Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W skali od 1 do 10 jak wazny jest dla was wyglad faceta?

Polecane posty

Gość marawstala
10 - jest ważny, ma sie podobać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to ładne, co ogół uważa za ładne, ale to co się danej osobie podoba. Wiec rozpatrujac to w ten sposób to ważny na 10. Ale jeżeli dla ogółu facet musi miec minimum 185 cm , to dla mnie juz niekoniecznie. Dla mnie to 10 jest tym tzw "czymś" . tym czymś co trudno opisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd nie jest w ogóle ważny, liczy się chemia. Tylko idioci, którzy w życiu nie byli w związku, zadają pytania jak wazny jest wygląd faceta w związku. Wiadomo, że liczy się zadbanie o siebie, ale to akurat oczywistość we współczesnym świecie. Nie wyobrażam sobie być z facetem, który ma zepsute zęby czy śmierdzi potem, bo to źle o nim świadczy. Ktoś kto nie umie zadbać sam o siebie, nie zadba też o partnerkę czy dzieci. Ale ogólna aparycja, sylwetka czy rysy twarzy nie są w ogóle ważne, chemia to coś nieuchwytnego i nie do końca zależy od wyglądu i obiektywnej atrakcyjności. Często się zdarza, że ludzie zakochują się w kimś, kto odbiega od ich ideału. Partnerów wybieramy podświadomie, na uczucia nie ma się wpływu i dywagacje jak ważny jest wygląd są calkowicie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie to ładne, co ogół uważa za ładne, ale to co się danej osobie podoba. Wiec rozpatrujac to w ten sposób to ważny na 10. Ale jeżeli dla ogółu facet musi miec minimum 185 cm , to dla mnie juz niekoniecznie. Dla mnie to 10 jest tym tzw "czymś" . tym czymś co trudno opisac. xxx dokładnie tak jest. Dla każdego chemia jest ważna maksymalnie bo związek opiera się na namiętności i seksualności, a tu wygląd jest ważny. Z tym, że dla jednej kobiety 10 to Antonio Banderas, a dla innej kobiety 10 to pan Mietek z pod sklepu. 10 to po prostu miłość, a to do kogo ją poczujemy nie jest od nas w ogóle zależne. Nie da się zakochać na siłe tylko dlatego, ze ktoś jest piękny i tak samo nie da się zakochać na siłę bo ktoś ma cudowny charakter a jest brzydki. Kazdy ma swoją osobistą 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" nie to co ładne jest ładne lecz to co się komuś podoba " BZDURA , to czemu jeden facet ma 60 adoratorek a inny żadnych ? To samo kobiety , ładna osoba podoba się wszystkim , średnia niektórym a brzydka nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo istnieją ogólne kanony piękna i takie osoby podobają się większości ludzi, co nie znaczy, że te osoby są w stanie stworzyć ze sobą udany związek. Nauczcie się w końcu rozróżniać zwykły pociąg fizyczny od miłości. Uroda nie jest gwarantem spotkania miłości życia chyba, że komuś zależy tylko na seksie. Jak dla mnie osoba bardzo atrakcyjna, która zmienia partnerów jak rękawiczki, chyba aż tak wspaniała nie jest skoro nie może stworzyć poważnego zwiazku na lata. Nie liczy się ilość, tylko jakość. Jeśli osoba brzydka jest w zwiazku od lat to chyba musi być jednak bardziej atrakcyjna skoro ktoś chce z nią spędzić życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
każdy posiada wiele typów ludzi którzy są w ich typie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:49 a czemu generalizujesz ? Ja byłam z bardzo brzydkie facetem bo myślałam że brzydki będzie lepszy a okazało się że mnie zdradzal. .kradł mi pieniądze i pobił , teraz jestesm z wysokim przystojnym , dobrym .... czasem ktoś może super wyglądać i mieć super charakter a czasem ktoś może być paszczurem a wnętrze mieć jeszcze gorsze , dlatego z dwoja złego wolę przystojnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że przystojny facet w pewnym momencie już się znudzi swoim powodzeniem a brzydki facet zawsze będzie szukał na boki potwierdzenia ze komuś jednak