Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Host

Poznam samotną mamę z dziećmi

Polecane posty

Gość gość
A może jest tu samotma mama chętna na wirtualny seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Mi jakoś te cechy nie przeszkadzają,zmienność,bo liczy się to co tu i teraz,a przyjaźń i tak zostaje zapamiętana na lata.Poza tym to nie chodzi i przyjaźń,tylko o to aby coś z siebie dać i być lubianym szanowanym,na tyle ile sie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Jest ich setki,tysiące, a jednak żadna się nie zgłosi,nie pojawi,nie napisze.Żadna, bo po co jej facet,dodatkowy kłopot? Wystarczy dziecko .No chyba że to będzie sponsor,zapewni byt ,mieszkanie,to taki się przyda,chociaż by był stary i brzydki,nieważne,ale za to gruby portfel. Sorry, ale nie wierzę w istnienie samotnych matek do prawdziwego zwiazku. I tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To one maja się zglaszac ? pojawiać? odzywać? myślisz,że samotne mamy to desperatki,ktore za wszelką cenę chcą kolejnych związków? one mają obowiązki wobec małych dzieci, bytowe,egzystencjalne,czesto finansowe,itp. Co ty masz poza bawieniem się z dziećmi do zaoferowania ? bo te,ktore znaja cię stąd nie pojdą w znajomość z kimś bez pracy,mieszkania,przyjaciół i braku zdrowia (psych.). Jesteś w wieku dojrzałym a piszesz jak roszczeniowy nastolatek- to do ost.twojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ,ja lubię obecność kobiet, z nimi pracować,rozmawiać.Ale żadna bliższa znajomość z kobietą nie ma szans na przetrwanie,możemy sie spotkać 2 albo 3 razy i tyle.Mieszkam w niewłaściwym miejscu, u mnie zbyt wysokie wymagania,niestety... Czy zdarzyło się wam to kiedykolwiek? Bo ostatnio miałam wpadkę... Nie dawajcie tego świństwa psom. Dajcie im resztki obiadu,śniadania, coś gotowanego,a nie takie ususzone świństwo.Wiecie jak to śmierdzi jak się doda wody,tam jest sama chemia i tym żywicie psy... Zdrowia psychicznego najwyraźniej brakuje niektórym na forum macierzyńskim co widac po wpisach. U mnie znajomi nie stwierdzili niczego dziwnego.Mieszkanie mam. Przyjaciół mają tylko ci co dużo zarabiają. Mam wiele do zaoferowania, ale nikogo to nie obchodzi, bo jak wspomniałaś mają to gdzieś i nikogo nie szukają . "za wszelką" cenę należy rozumieć że to są zbyt wielkie damy aby w ogóle się odezwać lub pozostawić np kontakt. Ale ty piszesz o sobie ,twoje zdanie jest jednym z wielu. Takie mamy dziś czasy że ja i mnóstwo podobnych osób pozostaje samotnymi, gdyż tzw. klasa wyższa (twojego pokroju) zbyt wysoko się ceni by w ogóle nawiązywać kontakt, rozmawiać. Podziały są coraz głebsze, różnice społeczne też. A myślisz że np jak mam na FB 20 osób online ,to która kolwiek od roku napisała chociażby zwykłe "cześć" czy coś? Tego już nie ma i nie będzie. Czasy przyjaźni, spotkań to przeszłość i ani na forum,ani nigdzie tego juz nie będzie,nie wróci. I nie rób z siebie kogoś wyższego, bo jesteś zwykłą małolatą której jakoś w życiu sie lepiej ułożyło, szczęście dopisało. Kobiety rzadko dochodzą do czegokolwiek same,przeważnie mają sponsorów i ktoś ich utrzymuje, stąd wysoko się cenią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz tylko pretensje do świata, do kobiet, do otoczenia, nawet do miasta,że niewłaściwe.Sorry, ale to działa inaczej. A przyjazni nie ma na pstryk, je się długo buduje. Mieszkanie bodaj wynajmujesz. Wszystko u ciebie jest na NIE. Odrzucasz tę terapię, by bodaj trochę przemodelować myslenie i wzmocnić się, to może wtedy przyciągniesz właściwa kobietę. Albo zaakceptujesz samotność. Albo u licha wreszcie zaczniesz zawodowo pracować. Chlopie, niedługo czterdziecha na karku,pora się ogarnać a nie przerzucać potyczki życia na caly świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawcie cholopa w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jego posty, są i innych. To proste i logiczne prawo przyczyny i skutku. O co więc ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak jest że te tabletki są szkodliwe ,zatruwają organizm, przyćmiewają umysł. Ostatnio natrafiłem na mocz skażony lekami.Mała ilośc ,gorzkie było.Mało jadłem tego dnia i przez 3 dni mam odbicia ,bół brzucha po wodzie gazowanej. Czekam aż mi