Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dokad na wakacje w tym roku jedziecie lub lecicie?

Polecane posty

Gość gość
ja jestem znerwicowana i na prawko sie nie nadaje. i przez to czuje sie sama jak smiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty zrób prawko jak twój na kierowcę się nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak prawka nie powinien sprawiać że czujesz się jak śmieć , to dla mnie niezrozumiałe . Brak prawka ogranicza , ale żeby czuć się jak śmieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, ty albo na sile suzkasz wymowek, albo masz silna depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czuje sie jak smiec. bo brak auta mnie bardzo ogranicza. a jak pisalam ja na prawko sie nie nadaje. a moj mio ze niby chce je zrobic, zeszly caly rok na to sie odkladalo. to olewal sprawe. i kasa sie skonczyla a prawka jak nie zrobil tak nie ma. nie wyjde z tego marazmy bo calkowicie zdziczal z braku odskoczni od codziennosci. a mi tego jak powietrza brakue i zaczynam sie dusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My co roku Egipt i nurkowanie, ale w tym roku czekamy na dzidzie więc tylko mazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hiszpania na poczatku wrzesnia :) Szkoda tylko ze jeszcze tyle musimy czekac do wyjazdu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy na kilka dni sierpnia do Zakopanego. Zabieramy ze sobą synka, będzie miał wtedy 10 miesięcy i juz się boję jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 4 dni lecę do Turcji, na tydzień. Później coś w Polsce, ale bez dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My rodzina 2+2 wróciliśmy 2 tygodnie temu z Grecji.8 dni hotel 4 gwiazdek na Chalkidiki kosztował na 5tys last.W weekendy wycieczki krótkie i pod koniec sierpnia Tunezja bądź Turcja.W zeszłym roku byliśmy w lipcu i zapłaciliśmy 8 tys za jeden wyjazd i młodsze dziecko było za darmo bo nie miało 2 lat wiec w tym roku poluje na lasty i będą 2 urlopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:49 czego się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku byliśmy na Krecie, a we wrześniu chcemy jeszcze na 2-3 dni gdzieś w kraju pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:13 to taki strach przed nieznanym. Będą to nasze pierwsze rodzinne wakacje i nie wiem czego się spodziewać. Mały jest bardzo spokojnym i cierpliwym dzieckiem ale nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkrótce Islandia, a w zimie Brazylia albo Peru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami bajkopisarze w wątku xd Brazylia Teneryfa Hiszpania, a w kosmos się nie wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z miłą chęcią, ale to zdrowie trzeba mieć. A niestety mnie to zdrowie wyklucza :P Ale do takiej Brazylii nienagannych wyników badań na szczęście nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzec- była Malta na tydzien. Pogoda idealna, nie za gorąca. Z airbnb wyszło naprawde w bardzo przyzwoitej cenie. Za 3 bilety lotnicze w obie strony- Malta Gdańsk- zapłaciliśmy 500 zł. Ale mój mąż jesst mistrzem w wyszukiwaniu tanich lotów- do nich dostosowujemy zwykle cel podróży. Wyspa piękna, niewielka, z dużą ilością atrakcji dla dzieci. W sierpniu jeszcze czeka nas tydzien w polskich górach. Mieszamy całe zycie nad morzem, więc dla nas góry to prawdziwy rarytas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to sie mylisz , ja np mieszkam w Szwecji, mamy jedne z najwyzszych zarobkow w Europie( moze Norwegia lepij stoi ) seri myslisz ze nie stac mnie i meza , ktory jest Szwedem na wakacje w Brazylii?? planujemy objazdowke po USA miesieczna i to nie bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:51 to nie masz się co martwić:) my byliśmy nad morzem z niespełna półrocznym synkiem. Jesteśmy z południa Polski więc i drogi trochę było. Jak miał 9 miesięcy byliśmy w Bukowinie. Niecałe 4 miesiące wesele wyjazdowe. Teraz ma rok i 3 miesiące i też byliśmy na weselu wyjazdowym. Wracając zrobiliśmy wycieczkę do Warszawy. Wszystko na spokojnie do ogarnięcia. Dacie radę, wyjazd z dzieckiem nie jest straszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My do Chorwacji full-service hotel 5***** na 2 tygodnie. Tydzień na wyspie drugi na lądzie. Koszt całkowity ok 50 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teneryfa albo hiszpania, to tak w hoooj luksusowe kierunki, że az trzeba ludzi posądzac o bajkopisarstwo:D To kosmos chyba dla wsioków co pasą krowy albo mopsiarzy. Dla przecietnego pracującego człowieka to miejsca na zwykłe wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest dziwnego w wakacjach w Hiszpanii? To nie jest jakiś luksusowy kierunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.28 :) masz rację to samo Dominikana, Grecja, Dubaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z rodziną też odpoczywam w chorwacji w luksusowych hotelach dzięki temu nie muszę oglądać i słuchać złośliwych, zazdrosnych polaczkow. Tam ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w lutym bylismy na tygodniowej objazdóce w Indiach, w maju w Turcji i w Rydze, a we wrzesniu jedziemy do Stanów na 3 tyg. Pewnie jeszcze w lipcu albo w sierpniu pojedziemy do brata na działkę nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Wkrótce Islandia, a w zimie Brazylia albo Peru. xxx Super. Islandia to moje marzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro na tydzien na Majorke, a w sierpniu do Californi (to bylo moje marzenie zawsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy do USA. 8 stanow w 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku lipca 4 dni holandia, pozniej tydzien Gdansk, w pazdzierniku 4 dni Praga i byc moze w grudniu 3 dni Willingen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×