Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W skali od 1 do 10 jak wazny jest dla was wyglad faceta?

Polecane posty

Gość gość
Gdyby nie schudl, to tez bym go kochala. A zanim zostalismy para poznalismy sposob w jaki patrzymy na zycie, duzo rozmawialismy o swoim podejsciu do roznych spraw i rozwiazywaniu problemow. Jak ktos nie chce byc lepsza wersja siebie albo schudnac kiedy ma 30kg nadwagi to jest idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro już mowa o samym tylko wyglądzie to sprawa nie jest taka prosta. Jest jeszcze coś takiego jak osobista preferencja do wyglądu wybranka, która na przestrzeni lat może ulec zmianie podobnie jak zmienia się gust do ubrań. Np. poszukiwanie własnego stylu u wielu kobiet trwa aż do 30-tki. To jest rozwijanie się świadomości własnej. Niestety życie człowieka, jego młodość są zaprogramowane na zbyt krótko i nie są zsynchronizowane z jego dojrzewaniem umysłowym. Mało tego koło 30-stki często człowiek zmienia poglądy na temat tego jak powinna wyglądać miłość. Stąd często po 30-tce wiele przypadków uczucia zmarnowanego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech poleczki i te ich mity... Piszecie o długowłosych skandynawach i o polakach z zakolami. A czy wiecie, że według badań przeprowadzonych w 2008 roku przez uniwersytet w Seatle wynika, że pochodzenie etniczne ma wpływ na geny odpowiadające za wypadanie włosów. Badano ludzi pochodzenia europejskiego, negroidalnego i azjatyckiego Nigdy poleczki nie odgadną w których państwach w europie mężczyźni najczęściej łysieją. Otóż na pierwszym miejscu Holandia na drugim Dania! Tam największy odsetek mężczyzn łysiejących w całej Europie. Ale, ale... przecież to nie pasuje do stereotypu zakompleksionych poleczek o polakach z zakolami i wspaniałymi skandynawami :D no trudno... nauka nie po raz pierwszy miażdży stereotypy. Natomiast w podziale na rasy, najszybciej łysieją czarnoskórzy mężczyźni, biali (caucasian) w środku, natomiast azjaci łysieją najrzadziej. Wszystko to kwestia poziomu testosteronu w organizmie, którego efektem ubocznym jest paraliż mieszków włosowych (tzw. łysienie androgenowe). Czarni mają najwięcej testosteronu więc najszybciej łysieją, biali w środku, azjaci mają testosteronu relatywnie mniej niż pozostałe rasy dlatego łysieją najrzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mało tego koło 30-stki często człowiek zmienia poglądy na temat tego jak powinna wyglądać miłość. " Miałam na myśli wzajemne traktowanie. To co człowiek znosi w wieku lat 20-stu to po latach już by sobie na to nie pozwolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę Polaka z zakolami, niż Skandynawa z długimi wlosami - nienawidzę długich włosów u facetów zwłaszcza w kolorze swińskiego blondu. I dla mnie łysiejący Polak jest bardziej atrakcyjny. Czy z tego powodu wygląd jest dla mnie nie ważny? Jest ważny, ale mam k***a po prostu inny gust. Tutaj na tym forum siedzą chyba jakieś małolaty dla ktorych jedynym kanonem piękna jest aktor z Hollywood i nie są w stanie zrozumieć, że komuś moze podobać się coś innego. To jest tak oczywiste, że nie widzę powodu, żeby o tym dyskutować, ale ilość odpowiedzi w tym temacie wskazuje jednak na to, że ludzie nadal nie wiedzą że o ocenie atrakcyjności decyduje gust danej osoby i powiedzmy facet X dla jednej kobiety jest mocną 9, a dla innej ledwo 2. Tak samo ja dla mojego faceta jestem idealna, a dla kogoś innego mogę być pasztetem. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co gościu zakładasz takie tematy. Wiadomo nie od dziś że wygląd ma dla kobiet większe znaczenie niz dla nas mężczyzn. Choć one deklarują inaczej, ale to że co innego mówią a co innego robią to już powinieneś dawno załapać. Każda nawet przeciętna Polka uważa się za 7 cud świata któremu należy się zabójczo przystojny facet.Dowód? Bardzo proszę. Program na polsacie gdzie chyba z 20 babeczek (o różnej urodzie) decyduje czy chce pójść na randkę z 1 gostkiem. I proszę o ile kandydatem nie jest przystojniak to na randkę nie ma co gosciu liczyć. Przeciętni z wygladu są spławiani że aż przykro patrzyć. To się nazywa hipergamia kobiet. Czyli kobiety chcą się wiązać zaledwie z 20% grupą ogólnej populacji mężczyzn(najprzystojniejsi) reszta to dla nich szrot. Swoją drogą chciałbym zobaczyć odwrotny program gdzie np. przeciętna dziewucha była by oceniana przez stado facetów, i jak ona by się czuła i jaką miała by minę gdyby każdy ją spuścił na drzewo.No ale do tego nie dojdzie bo zaraz by taki program oprotestowały feminazistki krzycząc o upodmiotowieniu i upokarzaniu kobiet.Po facetach za to można jeździć jak po starej kobyle i nikt nie zastanawia się co oni czują. Wiem ten program to zabawa ale celnie opisuje hipergamię kobiet i to co je w facetach pociąga i że wcale nie jest to inteligencja itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Piękny typ urody to Izabela miko i Izabela scorupco , a takich kobiet jest jak na lekarstwo w Polsce " Izabela Miko nie jest może jakaś brzydka ale żadne też cuda. Bez przesady. Jest co najwyżej ładna, ale to wszystko. Scorupco to owszem piękna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Swoją drogą chciałbym zobaczyć odwrotny program gdzie np. przeciętna dziewucha była by oceniana przez stado facetów, i jak ona by się czuła i jaką miała by minę gdyby każdy ją spuścił na drzewo." Dzieje się to w życiu realnym, że sie np. jedzie autobusem i obok siedzi grupka albo idzie sie ulicą a kolesie siedzący na murku oceniają czy ładna czy brzydka, lustrują od stóp do głów i nawet sie czasem nie silą czy komentarze są dostatecznie ciche aby nie doszły do uszu ocenianej. Czuję się oceniana pod względem atrakcyjności seksualnej nawet przez własnego teścia (!) który nawet cycki potrafi ocenić jak sie prezentują po porodzie. Tu co prawda komentarz delikatny niby żartobliwy ale jednak sam fakt, że on to lustruje już jest jakiś niesmaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:08. Podobnie sprawa przedstawia się w przypadku mężczyzn- ile to razy słyszałam jak otyli faceci komentowali wygląd otyłej kobiety słowami " ale pasztet". Każdy kto decyduje się na udział w jakiś głupich programach zdaje sobie chyba sprawę, że staje się pośmiewiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak faceci ogolnie sa bardziej inteligentni i troche mnie zwracaja uwage na urode zwykle to wynika z lenistwa albo wiekszych ambicji niz chec pokzania sie przed znajomymi i rodzina. Po prostu facet ma zwykle wiecej rozumu by nie ladowac sie w jakies patologiczne bagno bo druga polowka jest ladna. Za to kobiety w wiekszosci maja na odwrot najepirw sobie zycie potrafia spi..epszyc rowno robiac dwojke dzieci z jakims przystojnym pijakiem a pozniej nagle szukaja stabilizacji na g**** jak ten pijak znajdzie sobie kolejna zakochana idiotke. W sumie nigdy nie potrafie zrozumiec czym sie kieruja kobiety waidomo fajnie miec ladnego partnera ale kazdy srednio rozgarniety facet potrafi rozpoznac patologie po kilku minutach rozmowy jak widzi jakiegos pijaka/narkoma/zlodzieja/dziecioroba. Za to u kobiet jest jakas dziwna mania ze wydaje im sie ze zmienia faceta na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och jacy Ci faceci wspaniali - uwielbiam takie uogolnianie. Gdyby wszyscy faceci byli tacy wspaniali to nie zmienialiby żon na młodszy i ładniejszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe czemu większość męskich pasztetow nie ma wstydu podbijać do najładniejszych dziewczyn nawet jeśli widać że charakter ma dość kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość celne spostrzeżenia. Nie da się tego wytłumaczyć inaczej jak tym że kobiety po prostu "myślą" tym co maja między nogami.Całkowicie wyłączają mózg i idą na żywioł kierując