się zagoi żołądek. A co dziwne,przez rok picia moczu nie miałem takiej sytuacji ,żebym nie mógł pić wody gazowanej. Wpadka,głupia ,bo widziałem ,czułem smak i powinienem wypluć. Druga możliwa sytuacja, zatrucie helico bacter, dość powszechna bakteria ,50% ludzi to ma ,ale ona sprzyja pojawieniom się wrzodów żołądka przy nadmiernej produkcji kwasu solnego. Musi mi to przejść, bo jeśli naprawde mam niewielką nadżerkę w dwunastnicy,to wypicie obcego moczu może nawet zagrozić zakażeniem HIV ,w skrajnym przypadku. No bo to przedostaje się tylko przez krew. Ale szkoda strasznie,bo lubiłem tę zabawę i nieraz są całe litry płynu podobnego do piwa i smacznego i po tym nigdy nie miałem żadnych problemów z żołądkiem,bo takie coś jest zdrowe do picia. Najgorsze to takie gęste z czymś zmieszane Nie da się nic przemodelować mieszkając w mieście pozbawionym więzi społecznych,gdzie nie ma opcji nawiązać przypadkową znajomość,ani nawet zagadać do kogoś na ulicy. Sztucznie niczego nie osiagnę. Chwilowo jestem tu gdzie jestem,mam pod górkę.Praca była,praca może być,jest kilka miejsc w których chciałbym pracować i to będę próbował. Zależałoby mi aby była opcja poznać kogoś przy okazji. Tutaj mam mieszkanie, jak się przeprowadzę do innego miasta to wtedy będę wynajmował i nie da się inaczej. Ale to konieczność,bo tu przyszłości dla mnie nie ma i stoję w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wklejają się znaki zapytania. Tylko tyle do wpisu z wczoraj po 22-ej. ?? …. ło matko, co to jest ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś rozwala wątek wklejkami skąśtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat od ostatniego akapitu do końca nie jest "wklejką skąś tam' tylko słowami autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy inaczej, czas założenia 27 czerwiec, od tego czasu nie pojawiła się ani jedna sensowna kobieta na tym forum,żadna nie podjęła merytorycznej rozmowy. Wniosek tylko jeden,forum jest opanowane przez opcję lewacką ,nie ma tutaj ludzi głosujących na PiS , którzy pochylą się nad myśleniem o czymś innym niż to co im się wydaje ,poza własne stereotypy i schematy. Nie wiem ile godzin tu straciłem,ale bez sensu. Ani jednej osoby z którą można by sie np zapoznać,wymienić facebookiem, czy innym kontaktem,no nie ma w tych kręgach niestety. I co ciekawe,cokolwiek bym nie napisał,tu czy gdziekolwiek,zawsze pod spodem pojawi sie krytyczny komentarz, zawsze ktoś się do czegoś przyczepi,nigdy w drugą stronę. Zwykłe lewactwo i tyle. Ja i cała moja rodzina jestem za PiS-em od dziecka i tym się właśnie różnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawno ci juz napisalam, zebys tu swojego czasu nie marnowal. tu nie ma ludzi na twoim poziomie sami zadrosni, zakopleksieni, z wiecznymi pretensjami, wredni, zawistni, czyli sredniowieczna pisowa polska smutna ta nasza ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj co ty za brednie wypisujesz o polityce, zawiści, kompleksach,itd ? Czemu ty mu nie pomożesz tylko krytykujesz innych ? Przeciez to on jest zakompleksiony,obwinia swiat zewnętrzny za swoje życie . Jego poziomu ktoś miałby zazdrościć?! zazdrość to destrukcyjne uczucie a 2) nikt nie chciałby być dotkniętym Aspergerem,który zaburza mu względnie normalne funkcjonowanie i życie wiec o jakiej zazdrości kobieto mówisz? A krytyka często jest budująca. Zamiast wypisywać slogany zwyczajnie zaangażuj się i pochyl nad człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie mow jestes bardzo budujacy do posrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty Host wypisujesz o lewakach i PIS ? tym chcesz znaleźć kobietę,że cala twoja rodzina ich popiera? Ty choć wiesz kto to byli lewacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość heh,"Przeciez to on jest zakompleksiony" ,posłuchaj wredna małpo, założyłem wątek w celu POZNANIA kogoś ,po prostu chciałem poznać,czy ty to rozumiesz?Nie chodziło o związek,o miłość ,czy cośtam. A tymczasem ty i albo wypisują mi obelgi,albo stale krytykują, albo po prostu omijają ten wątek z daleka. Nie spotkałem ANI JEDNEJ osoby która byłaby mi jakkolwiek przychylna czy chciałaby się zwyczajnie zapoznać. Wy po prostu wydzicie we mnie same wady. Na