszystko zrobić, byle mu ubrania nie zniszczyć, bo obo kosztuje. Idąc tym tokiem myślenia, chłopak może obmacać koleżankę byle tylko nie potargał na niej ubrania. Chore myślenie! O ile mogę jakoś zrozumieć głupotę tego chłopca, to wypowiedzi dojrzałych kobiet, że "nic się nie stało" oraz że "bluza ma większą wartość bo trzeba za nią zapłacić, a jak coś nic nie kosztuje -np długie włosy dziecka - to można to komuś zniszczyć" są przerażające. Dzieci jak dzieci. Chłopak zrobił coś głupiego i złego i powinien otrzymać od dorosłych czytelny komunikat, że tak nie wolno, a widzę, że jest sporo dorosłych osób, które uważają, że obcięcie komuś bez jego zgody włosów to nie problem. A to nie problem, bo włosy należą do dziecka, a nie do dorosłego :( Bo gdyby chodziło o ich własne włosy już tak nie myślą -to dobiero hipokryzja. W tej sytuacji uwaga w dzienniku to za mało, rodzice chłopaka może nawet do tej pory o niczym nie wiedzą. W takiej sytuacji należałoby postąpić tak: 1. Chłopiec powinien publicznie przeprosić koleżankę z kwiatami (może sam nazrywać na łące). Publicznie ją upokorzył, więc niech publicznie przeprosi. 2. Wychowawczyni powinna całej klasie zorganizować pogadankę o nietykalności cielesnej, 3. Rodzice powinni zostać wezwani do wychowawczyni i dowiedzieć się o całej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×