Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Host

Poznam samotną mamę z dziećmi

Polecane posty

Gość gość
Przez internet się raczej nikogo nie pozna. Najlepsza metoda to przypadkowe spotkania na żywo , albo odpowiadanie na ogłoszenia kobiet . To jest jakaś opcja. Natomiast forum jest z góry skazane na porażkę,ponieważ tutaj wszystkie kobiety są albo zajęte albo niechętne do wchodzenia w związki. Wolne i otwarte kobiety nie siedzą na tym forum ,tylko zajmują się życiem i poszukiwaniem nowych doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Nie ma szans na nic -na poznanie kobiety -na poznanie kobiety z dziećmi -na pracę jako niania -na posiadanie własnych dzieci -na chociażby przyjaźń z jakąkolwiek kobietą -na przyjaźń z kimkolwiek -na bycie rodziną zastępczą -na adopcje Nie ma na to szans, nie ma żadnej perspektywy na cokolwiek. Mądre słowa wyżej ,kobieta miała wszystko co wymagane a i tak nie mogła adoptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat wygasł,nikogo nie obchodzi moja oferta,mój wpis,każdy ma to w d.pie. Nikt nawet nie próbuje nawiązać kontaktu. Samo egoistyczne lewactwo na forum.Takie czasy,niestety teraz internet oraz własny portfel wazniejszy od człowieka. Ludzi samotnych będzie coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że jest ignorowany,powinieneś założyć ten temat na nowo i od nowa poszukiwać.Tutaj wątki szybko umierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
dziś nie ma czegoś takiego jak znajomość. Dziś musisz mieć rozpisany projekt na tę znajomość ,dokładnie przemyślany plan, a na początek musisz mieć przygotowaną prezentację na zapoznanie. Bez projektu nikogo nie poznasz ,bo na twoje miejsce jest 10 innych facetów poszukujacych kobietę,z lepszą ofertą na "taką znajomość". Dlatego kobietom jest lepiej w życiu ,bo nic nie muszą robić,żeby mieć znajomych ,a facet musi się napracować ,by zwyczajnie poznać, a związek to już w ogóle przedsięwzięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Host , czy samotna mama z dziećmi to łatwy dostęp do dzieci? Jestes pedofilem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma Aspergera to wszystko w zyciu jest tylko rozpisanym planem i nic więcej,widac to dobitnie po Hoście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Wiele rzeczy jest planem, plany są na jakimś etapie,jedne dalej posunięte ,inne mniej,a niektóre zakończone, przykłady mogę wymieniać . Jednak jeśli mowa o związku, to problem polega na tym że nie widzę interakcji z drugiej strony. Ja planuje pewne rzeczy możliwe do realizacji,ogłaszam i oczekuję jakiejś odpowiedzi . Ten odpowiedzi nie widzę i szczerze mówiąc nie wiem dlaczego. Nie mam pojęcia jak zachęcić kobiety,jak się zareklamować aby coś poszło w tym kierunku. Nie no,chodzi o samotną matkę ,z dwóch powodów, znam się na wychowaniu dzieci,dobrze sobie radzę ,widze sie w tej roli ,więc taki związek ma spore szanse utrzymania ,że oprócz tego że darzymy się uczuciami ,to jeszcze robimy coś wspólnie,zajmujemy się domem ,dziećmi ,pracą.Natomiast z wolną kobietą,która stale będzie grać na emocjach i prędzej czy później to się rozpadnie ,bo ja nad tym nie panuje,ona mną manipuluje a ja sie gubię i nie widzę szans żeby to przetrwało ,chociaż byłaby nie wiem jak atrakcyjna, przerabiałem to,znam ten temat. Z kobietami niestety tak mam że zawsze wpadam w chaos wewnętrzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez pisałeś kiedyś, że nie masz żadnego doświadczenia z kobietami ...a teraz piszesz,że masz . Skąd ten chaos przy kobiecie wolnej? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Możemy się tak czepiać szczegółów i ciągnąć wątek jeszcze z 5 lat albo więcej. Tylko po co? Cały czas mam to wrażenie że ja po prostu jestem skazany na bycie samotnym. Nie mam pojęcia jak,gdzie i co dodać. Cokolwiek nie wpiszę,to wszystko spotyka się z niechęcią, z rezygnacją i niewazne jakbym się starał. I ciągle jest ten kontrast między próbą nawiązania kontaktu a moją działalnością w stowarzyszeniach ,gdzie radzę sobie dobrz i jestem dobrze odbierane. Ale to drugie nijak nie prowadzi do nawiązania jakichkolwiek znajomości bliżej. I to tak się ciągnie latami i będzie trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad ze spamem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochany trzymaj sie i glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Nie ma odpowiedzi, nie ma zainteresowania ,żadnego odzewu. Tak wygląda komunikacja w internecie. Pamiętam jeszcze 10 ,czy 15 lat temu internet był ostatnią ostoją gdzie można było dogadać się ,nawiązać znajomości ,coś omówić z różnymi osobami. Teraz tego nie ma, skończyło się. Jakikolwiek temat nie założę jest ignorowany i bez odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma dlatego że ogólnie masz