Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W skali od 1 do 10 jak wazny jest dla was wyglad faceta?

Polecane posty

Gość gość
Masz za duże wymagania bo to co odpisałeś to musi być bardzo przystojny facet a takich wcale nie ma wielu nawet w Skandynawii która się tak podniecasz. Po prostu spuść z wymagań to zobaczysz atrakcyjnych ludzi ale jeśli ty oczekujesz że każdy będzie wyglądał jak modelka czy model no to sorry bardzo zejdź na ziemię. Pisanie że naród jest brzydki to chyba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak się składa że gdybyś pojechała do Kopenhagi do Danii albo w oslo w norwegii to byś wróciła na tratwie ze wstydu wioslujac gitara, ja jak tam pojechałam to myślałam że się znalazłam w Paryżu na pokazie mody ,tylu ile tam jest wysokich blondynow z pięknymi twarzami to w całej Polsce nie ma , szczególnie Kopenhaga to jest jakieś skandynawskie Hollywood normalnie idzie się zlać w gacie jak idzie taki blondyn w dłuższych włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak się składa że gdybyś pojechała do Kopenhagi do Danii albo w oslo w norwegii to byś wróciła na tratwie ze wstydu wioslujac gitara - A TO Z JAKIEGO POWODU???? szczególnie Kopenhaga to jest jakieś skandynawskie Hollywood normalnie idzie się zlać w gacie jak idzie taki blondyn w dłuższych włosach - NIE LUBIE DLUZSZYCH WŁOSÓW U MĘŻCZYZN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubisz dłuższych włosów ale za to lubisz zakola Polaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zakola mężczyzna nie ma wplywu, natomiast na fryzurę już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeśli ma zakola to jedyna fryzura jaką może sobie pozwolić to grzywką do przodu ale znowu będziesz płakać że pedalski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie słyszałaś o krótkiej fryzurze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No tak się składa że gdybyś pojechała do Kopenhagi do Danii albo w oslo w norwegii to byś wróciła na tratwie ze wstydu wioslujac gitara" X Z jakiego wstydu - czyżby już cała Kopenhaga mówiła o zasikanej na widok facetów, dziewczynie z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 Wygląd jest bardzo ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd jest ważny bo na portalach randkowych jest pełno facetów którzy są szpetni że można puścić belta a mają dokładnie takie same wymagania jak ci 10/10 wolę lepsze opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi być bardzo przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umieśniony facet z kwadratową szczeka wygląda obrzydliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma inny gust i co innego się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dla każdej tak mocno liczy się wygląd a i tak co druga chodzi z pasztetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wygląda zależy czy dziewczyna da ci szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1123
zwiazek przecietnego faceta z atrakcyjna kobieta, to jest cos na zasadzie 'slepej kurze, to i raz w zyciu sie ziarnko trafi'. znam kilka takich par i koles mial po prostu szczescie, ze znalazl sie w odpowiednim miejscu i czasie, gdzie poznal dziewczyne, ktora niedawno zakonczyla dlugi zwiazek, szukala pocieszenia itp., i po prostu zaczela sie umawiac z pierwszym lepszym, bo nie chce byc sama, a w pracy czy na uczelni spedzali ze soba duzo czasu i od slowa do slowa cos z tego wyszlo, co wcale nie swiadczy o tym, ze jest ona w nim zakochana na zaboj...po prostu w wiekszosci przypadkow taki facet jest do momentu znalezienia ciekawszej opcji, a gdyby spotkali sie w innych okolicznosciach niz np. praca, to nawet nie chciala by z nim gadac gdyby podszedl jako obcy czlowiek na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izumi z Meiji
Kazdy ma inny gust i to mnie sie podoba nie musi podobac sie innym. Przystojny mezczyzna to taki co jest zadbany czyli schludnie ubrany i czysty. Reszta to juz sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość1123 dziś W sumie racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość1123 dziś Swieta racja i zadnego podlizywania sie.kobietom wiec cie zaraz zniszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie niby logiczne ale bez sensu chyba że dotyczy młodych dziewczyn lub tych nie rozgarniętych i tylko z dodatkiem jak wazny jest na początku znajomości-zwiazku. nie chcę nikogo urazić tym bardziej obrazić . szkoda tylko że mądrych dorosłych kobiet jest tak mało na tym forum. O gustach się nie dyskutuje bo sie nie da postaw 3 kobiety by oceniły 1 faceta to mogą byc oceny z goła różne , jeszcze bardziej rózne gdy bedą oceniały razem a jeszcze inne gdy same siebie nie beda widzieć . kobieta tak naprawdę sama nie wie czego chce a już co mówi to juz całkiem inna brocha . znam kobiety co marzą o jakimś facecie i jego zachowaniu-cechach a gdy go spotka kompletnie go olewa przez to że na poczatku jej sie nie spodobał , a później szloch bo koleżanka go poderwała a ona poznała go z czasem z innej strony i stał sie czarujący męski taki właśnie o jakim śniła i gadka ale byłam głupia i pare miesiecy go olewałam jak zabiegał o mnie i miała ubaw z koleżankami że taki przecietniak łaził za nią a wszyscy ci przystojniacy z solarium i depilacji kaloryferem to albo faceci z mózgiem dziecka ,mamin synki lub oszołomy 1 na 10 nadaje sie do stałego