Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Córce obcięto w szkole włosy

Polecane posty

Gość gość
Ja mam 36 lat i cale życie długie włosy . Dla mnie to bylaby tragedia wiec dla dziewczynki tym bardziej jest to krzywda:( Co z tego ze włosy odrosną ? Jakby ktoś wybił waszemu dziecku mleczne zeby to tez powiecie "przecież tak urosną stale "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obcięcie wlosow jest traktowane jak uszczerbek na zdrowiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:57 - kolejna patologia!!! Też wyznaję taką zasadę. :) ale wszystko ma jakieś granice! Jeżeli dziewczyna w jakiś sposób sprowokowała chłopca, może go obrażała, to ten miałby prawo zareagować tak samo, ale zemstą nigdy nie może być przemoc fizyczna!!! Podcięcie włosów z głupoty i dla zabawy to nie to samo co z zemsty!!! To drugie jest karygodne i właśnie o chłopcu, który nie panuje nad swoimi emocjami i wyciąga łapy by kogoś skrzywdzić można powiedzieć, że być może wyrośnie z niego przestępca! Taka matka jak ty to powinna być objęta jakąś opieką psychiatryczną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skad pomysł ze mam córkę ? No lepiej żeby byl "wyluzowany" i traktował kobiety jak głupie suki . Tak jak pisałam wcześniej nie każda kobieta nadaje sie na matkę synów . Dlatego mamy tylu gwałcicieli i śmieci co bez wyrzutów uderza kobietę " bo to tylko kobieta "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesik
17.57 a gdzie ty wyczytałaś ze dziewczynkom wszystko wolno? bo ja się z tym jeszcze nie spotkałam natomiast w drugą stronę i owszem!.Mój tato stale powtarza i przypomina matce choć nie musi ,,że żona ma być posłuszna mężowi'' bo tak mówi wiara katolicka ,czego to jest przykład? stereotypy .Albo drugie hasło zasłyszane w pracy od znajomego ,,jak się baby nie bije to jej wątroba gnije '' tak sobie męskie grono z gromkim śmiechem żartowało./śmieszne? dla mnie nie! albo jak mąż do mnie startował i poszłam na policję że mnie uderzył to usłyszałam,,widocznie go pani sprowokowała'' Ja się pytam gdzie my do cholery żyjemy że jest przyzwolenie na coś takiego? a potem sie dziwić ze problem narasta jak nie potraficie zauważyć ze od dziecka się zaczyna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a weź też pod uwagę że ten chłopak zbyt mocno ukarany może wyrosnac na przegrywa i będzie się bał dotknąć kobiety resztę życia, każdy kij ma dwa końce, uwaga jest wystarczająca na tą chwilę chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w podstawówce jeden drugiemu wybił zęby mleczne, jakoś odbyła się rozmowa między stronami na wywiadówce a nie angażowanie kuratorium, CBA i prokuratora Ziobry. Uwaga do dzienniczka też poszła. Jak widziałam tego "gangstera" który to zrobil w 1 klasie to popołudniem odbierał dziecko z przedszkola, zrobił zakupy a wieczorem poszedł pograć kosza z kolegami. Według waszych kryteriów należało z jeszcze socjalizującego się człowieka zrobić kalekę albo więźnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesik
18.16 dokładnie tak a ja bym jeszcze dodała że świadoma chęć upokorzenia ,widocznie ma przykład w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NÓW_ZNÓW Bardzo mądrze piszesz .:) Musisz być fajna mama gratuluje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18:17 A co jeśli atak fizyczny nastąpił wpierw z jej strony dla przykładu odwróciła się do niego czymś rzuciła lub zrzuciła piórnik? Jaka jest granica psychicznej wytrzymałości jeśli smarkula obraża rodziców chłopaka a wymaga lżejszego traktowania tylko z tego tytułu, że jest we własnym mniemaniu księżniczką? Bierzesz to pod uwagę, że na naszych synów czekać będą czekać coraz gorzej ukształtowane dziewczyny przez skrzywienie w domu rodzinnym? Znikąd się takie epizody nie biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a czego oczekujesz że miała być sprawa w sądzie bo ci liścia strzelił albo popchnal? Jak Ci wybije kilka zębów to zrób odbukcje i sprawę w sądzie. Mąż cie uderzył to go zostaw a nie mieszasz do tego cała biurokracje i pieniądze podatników w tym i moje. Co policjant ma mu oddać? Wybrałaś sobie takiego chłopa pewnie go sprowokowalas to ci pokazał kto tu rządzi. Nie podoba się to weź rozwód i nieudacznika pantoflarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesik
18.06 spójrz na statystyki a potem pisz ,ile porwań ile gwałtów ile ofiar przemocy to nie są wymyślone liczby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18:17 A ktoś kazał brać matce ślub w obrządku katolickim? Mogła w odpowiednim czasie złożyć akt apostazji to zamykałoby wąsaczowi jeden z koronnych argumentów. Myślcie czasem kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś T nadal nie miał prawa obcinać jej włosów . To jest jej ciało i nikt nie ma prawa robić jej krzywdy Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18:27 Ale to ją być może nauczyło względnie wcześnie, że nie jest pępkiem świata i w przypadku okazanej agresji spotka się z reakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@18:27 a ona ma prawo wyciągać łapy do człowieka, wyżywać się psychicznie? weź, idź bądź męczennicą gdzie indziej. spiertala stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po raz kolejny Chłopiec nie miał prawa obcinać dziewczynce włosów. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesik
18 ..22 nic go nie tłumaczy! naruszył nietykalność cielesną i nawet ze mną nie dyskutuj bo się pogrążasz .Nic nie tłumaczy takiego zachowania.Potem się dziwić że gwałciciela się tłumaczy ,,bo ona była winna bo miała za krótką spódnicę '' albo co gorsza uśmiechała się do niego nosz kuzwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasemko włosów a dyskusja w fazie wrzenia ha ha ha debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No lepiej żeby byl "wyluzowany" i traktował kobiety jak głupie suki . Tak jak pisałam wcześniej nie każda kobieta nadaje sie na matkę synów . Dlatego mamy tylu gwałcicieli i śmieci co bez wyrzutów uderza kobietę " bo to tylko kobieta " x Gwałcicieli i agresorów wobec kobiet będzie coraz więcej z prostej przyczyny - agresywny feminizm. Im więcej rzucania się o tego typu bzdury, jak obcięcie włosów i napadania na chłopca tylko dlatego, że nim jest, tym większa w nim nienawiść do płci przeciwnej w przyszłości. Propaganda feministyczna spie*dala całe społeczeństwo, zarówno kobiety, jak i facetów. Ale konsekwencje odczują głównie same kobiety. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to znaczy, że z wiedzą oraz umiejętnością dostrzegania związków przyczynowo-skutkowych jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Po raz kolejny Chłopiec nie miał prawa obcinać dziewczynce włosów. . xxx Po raz kolejny. Jeśli ona w jakikolwiek sposób uderzyła go nauczyła się brutalnie, że tego rodzaju akcja spotyka się z kontrą. Przestań stosować podwójne standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejne dziewuchy czujące się bezkarnie istniały już w czasach komuny. Pamiętam epizod jak mój wujek wypłacił liścia smarkuli z podwórka jak mu napluła w twarz. Co zrobiła jej mamusia? Przyszła na skargę do mojej babci. Na szczęście wujek odpowiednio wcześniej wprowadził babcie w temat dla potwierdzenia przyszedł z inną koleżanką do domu, która potwierdziła jego tezę. Babcia wytłumaczyła idiotce co było zarzewiem konfliktu i aby się wstydziła córeczki na co sąsiadka oburzona "niemożliwe! przecież to dziewczyna" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Piękna wypowiedż. Zamiast kupować deseczki z iditycznymi hasłami o szczęściu, wydrukujcie sobie ten tekst i przyklejcie do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mi też nikt nie miał prawa a zostałem tyle razy uderzony i pobity w czasach szkolnych że nawet nie zlicze, życie niech się uczy czujności obrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18:37 To oby Ci się przytrafił syn zaszczuty przez otoczenie z samego tylko tytułu, że jest samcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po raz kolejny nie miał prawa obcinać jej włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesik
18 .23 nie zmieniaj tematu w dalszym ciągu mówię o ogólnym przyzwoleniu społeczeństwa .! na dyskryminację kobiet. Co to znaczy sprowokowałam??? nic absolutnie nic nie usprawiedliwia takiego czynu tak samo jak obcięcie komuś włosów bo to własność prywatna -należy do ciała dziewczynki,co to znaczy kto tu rządzi? małżeństwo nie polega na chorym rządzeniu mam Ci przypomnieć słowa Konstytucji? Żyjemy w Państwie Prawa czy bezprawia bo jak cię tak czytam to zaczynam wątpić!PS .nie popchnął ani nie potraktował z liścia-wypchnął mnie na ulicę 3 razy z rozpędzonego auta,rzucał we mnie metalowymi krzesłami ,chciał rozjechać mnie autem przy świadkach.Wiesz dlaczego tak się zachował? bo jego ojciec taki dał mu przykład (teściowa miała to samo)wyzwiska na porządku dziennym słuchał w stronę matki ,czemu taki wyrósł? bo nikt mu w porę nie uświadomił że tak nie wolno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A gdyby córka "nawiedzonej" mamusi wzięła nożyczki i rozcięła drogą bluzę Twojego synka, albo twoją spódnicę... albo Twoje włosy? Też byś parsknęła śmiechem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa dla nieletnich nie będzie wszczęte. Tak małemu dziecku można wyłącznie zrobic sprawę o demoralizację, która nie jest, co do zasady, działaniem jednorazowym. Albo nie byłaby wszczęta albo zostałaby umorzona. Chłopiec zrobił źle, to nie ulega wątpliwości, powinien przeprosić, kupić kwiaty, brak jest natomiast przesłanek żeby robić z niego lobuza. Dzieci robią głupie rzeczy niestety. Nie zapominajcie też że w trakcie pobytu w szkole za dzieci odpowiadają nauczyciele, to tzw. wina w nadzorze. Pytanie co było w uwadze, czy nauczyciel opisał wszystko, czy tylko napisał że dzieciak się źle zachował. Ze sprawą cywilną możesz spróbować tylko wątpię że ją wygrasz. Na jaką kwotę wycenisz straty moralne? Nie lepiej porozmawiać z rodzicami dziecka po lekcjach lub wysłać maila? Może się okazać, że rodzice nie wiedzą wszystkiego i dla tego nie reagują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×