Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały, że syn jest dilerem?

Polecane posty

Gość gośćesik
15.57 co to ma do rzeczy czy ktoś zażywa czy handluje? na jedno wychodzi!!! g****o to g****o! i patologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie czy autorka, autor uważa się za osobą inteligentną czy jest świadomy tego że zadając takie pytanie udowadnia, że jest bezwartościowym człowiekiem -W mojej opinii, ponieważ ma ludzi za głupich, nie szanuje ich więc sam nie zasługuje na szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 U ciebie zamekldowany to wjazd na chatę masz na 99% -zerwą ci wszystko szukając wiadomo czego. 2 w ZK juz nie jest podobno tak strasznie -będziesz mu paczki woziła . 3 A moze hajs to nie z prochów (lub on tak sugeruje żeby..) Żeby mama nie dowiedziała sie że... np .pomaga mu finansowo bardzo "ciepły" pan u którego czasami bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 w ZK juz nie jest podobno tak strasznie -będziesz mu paczki woziła xxx Nie trzeba paczek wozić, można kasę na konto wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie znam dilera, który częstuje działkami koki za darmo - tak dla przykładu.Za drogi towar oczko.gif x A kto tu mówi o koce? Jest w uj innych tańszych narkotyków. xx Z reguły na korporacyjnych imprezach jest tak, że kreską w ramach uznania częstuje inny uczestnik biesiady i haczyk złapany. x No popatrz, to tylko w korporacjach ćpają? Dobrze wiedzieć xxx Najwięcej w narkotyki wciągają pozostali uzależnieni, dilerzy nie muszą pozyskiwać klientów. x A zasadę, przyprowadź mi jelenia, to dostaniesz dwie działki taniej znasz? To też jest pozyskiwanie klienta. Jak każdy inny towar, narkotyk też posiada swoją marżę, podejrzewam, że wysoką, więc pozwala na udzielanie rabatów. Chciałaś pokazać jaka jesteś obyta, światowa, jak dobrze znasz ten półświatek, a okazuje się, że wiesz mniej niż ja, która trzyma się od tego z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam na pytanie w temacie: To zależy, bo jesli handlowałby zielskiem i był typowym "biegaczem" odliczającym sobie z działki to bym go jebnęła w łeb. Ale jeśli sprzedawałby np. amfę, kokę i nie brał to udzieliłabym rad jak się ma "uchronić" przed nalotem. Ja nie biorę narkotyków i nie brałam, mąż również, syn także, więc odpowiadam hipotetycznie. Jednak obracałam się kiedyś w tzw. półświatku i pewne zasady znam. I zapewniam was drogie czytelniczki, że taką kokainą nikt nikogo za free nie częstuje:D to nie zielsko, że można namówić kogoś spróbuj, za drogi towar, nie opłaca się, u nas wciągają to ludzie, których stać ( nie twierdzę, że uczciwie pracujący), a nie przeciętnie zarabiający polak. P.S gdyby handlował mefedronem to też dostałby w łeb. Jak sprzedawać to porządny towar, a nie byle g****o:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A zasadę, przyprowadź mi jelenia, to dostaniesz dwie działki taniej znasz?" :D:D:D A o tym, że mało który diler jest ćpunem to słyszałaś? Oczywiście wykluczam wiecznie zjaranych czy tych od dopalaczy. Jest towar, który nie pójdzie taniej i już. I choćbyś 10 przyprowadziła to za działkę każdy musi zapłacic określoną sumę, a wiesz dlaczego? Bo są takie narkotyki, które kosztują i przeciętny Janusz nawet jak spróbuje, nawet jak mu się spodoba to więcej nie kupi, bo to jego 1/4 wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, niepotrzebnie załozyłas ten temat, zwłaszcza jesli masz jakies powody do obaw. Policja moze namierzyc cie po IP, a kafeterie na pewno czytaja chocby z nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesik
naucz chłopaka pracować,mój syn pracuje oprócz tego że od poniedziałku do piątku to jeszcze każdą sobotę oprócz tego za sobotę ma 100% i oprócz tego po godzinach dorabia bo ma super kierownika dobry człowiek zawsze coś mu tam więcej dorzuci.Nie rozumiem jak możesz z kogoś głupków tu robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.20 IP już namierzone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćesik dziś naucz chłopaka pracować,mój syn pracuje oprócz tego że od poniedziałku do piątku to jeszcze każdą sobotę oprócz tego za sobotę ma 100% i oprócz tego po godzinach dorabia bo ma super kierownika dobry człowiek zawsze coś mu tam więcej dorzuci.Nie rozumiem jak możesz z kogoś głupków tu robić ? xxx To rzeczywiście sukces zapiertalać od pon do pt, czasem jeszcze w soboty. Ale się ustawił, pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chciałaś pokazać jaka jesteś obyta, światowa, jak dobrze znasz ten półświatek, a okazuje się, że wiesz mniej niż ja, która trzyma się od tego z daleka. " To powinno wystarczyć na ile jesteś obiektywna. Mowa jest srebrem a milczenie złotem, zwłaszcza jeśli nie ma się kompletnie pojęcia o czym mowa w tym o kolumbijce. Zresztą kafeterianka z 23:14 temat fajnie Ci wyjaśniła. To nie jest jakaś samosieja ot tak żeby naganiał gratisami, co najwyżej koledzy poczęstują i temat ma swa kontynuacje. Po co niektórzy na tym forum otwierają gębę nie mając pojęcia to ja nie rozumiem. "bo mnie się tak wydaje", idź, spłyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A skąd jesteś autorko? xxx Z honolulu, panie władzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie wiem, chyba by mi serduszko pękło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×