Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mozajka33

Powierzchnie biurowe, gdzie?

Polecane posty

Gość Mozajka33

Chciałabym wynająć powierzchnię biurową w Warszawie. Przeglądam ogłoszenia na https://biura.online/ i nawet jestem umówiona na kilka wizytacji. Ale czy możecie podpowiedzieć gdzie jeszcze mogę szukać ogłoszeń o wynajęciu biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, tutaj bardzo opłaca się je wynająć zarówno pod względem cen, jak i jakości https://cutman.pl/. Mają fajne warunki no i spokojnie warto jest się z nimi porozumieć. Bardzo wygodnie tu jest, dużo udogodnień, funkcjonalne przestrzenie. Dobrze się pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adilecki

W Krakowie biura wynajmuje www.shuklos.pl/biura  My wynajmujemy od nich biuro w samym centrum miasta i cena za wynajem jest bardzo dobra, także jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy właśnie na nich.  Jeśli jesteście zainteresowani  magazynowaniem to dodam, że firma oferuje tez wynajem magazynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila3

Trzeba taką powierzchnię przystosować do swoich potrzeb. Jest to ważne, aby poprawić sobie komfort pracy. Warto zdecydować się na fit out biura . Taki kompleksowy remont, to ciekawe rozwiązanie. Na pewno można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu. Fit out biura oferuje między innymi Total Sec . Na ich stronie totalsec.pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ są konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Karolak

Witam. Ja osobiście polecam firmę Less Mess Storage znajdująca się w Kryspinowie, można tanio wynając biuro.
Załączam ofertę firmy.

Biuro wyposażone w:
Projektor mulitmedialny,
Bezprzewodowy internet
Ekspres do kawy
Klimatyzowane pomieszczenie
Dostęp do światła dziennego

Za godzinę - 20 zł, dzień - 100 zł, tydzień - 400 zł, miesiąc - 1300zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×