się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 i to nie znaczy ze musi byc model, po prostu musi miec cos co mnie przyciągnie do niego. Za piekny nie moze byc bo to nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z resztą ja wolę mieć przystojnego i wiernego faceta BO TEGO CHCE a nie brzydkiego i wiernego bo rzuca się na inne a te go że śmiechem na ustach olewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10:49 a czemu generalizujesz xxx nie generalizuję :D czy ja gdzieś napisałam, ze brzydcy ludzie zawsze mają super charakter a piekni sa okropni w środku? Odniosłam się tylko do tego, ze obiektywnie ładni mają większe powodzenie, co jednak nie musi oznaczać szczęścia w miłości. I wcale nie uważam, że brzydki jest lepszy. Wręcz przeciwnie - dla mnie chemia się liczy bardzo, więc wygląd także bo jedno z drugim się łączy. Jednak dla każdego ładne jest co i innego i równie dobrze może mnie pociągać facet o wyglądzie modela jak i facet obiektywnie niezbyt ładny. Kwestia chemia, a ją się czuje do róznych typów urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca chemia bo ktoś to wyliczył że istnieją ludzie z bardziej symetrycznymi twarzami i mniej , im więcej symetrii w twarzy tym człowiek ładniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nigdy chemii nie czułeś/aś do nikogo skoro opowiadasz takie bzdury. Ja też uważam pewnych facetów za mega przystojnych, obiektywnie w skali 1-10, mocne 8 albo i 9. Są przystojni i to bardzo, mają piękne twarze. Ale nie poszłabym z nimi do łózka bo mnie nie pociągają fizycznie. Nie czuję do nich pociągu seksualnego, uważam, ze są przystojni i to wszystko. NIe ma w tym żadnej głębi. Mój facet jest przeciętny, ani brzydki, ani przystojny, po prostu zwykły facet jakich pełno na ulicach. Ale pociąga mnie niesamowicie i chciałam, żeby mnie całował i dotykał odkąd go tylko zobaczyłam po raz pierwszy. Obiektywnie jest przeciętny, ale mnie się podoba bardzo i niesmowicie mnie kręci. A orgazmy mam z nim takie, ze na samą myśl robię się mokra. To jest właśnie seksualna chemia, a nie jakaś symetria twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ważny , nie będę się wiązać z jakimś n grubym ulanym Januszem , poniżej 188 skoro sama jestem wysoka szczupła blondynka , o twarzy lalki , większość facetów niestety nie ma wstydu i nawet straszne męskie pasztety podbijają do ładnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:16 tak sobie tłumaczą wszystkie mało atrakcyjne kobiety ewentualnie średnio atrakcyjne , nie widziałam pięknej dziewczyny z brzydkiej facetem , najwczesciej brzydcy się dobierają z brzydkimi, średni ze średnimi a atrakcyjni z atrakcyjnymi , rzadko kiedy widać duże rozwarstwienie w urodzie , jak model cię nie chce to najlepiej powiedzieć że " mnie kręcą przeciętni "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak brzydki gruby facet powie że jego mała gruba Grażyna jest lepsza niż rosyjska modelka z okładki vogue, bo jak czegoś nie można mieć to trzeba to sobie obrzydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy ze posiadanie brzydkiego faceta to też egoizm bo wtedy dzieci się urodza brzydkie i skazuje się je na mniejsze powodzenie w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie widziałam pięknej dziewczyny z brzydkiej facetem" A ja mnóstwo. W tym kraju jest mało obiektywnie przystojnych mężczyzn, więc gdyby każda piękna kobieta chciała przystojnego mężczyznę, to wiele z nich musiałoby być po prostu samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało mnie obchodzi twoje zdanie, to czy jestem atrakcyjna to kwestia gustu, jednym sie podobam innym nie. Nic sobie nie tłumaczę, nie muszę bo jestem w szczęśliwym związku i nie obchodzi mnie zdanie innych :) i nie pluję jadem jak niektórzy tu w tym wątku szukający szczęścia