Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przezwyciężyć strach przed kolejną ciążą po poronieniu?

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Tu autorka. Łatwo mówić do dzieła, jak ja nie potrafię się przełamać do odstawienia antykoncepcji... X Nie jest łatwo mowic, patrz post wyżej. (Straciłam 3 ciąze) ni jest łatwo i nigdy nie będzie ale nikt za ciebie tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że może zdarzyć się drugi raz i trzeci i czwarty... trzeba próbować, jeśli nie spróbujesz sie nie dowiesz sie czy było warto, czy się uda za 1 podejściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to wszystko wiem, ja tylko nie wiem jak się przełamać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu jaka kretynka. Daj się leczyć. Nie nadajesz się na matkę bo nie umiesz panować nad sobą i stresem. Jak sobie teraz nie radzisz to jak sobie poradzisz później z ciążą, porodem, dzieckiem czy problemami? Odpuść sobie. Aby nie było to straciłam 4 ciążę -w 6tc, 12 tc, , 11tc i 15 tc. Prócz tego mam troje zdrowych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka dziecięca rymowanka: kto się przezywa sam się tak nazywa. Dzieci są jednak mądrzejsze od większości dorosłych w Internecie. Twój post na pewno pomoże autorce, tylko pogratulować empatii. W tym temacie padła chyba tylko jedną konkretna rada: skorzystaj z psychologa. Cała reszta to obrzucanie się błotem i idiotyczne wpisy w stylu musisz spróbować. Jak ma spróbować jak się boi. To tak jakby osobie z lękiem wysokości powiedzieć: skocz na bungee, musisz spróbować. No rada z d**y. Autorko wiem po sobie, że najlepszy jest czas. Musi po prostu upłynąć jego odpowiednia ilość, zanim będziesz gotowa znowu spróbować. Skoro się panicznie boisz to znaczy, że jeszcze nie jesteś. Ja też się panicznie bałam. Aż któregoś dnia poczułam, że nadal się boję, ale nie aż tak panicznie. I dopiero wtedy spróbowaliśmy. Ten strach towarzyszył mi do samego porodu, ale to już nie był strach paniczny. Trzymaj się i wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas, czas, czas. Ja po poronieniu pierwszy seks uprawiałam po 5 miesiącach bo wcześniej każda próba zbliżenia kończyła się wybuchem płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierd ale histeryczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka dziecięca rymowanka: kto się przezywa sam się tak nazywa. Dzieci są jednak mądrzejsze od większości dorosłych w Internecie. Twój post na pewno pomoże autorce, tylko pogratulować empatii. W tym temacie padła chyba tylko jedną konkretna rada: skorzystaj z psychologa. Cała reszta to obrzucanie się błotem i idiotyczne wpisy w stylu musisz spróbować. Jak ma spróbować jak się boi. To tak jakby osobie z lękiem wysokości powiedzieć: skocz na bungee, musisz spróbować. No rada z d**y. Autorko wiem po sobie, że najlepszy jest czas. Musi po prostu upłynąć jego odpowiednia ilość, zanim będziesz gotowa znowu spróbować. Skoro się panicznie boisz to znaczy, że jeszcze nie jesteś. Ja też się panicznie bałam. Aż któregoś dnia poczułam, że nadal się boję, ale nie aż tak panicznie. I dopiero wtedy spróbowaliśmy. Ten strach towarzyszył mi do samego porodu, ale to już nie był strach paniczny. Trzymaj się i wszystkiego dobrego. X Mnie psycholog nie pomógł, autorka tez wspomina ze nie zadziałało. Czytać nie potrafisz? „Ja sie bałam ale mniej” to dopiero rada z d**y, na pewno strasznie ją podniosła na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez poroniłam, w kolejna ciaze zaszłam po 5 miesiacach i nie myslałam ze cos bedzie nie tak, urodziłam syna :) Pamietaj złe mysli przyciagaja złe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby jak źle myśli mogą przyciągać złe rzeczy? Co za idiotyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poronilam 2 razy, chciałabym.zaczac starania , ale muszę teraz odczekać jeszcze 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×