tym polega opcja lewacka,że najważniejsze jest -własne ego -mój interes -własna rozrywka -szukanie w innych ludziach wad, sensacji,negatywów -szukanie u innych samych korzyści dla siebie,korzystanie z innych -nie dostrzeganie nigdzie dobra Tak właśnie myślicie, to jest takie charakterystyczne na tym forum. Ja takich ludzi znam pełno,ich jest najwięcej. To że mam jakieś wady nie uprawnia nikogo do wywlekania ich w każdym możliwym miejscu i rozwalania wszystkich moich wątków. Ale was się nie przekona, bo tak już macie i tak żyjecie. Krytyka jest budująca,w taki sposób ,że nigdy więcej nie będę próbował poznać żadnej kobiety pełnosprawnej, Takiej kobiecie nie mam nic do zaoferowania. Nie napisze ogłoszenia,nie założe podobnego tematu, bo już wiem co mnie czeka, bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to pojechałeś Host filozofią i polityką. Przecież ty sam tu niejeden raz siebie opisywałeś, to do kogo pretensje,że ludzie o tym piszą? A jak ty sobie wyobrażasz znajomość z kobietą ? Że będziesz pisać plany/projekty i je jej demonstrować ? Teorię ? A życie płynie obok ... Chcialbys ukryć przed nią / nimi ważne cechy swojej osobowości ? Tu i wcześniej nikt nie pisał o twoich wadach, zresztą każdy jakieś ma, tylko o rysie podobnej do ciebie osoby z A. Poza tym , wybacz, nie można w relacji ukrywać braku zajęcia zawodowego czy braków mieszkania, środków do życia. No jak ty mialbyś z kimś drugim wspólnie funkcjonować? Mylisz i to lewactwo, o i to dobro z realiami życia. Samym dobrem "miski życia " nie zapełnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:06 a Ty za kogo sie uwazasz, ze go pouczasz i piszesz jak autor ma zyc??? Czlowieku sam sie ogarnij i zyj swoim zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie pouczanie i nakazywanie jak on ma żyć? czytać ze zrozumieniem nie potrafisz ? Jest mnóstwo samotnych, takie czasy się porobiły. Widać to po watkach. Tu też - wyżej i niżej tematy "poznam". Dodaj dane strategiczne typu wiek / województwo / podstawowe oczekiwania/ propozycje zakreśl. Wszystko w jednym miejscu, bo nikt nie będzie 'latał' po forach i wygrzebywal, zwłaszcza gdy jesteś pomarańczka. Może trzeba by założyć jakiś adres tymczasowy do kontaktów, podać go tu, może wtedy ktoś się bezpośrednio odezwie i wówczas wymienić się czy to FB, czy innymi komunikatorami? Przecież nikt zdroworozsądkowy nie napisze tu prywatnych namiarów na siebie, zostaw ty autorze . Zalóż tylko do tej sprawy a potem , gdy nabierzesz zaufania przejdź na priv. Może tak zbliży do reala? Takie skojarzenia mam i je przekazuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho ho ladnie to napisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszę dla ciebie trollu. A może ty cos w temacie czy tylko takie nic jak ostatni post ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooo, Ho ho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho ho i po co te nerwy? Czasami jak sie postarasz, to napiszesz cos z sensem. Tak trzymaj. :-) I glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz piszące osoby, taki szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ Czy wszystko musi być szablonowe i według wzorca,od razu trzeba walić ogłoszenie matrymonialne aby kogoś poznać? Dlaczego wkładasz mnie we wzorzec i mam wywlekać wszystkie swoje dane,stan posiadania i takie tam? Nie po to zakładam temat na 3 strony i omawiam różne sprawy by mnie ktos oceniał po okładce. Maila można podać na forum, każdy ma jakiegoś tymczasowego i co za problem? Też mam i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 32 lata i dwie nastoletnie coreczki, wszystkie jestesmy sliczne z duzymi biustami.Pasujesz nam, Host

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:39 tranwestytom mowimy spieprzaj dziadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dobrej pracy i mieszkania nie masz co szukać kobiety. Może faceta poszukaj. Pracę opiekunki zostaw paniom a swoje projekty zajęć z dziećmi porzuć na rzecz nowej pracy. Nie chcę cię obrażać ale sam się o to prosisz. Jesteś ciotą bez jaj, nieudacznikiem i nierobem. Co gorsze to pewnie nigdy nie byłeś na siłowni i wyglądasz śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×