się zwierzęcą chucią. Też zawsze mnie zadziwia sytuacja jak kobiety lgną do facetów od których kłopotami czuć na kilometr.Ani to ładne, ani mądre, ani zabawne.Widać że to zaden materiał na ojca czy do poważnego związku ale za to ego mają pod niebiosa, potrafią kłamać, manipulować, zdradzać itp.Kobiety wpatrzone w nich jak cielęta w drzwi od obory, myślenie wyrzucone na śmietnik a potem się dziwią że misiu zdradził z inną , że zostawił samą z dzieckiem, itd. Dawniej się dziwiłem że kobiety tak późno otrzymały prawa wyborcze i obywatelskie. Teraz całkowicie to rozumiem. Nie można spraw tak ważnych dla ogółu i państwa składać w ręce istot tak nieodpowiedzialnych, rozchwianych,niekonsekwentnych, niestabilnych emocjonalnie, które sporą ilość decyzji życiowych podejmują pod wpływem chwili by nie powiedzieć seksualnej żądzy nad którą nie są w stanie w ogóle zapanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań już sam sobie przytakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście 8-10. Nikt nie będzie umawiać się z kimś, kto mu się nie podoba, jeśli może sobie znaleźć kogoś, kto jest atrakcyjny. I to 10 wcale nie oznacza, że facet jest najprzystojniejszy w okolicy, tylko tyle, że jest w czyimś guście, czyli dla kogoś innego może być co najwyżej przeciętny lub nawet brzydki. Mnie też podoba się tak na 8-10 sporo mega przeciętnych facetów, jeśli mam na to spojrzeć obiektywnie, i nawet rozumiem, czemu ktoś może im dać 3/10. I jeżeli mam też spojrzeć szerzej, to pewnie 80% facetów wygląda na tyle dobrze, że łapie się na czyjeś 8-10, ale tylko mała część z nich przyciągnie naszą uwagę, a te pozostałe 20%, no cóż, część z nich wygląda fatalnie z własnej winy, a część ma po prostu pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja : jestem na imprezie podchodzi do mnie przystojny facet zagaduje... co robie ? Rozmawiam z nim. Sytuacja taka sama tylko podchodzi do mnie facet bardzo brzydki ... co robie ? Splawiam go. To jest ludzki odruch tak samo maja faceci. I tu nie chodzi o modeli z okladek tylko raczej o to takzwane "cos" Inna sytuacja : mam z******tego kolege ktory nie grzeszy uroda ale jest wyksztalcony madry i umie sluchac . Mowie o nim swojej kolezance ktora go nie widziala i nie pokazuje zadnego zdjecia. Umawiam ich na randke . Jest jej glupio gdy go widzi i katuje mnie w myslach ale z racji tego ze wie ze nie zadzwonie do niej zeby ja ratowac pod byle pretekstem siedzi godzine na tej randce a pozjiej dochodzi do wniosku ze w sumie fajny facet. Jezeli szukamy kogos do lozka i przelotnego romansu to chcemy modela ale jezeli szukamy partnera do zycia to chyba nie jest to juz takie kluczowy. Umowmy sie musi cos zaiskrzyc i musi byc to cos. Bo sa i takie sytuacje ze facet przystojny ale czyms odpycha. Wiec nie ma reguly. Takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sama sobie odpowiedziałaś , gdybyś nie zmusiła (bo w pewien sposób zmusiłaś koleżanke do spotkania i nie przerwania go odrazu). takie samo spotkanie ich ale bez udziału twojego w np pabie gdy by do niej zagadał to ta sam kolezanka spławiła by go w 10s i nie miała by oporów ani nie zadała by sobie trudu rozmowy z nim by go chodź troszkę sprawdzić , a wiec wiekszość tych przecietnych facetów a wartosciowych poznaje kogoś tylko przez znajomych sami maja małe szanse na podryw , wystarczy pochodzić po lokalach i obserwować kto jak działa i z jakim skutkiem, lowelasi, kmioty a wrecz prostaki i chamy z ładną buźką mają 10x wieksze rwanie niż ci przecietni . I co ważniejsze ci wartosciowi przecietniacy widząc zainteresowanie kobiety takim lalusiem odrazu sa skreslane chodź wcześniej były obiektem mocno w typie ,nie raz słyszałem zmiana lokalu te lale są puste ,podsumowanie jest bardzo szybkie gdy szuka sie wartościowej kobiety do zwiazku a nie śliniacej sie lalki do pierwszego lepszego lalusia . mozecie mnie zjechać