Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W skali od 1 do 10 jak wazny jest dla was wyglad faceta?

Polecane posty

Gość gość

atrakcyjnosc fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10, nie znam nikogo kto jest z kimś, kto mu się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA suchy
2 ale musi się myć i golić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA suchy
dajecie 9-10 a potem narzekanie że kobiety chcą tylko modeli do związku,wygląd to nie wszystko liczy się charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce modela ale ma mieć minimum 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 taki zeby byl w moim typie. Kolejne 5 to umysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćSYLWIA suchy dziś Powiedz to facetom :D :D :D Co mi po charakterze, jak kijem bym nie tknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie szukam modela ani atlety. Ma wygladac jako taki znaczy zadbany ladne zeby usmiech, oczy. Jakas nie najgorsza sylwetka. I umysl jest wazny. Empatyczny niezaburzony czlowiek ktory lubi sie uczyc i jest madry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćSYLWIA suchy dziś Poza tym, żadna tu nie pisze, że inne cechy się nie liczą. Wygląd to warunek WSTĘPNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA suchy
00.21 no to już prędzej;-) ,nie znoszę jak puste laski mówią że wystarczy ze wygląda jak ,,ciasteczko''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego ze wyglada jak ciasteczko jak pogadac nie bedzie o czym? Siedziec****atrzec na ciasteczko? Nuuuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiec wyglad liczy sie bardzo, jesli nie najbardziej. ale straszny zal, ze faceci rozumuja tak samo. #PodwojneStandarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dla was baby wygląd jest niby taki ważny to dlaczego widzę co chwilę fajne laski z paszczurami? Grubi, chudzi, łysi, niscy, z brzydkimi mordami, a prowadzają się z fajnymi laskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla kogo. Dle mnie akurat niekoniecznie. Bycie zadbanym to wiadoma sprawa. Ale to nie jest priorytet i na pewno nie wyglad mnie urzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ze na przyklad mi nie przeszkadza ze ktos ma troche nadwagi, niski, szczuply, w okularach, byle nie brodaty bo nie znosze wasow i brody. No i uzebienie. Reszta to juz mniej istotne. Cos musi mi sie w wygladzie spodobac ale urzeka mnie to co mowi i robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś bo taki do nich zarwal o numer telefonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi mi sie podobać i nawet jesli jego uroda odbiega od kanonów piękna dla mnie jego dołeczki w policzkach, linia włosów, pieprzyk gdzieś na ciele, oczy, dłonie, pośladki są idealne. Jedyne co nie przejdzie to facet z brzydkimi zepsutymi zębami, zapuszczonymi dłońmi, bardzo bardzo chudy lub bardzo gruby. Odpada też facet , który sie nie myje lub nosi brudne przepocone ubrania. Musi być partnerem do rozmowy na podobnym do mnie poziomie intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają oczy. Pociągają mnie faceci, którzy mają zimne szare lub bladoniebieskie oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś sama pasztet a chce 7 na 10 lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecie musi się facet podobać, tak samo jak facetowi kobieta. Co w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 przecietny, odpada, 6 bym okreslila jako "nawet ladny", i to wystarczy jesli z charakteru spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jest idiotyczne według mnie... podświadomość ocenia całokształt, więc głębsze uczucia są niezależne od świadomych ''widzi-mi-się''. A to, że ogólnie większość lubi sobie patrzeć na ładnych ludzi, to oczywiste, tylko nijak ma się do relacji (chyba, że interesownych, z tzw. 'rozsądku'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma inny gust, wyglad jest wazny o tyle ze dla jednego ktos bedzie 3/10 dla drugiwgo 10/10, np przystojny rudzielec a ktos nie znosi rudych to juz go daje nizej.a ja nie znosze ciemnych ciapatych/cyganow z owlosionymi konczynami, jeden 10/10 wh innyxh model wg mnie ohydny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 bo byłam z brzydkim, pobił mnie okradł , teraz wiem że brzydota jest odzwierciedleniem charakteru , teraz mam przystojnego chłopaka i o mnie dba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×