Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dokad na wakacje w tym roku jedziecie lub lecicie?

Polecane posty

Gość gość
W tym roku wybrałam Hiszpanię na wakacje, zatrzymuję się w Torrevieji i mam nadzieję, że miło spędzę tam czas bookapart.com/pl/apartamenty-torrevieja/apartament-z-ogrodem-100m-od-morza-ID26789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku w wakacje siedzę w domu, jedziemy dopiero w listopadzie gdzieś... wahamy się pomiędzy Teneryfą aGran canaria, czy ktoś ma porównanie i może polecić co wybrać? A może inny ciepły kierunek nadający się na wyjazd w listopadzie? Ale Karaiby czy inne Mauritiusy odpadają, chcemy wydać ok. 3 tys/osoba, raczej nie więcej... 2 dorosłych bez dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym roku wybieram się na wyprawę z biurem http://alienatours.pl Będzie super mała grupa , komfortowy bus i zejscie z turystycznych szlaków! Czego chcieć więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z żoną w tym roku zarezerwowaliśmy sobie apartament w Międzyzdrojach. Bardzo fajny, na zdjęciach wygląda super, za tydzień będziemy jechać. Lubimy morze dlatego to miejsce, nigdy wczesniej tam nie bylismy. A apartament znalezlismy na tej stronie http://www.rentlikehome.com/apartamenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Jade na chwile do Szczawnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.08.02 W tym roku w wakacje siedzę w domu, jedziemy dopiero w listopadzie gdzieś... wahamy się pomiędzy Teneryfą aGran canaria, czy ktoś ma porównanie i może polecić co wybrać? A może inny ciepły kierunek nadający się na wyjazd w listopadzie? Ale Karaiby czy inne Mauritiusy odpadają, chcemy wydać ok. 3 tys/osoba, raczej nie więcej... 2 dorosłych bez dziecka" X tez planuje wyjazd na kanary ale w lutym , podobno temp tam siega 26 stopni i opalac sie mozna bez problemu. Co w koncu wybralas? Ja chyba Gran Canarie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy dwójkę małych dzieci [5 i 2 lata], wakacje w kraju, już drugi raz z rzędu trafia na Mazury, bardzo dobrze się tam wypoczywa. To już trzecie rodzinne wakacje w kraju, ale w pierwszych dniach października wybieramy się tylko we dwoje na tydzień do Grecji. Dzieci zostawiamy pod opieką mojej teściowej i szwagierki, mają z nimi wspaniały kontakt, jesteśmy spokojni o opiekę nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaWu
Ja wrócilam z dwtygodniowego pobytu w Turcji. Mieliśmy świetny hotel, lokalizacje .A lecieliśmy z biurem podróży Coraltravel ;) https://www.coraltravel.pl . Mają zawsze świetne oferty. Tegoroczne wakacje z nimi nie były jedynymi ;) już wczęsniej lataliśmy z nimi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam w Turcji z coraltravel i jestem bardzo zadowolona. Byliśmy niedaleko Side w hotelu Otium. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w grudniu lecimy na Madagaskar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×