ale żaden szanujacy sie mężczyzna nie łazi po kosmetyczkach , solarium czy siłkach ,raczej uprawia jakiś sport a już napewno nie używa żelu do włosów to hybrydy wymysł pustych kobiet które zapychają później różne fora płaczem jacy to mężczyzni sa świnie . Pozdrawiam drogie panie i radzę dobrze obserwować zachowanie i postawę a nie skreślać odrazu kiedyś cichy i spokojny to było oznaka dżentelmena a wiec mężczyzny z zasadami dziś z takich się smieją i mylą z mrukiem i ponurakiem , a może właśnie on wpadł do pobu zobaczyć czy czasem nie ma tam wartościowej kobiety , on nie bedzie podrywał bez rozeznania i w slepo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zgadzam sie ale umówmy sie też że nalezy dać szansę bo nie zawsze zaiskszy odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wazne jest wyglad jego paly w gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos pięknych kobiet i brzydali, znów dziś widziałam piękną dziewczynę z wymoczkiem, którego sama bym kijem nie tknęła, w dodatku niższym od niej. Coś strasznego. Zawsze się zastanawiam, jak tacy faceci wyrwali te swoje ślicznotki, serio, co one w nich widzą? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ma kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę, to młodzi ludzie. Wizualnie do siebie zupełnie nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Xxx Bo jest cos jeszcze oprocz wygladu polaczkowy pustaku.zobaczymy co sie stanie z toba brzydka swinio za te kilka lat.bedziesz wygladala jak pomarszczone gowno.i. wtedy mezus nawet na ciebie nie splunie i znajdzie sobie mloda i piekna.tego ci zycze pusta qrwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, wygląd nie jest najważniejszy, na dłuższa metę liczy sie osobowość i charakter... urodę można stracić w ciagu sekundy, wystarczy wypadek i najpiękniejsza osoba moze stać sie potworem. Związek oparty tylko o wygląd tego nie przetrwa, ale jesli ktoś kocha kogoś bez względu na wygląd zewnętrzny to taki związek ma duże szanse aby trwac do końca życia na dobre i na zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dokładnie, wygląd nie jest najważniejszy, na dłuższa metę liczy sie osobowość i charakter..." Jasne, jasne, to dlaczego większość facetów wybierze pustą lalę a nie brzydką intelektualistkę? :D x "urodę można stracić w ciagu sekundy, wystarczy wypadek i najpiękniejsza osoba moze stać się potworem" I wtedy właśnie można zapomnieć o dotychczasowym związku, bo mało kto zaakceptuje inny (gorszy) wygląd partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jeśli ktoś kocha kogoś bez względu na wygląd zewnętrzny" Taaaaak, marzycielka się odezwała :D Jest to nierealne, bo wygląd jest nieodłącznie związany z człowiekiem i nie da się kochać niezależnie od niego. No chyba, że się wchodzi w związek Z ROZSĄDKU, to później się wylewa żale na kafe, że żona stroni od seksu, a mąż nie ma ochoty :D Oszukujcie się dalej robaczki, że wygląd nie ma znaczenia, a najważniejsza jest osobowość i charakter :D Z typem o fajnej osobowości bez wyglądu to ja się mogę przyjaźnić, a nie chodzić do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9-10 musze czuc do niego pozadanie fizyczne, wtedy seks jest mega przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
// gość 2018.06.29 10, nie znam nikogo kto jest z kimś, kto mu się nie podoba // i To chyba zart....obecnie jest mnostwo par dla korzysci typowo materialnych, kiedy brzydki jest z ladna i odwrotnie.. Dzisiejsze czasy - zaklamanie z piekla rodem. Marzy sie o seksie z modelem \ ka, a jest sie czesto z nieatrakcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.06.30 Skoro dla was baby wygląd jest niby taki ważny to dlaczego widzę co chwilę fajne laski z paszczurami? Grubi, chudzi, łysi, niscy, z brzydkimi mordami, a prowadzają się z fajnymi laskami'' x niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×