nie wiadomo gdzie i jak i potwierdzenia, że kobiety są wstrętne bo lecą tylko na wygląd. Jeśli ktoś nie potrafi zrozumieć tak elementarnej kwestii, że uroda to kwestia gustu i każdemu sie podoba coś innego, to jeszcze dłuuuuga droga przed nim. Pozdrawiam i zyczę miłego dnia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10!lepiej byc bita przez przystojniaka niz kochana przez brzydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce im ladniejsza kobieta tym wieksza szmata. W Polsce nie ma par ona ladna a on brzydki chyba, ze dla kasy. On atrakcyjny a ona brzydka predzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda jest najczęściej odzwierciedleniem duszy , chodząc do szkoły zauważyłam że brzydkie i przeciętne dziewczyny najczęściej były podłe a te śliczne z dziewczęca uroda najczęściej były miłe dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:15 no popatrz bo ja mam bardzo miła i skromna przyjaciółkę a jest dosłownie piękna a wystarczy pójść do klubu gdzie kolwiek i doopodajki tam to najczęściej mało urodziwe absolwentki zaowodowek albo studiów dla ameb, goła doopa i wymalowana twarz to nie jest piękno , piękno jest wtedy gdy dziewczyna mimo skromnego ubioru nadal ma śliczną delikatną twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego że brzydcy ludzie są nieszczęśliwi bo są brzydcy ;) ja jestem przystojny ale jako nastolatek nie bylem i też przez to przechodzilem. Ale wyroskem z brzydkiego kaczatka (na szczęście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" w Polsce im ladniejsza kobieta tym większa szmata " myślisz pojęcia , to że dziewczyna się osteo maluje zaklada ciuchy jak na ulice czerwonych latarnii i każdy grosz wydaje na " urodę " nie znaczy że jest piękna , to za najczęściej dziewczyny z bardzo przeciętna uroda które bardzo CHCA być piękne , piekna dziewczyna to taka która umaluje rzęsy , usta , założy koszulkę i jeansy a i tak ma powodzenie tak jak przerobione od stóp do głów karyny z solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam śliczną koleżankę, która ma faceta takiego, którego bym nie tknęła kijem. I nie jest bogaty, wręcz przeciwnie, zarabia zupełnie przecietnie bo ma zupełnie przeciętną pracę, jest po kiepskich studiach. Ona skończyła UJ. Mam też obiektywnie przystojnego kolegę w pracy, jest po 30. Jest sam, odkad go znam nie miał dziewczyny. Jakiś czas podrywał koleżankę z działu, zuoełnie przecietna kobieta, strasznie chuda i z twarzy moim zdaniem mocno średnia. Dała mu kosza. Mam też bardzo piękną koleżankę która ma bardzo przystojnego faceta. W miłości nie ma logiki. Ludzie dobierają się w pary biorąc różne czynniki pod uwagę. Myślenie, ze tylko piekna z pieknym, średnia z średnim i brzydka z brzydkim, jest strasznie ograniczające i idiotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne dziewczyny które biorą sobie szpetnych najczęściej mają zanizona samoocenę albo kombinują że brzydki nie zradzi co też jest idiotyczne bo w brzydkich też licho nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy jesteście tępi :D żebyście się nie zdziwili jak kiedyś odbije wam na punkcie osoby o zupełnie odmiennym typie urody niż sami macie :D tylko nie traćcie wtedy czasu na analizy typu "on jest za przystojny, będzie mnie zdradzać", "jestem dla niego za brzydka/za ładna", "wolę przystojniejszego, on ma mniej niż 180 cm!!!!", ITD bo być może przegapicie miłość życia Zycze powodzenia w odnalezieniu waszego ideału, kimkolwiek on jest i jakkolwiek wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co lepiej sobie wziąć brzydala a później unikac z nim seksu i zdradzać ? Skoro kobieta jest ładna i mówi że chce przystojnego to najwidoczniej tak jest , po co się na siłę uszczęśliwić skoro ktoś wie czego chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×