zwiazku i w dodatku już zajety. sam znam takie które kiedyś olewały teraz same zabiegają o kontakt problem w tym ze mężczyźni w wyborze partnerki mają inne kryteria i wyglad jest na 2-5miejscu nie na pierwszym a uż całkowicie nie tolerują zakłamania i olewanie kobiety traktują bardzo poważnie dla nich to obelga i skreślają taką całkowicie jako partnera to działanie obronne i naturalny instynkt łowcy . Drogie panie radzę pogodzić marzenia do realiów , wyglad do marzeń, słów do marzeń a przede wszystkim o chwilę zastanowienia i zadac sobie pytanie czy chę byc szczęśliwa i z kim ? jaki ma być / bo może sie okazac że wasz wybór wygladu 9-10 w skali 10 bedzie błedem i to zyciowym . postawie wam pytanie inne wyglad skala 1-10 szarmancki-1/10 honor-wierność 1/10 wesoły-1/10 zaradny i rodzinny,1/10 i wiem że 90% z was oleja faceta z wygladem na 5 mimo to że resztę bedzie miał na 9-10 i 90% z was poleci i umówi sie z frajerem wygladu 10 a resztę co ma na 1-6. Kobiety o czym innym myślą o czym innym marzą , jeszcze co innego mówią i same nie wiedza czego chca dopiero jak widzą po czasie że ktoś jednak jest ok zmieniają zdanie o 100% problemu nie ma gdy nie powodue to zazdrości czy próby odbicia a i sa próby oczerniania wszystko przez zawiść . pozdrawiam i sory za przydługi wykład do madrych kobiet co wiedzą o czym pisałem ukłon i szacunek do innych uśmiech i rada dorośnicie w końcu do wyborów pa a mniej bedzie rozczarowań i rozwodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CD zapomniałem o najwazniejszym zacznijcie odróżniać meżczyzn od chłopców to podstawa by stworzyć stały trwały zwiazek u nich wyglad nigdy nie jest na 10, zawsze ale to zawsze mają inne priorytety dla tego w populacji stanowią niej niz 50% samców reszta to wieczni chłopcy mimo ze nieraz mają 50 lat chcesz takiego nikt ci nie broni ale niepłacz na forum ze jakiś meżczyzna cie zranił bo to kłamstwo , chłopczyk cię olał nie mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pytanie jest idiotyczne według mnie... podświadomość ocenia całokształt, więc głębsze uczucia są niezależne od świadomych ''widzi-mi-się''. A to, że ogólnie większość lubi sobie patrzeć na ładnych ludzi, to oczywiste, tylko nijak ma się do relacji (chyba, że interesownych, z tzw. 'rozsądku'') " Najświętsza racja na całym tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:49 Tu też druga święta racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2. Nad wygladem latwij praxowac niz nad xharakterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałoby się aby ludzie się dobierali w pary po wyglądzie. Wtedy świat byłby bardziej sprawiedliwy. Jednak tak nie jest. Niby na świecie ludzi jest te 9 miliardów, ale jak przychodzi do czego to środowisko przestrzenne jest tak rozlane, że ciężko napotkać na w ogóle jakiegokolwiek osobnika w wieku rozrodczym czyt. młodym a co dopiero osobnika podobnego sobie. No ale to jeszcze nic. Aby stworzyć z kimś parę to należy mieć ze sobą wspólny mianownik charakterologiczny inaczej mówiąc mieć ze sobą o czym gadać. W przeciwnym wypadku nie da się stworzyć pary choćby dwie osoby sie sobie nie wiem jak podobały. Po prostu ludzie nie mogliby znieść między soba niezręcznej ciszy. No ale to też nie koniec sprawy. Ludzie muszą coś wspólnie robić aby w ogóle móc się bliżej poznać. Rzadko sie zdarza aby ktoś obcy zaczepiał kogoś obcego na ulicy. Tu wysokie ryzyko właśnie, że niezręczna cisza zapadnie bo nie będzie nic ich łączyło takiego życiowego. A jeszcze dochodzi kolejna sprawa. Ktoś musi cię poważnie do tego wszystkiego traktować, z szacunkiem i okazać zaangażowanie, aby go do siebie dopuścić. A jeszcze niestety to nie koniec. Trzeba być na określonym etapie życiowym aby kogoś docenić, bo 20-latki często nie zdają sobie sprawy z niczego, a już najmniej z tego jak szybko ucieka życie, by pewne szanse na serio docenić. Jednocześnie nie być na tyle starym aby nie zdążyć nabrać uprzedzeń do płci przeciwnej i nie zgorzknieć i nie zobojętnieć na drugą płeć. Koło 30-tki wzrastają z kolei wymagania do przesady w drugą stronę. Podsumowując znalezienie takiej trafionej miłości życia jest tak rzadkim zjawiskiem jak napotkanie sowy na drzewie w naturalnym środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nad wygladem latwij pracowac niz nad charakterem" Zapewniam cię jak ktoś ma ujowy charakter to nigdy nie będzie mieć motywacji by nad wyglądem pracować i o niego dbać. Spójrz na permanentnych grubasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Nad wygladem latwij pracowac niz nad charakterem" Zapewniam cię jak ktoś ma ujowy charakter to nigdy nie będzie mieć motywacji by nad wyglądem pracować i o niego dbać. Spójrz na permanentnych grubasów X Wiem, dokladnie wlasnie to mialam na mysli piszac, ze nad wygladem latwiej pracowac niz nad charakterem i dlatego wyglad jest dla mnie wazny w skali 2 punkty na 10 :-) i dlatego wybralam faceta, ktory jest niski, gruby i lysieje, za to ma z******te poczucie humoru, jest bardzo inteligentny i dojrzaly emocjonalnie i ma dobre serce. A co do wygladu, od kiedy go poznalam i zasugerowalam mu zmiane diety schudl juz ze 12 kg. I sorki za ten blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy sie chce podejmować zmiany diety uważając to za obraze, albo niby chce ale po czasie zaczyna kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×