Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak sobie radzicie psychicznie z mijającą urodą

Polecane posty

Gość marawstala
Z Kamila nie mam kontaktu, podobnie jak z wieloma użytkownikami kowbojek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mi się podobały jak miałem 11-13 lat chciałem taka dojrzała zerznac a rówieśniczki były aseksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Pomijając juz co tam se chciales to myślę, ze dla takiego dzieciaka 20 latka wyglądała na 30latke.... Pewnie tak je postrzegales : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ehh wiele fajnych dziewczyn było na kowbo które mógłbym zalać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie miałem w co wkładać fiuta dopiero w gimnazjum się dowiedziałem że można walić ręką a taka doświadczona milf wydawała się super jej c**a która już swoje przeszła była sexi a te młode c**y aseksualne kreski ale mi przeszło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Tez mi brakuje kowbojek : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja póki co mam 30 lat i walczę skutecznie ze starzeniem tzn. wyglądam na ładnych kilka lat mniej, ale to dzięki zabiegom med. estetycznej i kosmetykom koreańskim, bez tego bym wyglądała o wiele starzej. Z zabiegów med. estetycznej robiłam dolinę łez, bruzdy nosowo-ustne i powiększałam lekko usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kiedyś też nie dbałam o zdrowy tryb zycia i skore, a teraz zaczelam, wiec mam nadzieje, ze juz rzadziej bede potrzebowala takich zabiegow. Kiedy przesadzi sie chocby z kwasem hialuronowym mozna sie wrecz postarzyc, kiedy twarz jest napuchnieta traci na sybtelnosci, dlatego ja robilam te zabiegi z duzym umiarem ( np. zamiast calej uampulki wstrzykiwalam pol) i efekt jest naturalny, nawet bliscy sie nie zorientowali, ale zmiana jesli chodzi o odmlodzenie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×