problem w relacjach kobietami, wpadasz w stres, nie potrafisz utrzymać relacji. Co innego praca animatora zabaw z dziećmi a co innego związek z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież on nie pracuje zawodowo. Tylko czasem jakis wolontariat był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Sprawa wygląda inaczej. Wielokrotnie wysyłałem CV oraz listy motywacyjne gdy pojawiały sie oferty pracy jako wychowawca,pomoc wychowawcy,praca w przedszkolu oraz jako pomoc domowa i niania. Nigdzie nie było odpowiedzi. Byłem też na 2 rozmowach kwalifikacyjnych ,pierwsza w TPD (rok temu) następnie w domu dziecka na stanowisko wychowawcy. W domu dziecka oczywiście nie mogę bo brak jakiśtam studiów,jakiegoś papierka. Sprawa jest na tyle oburzająca,że ja od 14 roku życia mam doświadczenie jako animator i prowadzący ogólnie wolny czas dla dzieci i nie ma co ukrywać ,dobrze sprawdzam się w tej roli, aktualnie 2 grupy dzieci mogą jedynie potwierdzić że mam dobrą relację z grupą i angażuję się w swoją rolę.Nieważne czy w roli opiekuna,czy prowadzącego,czy wychowawcy,to jest nieisotne,bo daję sobie radę w każdej roli. Tym czasem w domu dziecka zatrudnili jakąś 20-latkę co ma papierek i nie ma zielonego pojęcia jak się ogarnia grupę dzieci,jak z nimi gadać ,czego od nich wymagać ,jak rozwiązywać bierzące problemy obowiązki. Ja żadnych studiów nie kończyłem i to wszystko wiem z wieloletniej praktyki i nie to żebym się jakoś wywyższał,bo wiadomo że człowiek uczy się całe życie. Ale ja przez tych ludzi nie mam dziś pracy,ani żadnego źródła dochodu,ani żadnych perspektyw, jedyne co robię to wolontariat. Nie mogę pracować na innych stanowiskach ,bo jak wspomniałem źle sobie radzę w grupie dorosłych ,gdziekolwiek nie będę to w dłuższym czasie nie utrzymam się na żadnym innym stanowisku, z wyjątkiem własnej firmy,samotnej pracy w czymśtam. Po prostu nie nadaję się do żadnej innej pracy niż praca opiekuńczowychowawcza i tyle. Ludziom z Warszawy,dużych miast trudno pojąć jak facet może nie mieć pracy. U was niepojęte, bo na waszym miejscu dawno bym pracował,bo byłbym dawno przyjęty gdziekolwiek,mimo różnych ograniczeń. W mojej miejscowości natomiast jest taka zasada że facet to ma pracować w fabryce,albo na budowie albo w ochronie,sklepie,magazynie a od dzieci to są kobiety.I dlatego młodzi ludzie stąd uciekają ,bo nie ma perspektyw na przyszłość,dla mnie ta samo. Ja pracy nie mam i nie z mojej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z twojego powodu nie masz pracy, bo sam wykluczyłes się ze środowiska. Uczepiłeś się tych dzieci, bo to najprostsze. Tak Host, no procedury wymagają doświadczenia i stosownego wykształcenia i nie pitol, że u was tak jest, ze kobiety są do dzieci a mężczyzni do fabryki. Wybacz, ale kobieta nie pojdzie do fabryki na zmiany, jesli facet na tym samym stanowisku zarobi więcej.Tak,jest nierowność ze względu na płeć! Dlatego ona jest z dziećmi a on zapitala na budowie np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Ja też nie pójdę do fabryki bo mam orzeczenie o niepełnosprawności i nie zmyślone. Jeden dzień ciężkiej pracy odbija się na kolejnym. To jeszcze jeden powód dlaczego wybrałem taką pracę. I też nie moja wina że nie mam wykształcenia. Wiesz ,ja codzień zadaje sobie pytanie jak to się stało że 17 lat temu rodzice posłali mnie na inne studia niż pedagogiczne .A ja wtedy uważałem że studia do niczego nie potrzebne ,bo i tak nie można znaleźć pracy w Polsce. Ot takie stereotypowe myślenie. Tego się już nie naprawi, inni się śmieją, bo mają fajną,lekką pracę i świetnie się bawią. Takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
I oczywiście brak odpowiedzi. Brak ofert, brak propozycji . Cały czas jest coś takiego "ja kontra kobiety z kafeterii" cały czas czuję jak mnie nienawidzicie i nie chcecie znać. Jednocześnie jestem bardzo lubiany przez dzieci . I to jest takie dziwne i dla mnie niezrozumiałe. Tym bardziej że to nie z mojej strony płynie niechęć i do was,przeciwnie jestem osobą otwartą, w końcu po coś założyłem taki zakładam temat. Niestety smutna rzeczywistość i ogólnie czuję się wykluczony ze środowiska i relacji towarzystkich osób dorosłych i podkreślam NIE Z MOJEJ WINY i to nie ja was odpycham tylko wy mnie odpychacie od siebie i robicie to celowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi Horst! Nie przejmuj sie opiniami ludzi z kafe, oni sami nie maja wyksztalcenia, i sa egoistami. Wiecej wiary w siebie, jestes super fajnym mezczyzna!!!! Zycze ci duzo szczescia bo zasluzyles na nie, bardziej niz inni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15'19 powtarzasz się. Nuuudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ociera się o pedofilie, ten sam problem miał MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×