Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dokad na wakacje w tym roku jedziecie lub lecicie?

Polecane posty

Gość gość
W przyszlym roku 3 dni Wieden, 3 kolonia, dwa tygodnie Krakow i okolice u rodziny, tydzien turcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za dwa lata marze o dwoch tygodniach w azji, chiny, japonia albo Indie. Ale poki co to marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze jestem samotna mama i nie mam auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w lipcu na 3 tygodnie lecę własną rakietą na Jowisza, a we wrześniu na 3 tygodnie na Marsa. Prowadzę własną firmę produkującą papier toaletowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja w lipcu na 3 tygodnie lecę własną rakietą na Jowisza, a we wrześniu na 3 tygodnie na Marsa. Prowadzę własną firmę produkującą papier toaletowy usmiech.gif xxxxxxxxxx widzę że też cię bawią te posty piąteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to kisne już xD z tych bogaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli dla ciebie , Majorka , czy Sardynia to bogactwo to wspolczuje skrajnej biedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy w Turcji na początku czerwca. Pod koniec sierpnia Włochy lub Cypr... Jakieś góry w grudniu Austria może Francja :) i koniec roku hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku miesiąc na Seszelach w hotelu Ja Enchanted Island Seychelles. Byliśmy trzy lata temu i bardzo nas urzekło to miejsce. Chcemy przy okazji rozejrzeć się i kupić tam dom, żeby mieć bazę wypadową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem osoba ktora tu pisala jako gość 2018.06.22 - mieszkam w Szkocji I w tym roku lece do Polski do rodziny ale potem Florencja I stamtad do Wenecji, po drodze moze Verona. / ktos tu pisze, zreszta pare osob, ze tu bajkopisarze sami itd. owszem, na pewno pare osob powymyslalo, ale nia pewno nei wszyscy. sa w Polsce (a tym bardziej poza Polska) ludzie,ktorych stac na dalekie wakacje. Znam Polakow w Gdansku, maja dwoje dzieci, a jak mieli jeszcze tylko jedno to byli na Karaibach na 2 tygodnie, zwiedzili tez prawie pol Azji. znam Polke-samotna matke ktora byla w Australii (sama, tzn z kolezankami, a dziecko bylo wtedy u swoich dziadkow ). ona na ta Australie odkladala kilka lat bo to bylo jej marzenie zycia. oczywiscie, znam tez ludzi, w Polsce, ktorzy nigdy nie byli za granica, no moze liczac wypad na weekend I nocowanie u nzjaomych, w Berlinie czy Praga. Dla nich Grecja, Chorwacja, Wlochy czy Francja to wow wyjazd, a Karaiby czy Dubaj albo Australia to juzw ogole cos luksusowego... tak bylo jest I bedzie. ktos wysmieje wakacje w Faro a ktos uzna je za nierealne dla niego na najblizsze 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylismy w Chorwacji a po drodze zwiedzone Czechy i Austria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak bardzo chwalicie się tymi wyjazdami za granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chwalimy tylko odpowiadamy na pytanie a wakacje za granica wyniosly mnie tyle co w Polsce . Pisalam wyzej ze bylam z dziecmi w Chorwacji Austrii i Czechach . Wakacje wyniosly nas 7 tys na 2 tygodnie . Dwa lata temu nad Baltykiem za tydzien kosztowalo mnie 5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy na 3 tygodnie do Sarbinowa. Odkąd mamy dzieci to wybieramy polskie morze, zwłaszcza, że córka jest alergiczką, także zmiana klimatu jej służy. Poza tym, ostatnie wakacje skończyły się wcześniejszym powrotem, gdyż córka złapała ospę, ktora ciezko przechodzila, także stwierdziliśmy, że dobrze mieć dostęp do polskiego lekarza. Do zagranicznych wakacji powrocimy jak dzieci podrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czemu tak bardzo chwalicie się tymi wyjazdami za granicę? xxx Zwyczajnie odpowiadamy dokąd udajemy się na wakacje. Taki jest temat topiku. Gdzie widzisz chwalenie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość moich znajomych wyjeżdża na urlop zagranicę. Czasami 2x do roku. Nie wiem co w tym dziwnego. Wczasy zagraniczne w dzisiejszych czasach nie są już czymś czym się człowiek może chwalić przed znajomymi i wszyscy mu będą zazdrościć. To jest zwyczajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziu Polska jest droga a pogoda do doopy . Zwiedzilismy Bułgarie w ub roku kosztowało nas ok 5 tys na 10 dni . A w Polsce 10 dni , noclegi w hotelu to koszt średnio 3 tys i to trzeba sporo szukac za ta cenę . a gdzie reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w Bułgarii (ja, mąż i córka 3 lata). My co prawda dużo wcześniej zarezerwowaliśmy, ale na 2 dni przed wylotem to ceny były 860 zł za osobę (all inclusive)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku dopiero na koniec sierpnia. w zeszlym roku byly to tylko kilka dni nad jeziorem beldany, ale fajnie bylo. dziecko bylo zachwycone a my calkiem zadowoleni. za to odkladalismy kase I w sierpniu bedzie Cordoba dwa dni/dwie noce, potem torcal de Antequera - rezerwat przepiekny, na 2 dni, potem Sewilla na 2 dni I potem jedziemy stamtd do Faro, Portugalia, na 3 dni :) odkladalam na to bo o Cordobie I Faro marzylam od kilku dobrych lat :) to moj prezent na 40-stke (mimo ze 40stka za rok hah) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na Slowenie w lipcu :) Miasteczko Bled I jezioro Bled I potem wodospad Savica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V12
W tym roku Republika Dominikańska, jeszcze nie bylem a podobno warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowenia ladna jest, przyznaje. I Bosnia I Hercegowina tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jak co roku wybieramy się nad morze do Grzybowa. Zawsze tam mamy nocleg w willi opal, bo jest wiele możliwości. Po pierwsze, dzieci nigdy się nie nudza... bo jest dla nich plac zabaw oraz basen wyporowy, po drugie jest bardzo blisko morze (250m) no a dla facetów (jesli to oczywiście smakosze piwa) to jest fajna knajpka na terenie obiektu z piwkami :) Więc jak widać nikt się nie zanudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie, rodzina do mnie przyjeżdża. Mieszkam na costa del sol :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hiszpania na poczatku wrzesnia usmiech.gif Szkoda tylko ze jeszcze tyle musimy czekac do wyjazdu smutas.gif X Za to kiedy wszyscy będą wyciągać ciepłe majty i kurtki ty będziesz dupke na plazy grzała. W tamtym roku byłam koniec października 30* jeszcze złapalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Global Warming
Ja jade w tym tygodniu dokladnie w piatek w Bieszczady do naszego ulubionego pensjonatu Domu Gościnnego Borsuczyna ;) Cisza ,spokój a wokól piękne widoki .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W maju byliśmy w Turcji we wrześniu będziemy w Tunezji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym roku bułgaria, dwa lata temu włochy, trzy turcja, a w tym roku kolejna ciąża, więc siedzimy w domu. Za rok grecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×