Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o Magicznej Klinice?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, czy ktoś miał doświadczenia z Magiczną Kliniką? Planuję tam zabieg powiększania ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smarta32
od siebie mogę powiedzieć, ze warto, u nich wykonałam swoje pierwsze powiększanie ust! i lepiej trafić nie mogłam - doświadczeni lekarze, atrakcyjne ceny, w cenie konsultacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofija1
miałam robione nićmi dolinę łzową tzw. worki pod oczami w Magicznej Klinice, bardzo profesjonalnie i świetne podejście do pacjentki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28Zośka28
Smarta32 a u kogo byłaś dokładnie i ile ten efekt się utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smarta32
28Zośka28 u dr Norberta :) a efekt powiększenia ust utrzymuje się ok. 6 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28Zośka28
Dzięki Smarta, zadzwoniłam do Magicznej Kliniki i umówiłam się na 13.07 w Poznaniu na powiększanie ust :) Jestem bardzo ciekawa efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smarta32
Jestem pewna, że będziesz zachwycona :) Koniecznie daj znać jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja u nich robiłam zabieg na nadmierną potliwość! świetna klinika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość est556
zastanawiam się właśnie nad takim zabiegiem bo nietety pocenie się to mój duży problem, w którym mieście robiłaś ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Est556 w Łodzi, świetna sprawa, efekt utrzymuje się od 6 do 8 miesięcy :) Na pierwszej wizycie masz konsultacje, lekarz wszystko Ci tłumaczy i to w cenie zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość est556
a u kogo dokładnie robiłaś? Możesz polecic jakiegoś konkretnego lekarza? Bardzo to boli, bo jestem troche spanikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u dr Norberta świetny lekarz! przemiły i dobre podejście do pacjentki :) Mnie nic nie bolało, bo przed zabiegiem miałam wykonanie znieczulenie miejscowe :) Nie ma się czego obawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka29
śmiało! znają się na rzeczy, mają atrakcyjne ceny! W Magicznej klinice przyjmuje dr Robert - godny polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielaGabriela
a ja się zastanawiam nad mezoreapią... z tego co wiem to takki zabieg nawilża, uelastycznia skórę i usuwa drobne zmarszczki. Tyle w teorii, a ja chciałabym się dowiedzieć jak jest w rzeczywistości? :) Czy ktoś robił ten zabieg ? głównie zalezy mi na opiniach osób, które robiły zabieg w Magicznej Klinice? bo właśnie do nich zamierzam iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NninA
świetna sprawa, efekt nawilżonej, odmłodzonej skóry. byłam u dr Roberta w Magicznej Klinice - fachowcy, którzy wiedzą co robią + mają atrakcyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaMi
AnielaGabriela nie robiłam mezoterapii w Magicznej Klinice, ale za to odmładzające zabiegi kolagenowe. Zgadzam się z przedmówczyniami, w Magicznej Klinice mają bardzo dobre podejście do klientki, no i oczywiście ceny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielaGabriela
Dzieki dziewczyny, No własnie te ceny mnie skusiły :) NninaA, a powiedz mi ile ten efekt się utrzymuje? I czy zabieg boli? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NninA
efekt utrzymuje się około 9 miesięcy, zabieg nie boli, bo jest robiony ze środkiem znieczulającym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielaGabriela
A czy efekt widać już po wykonaniu zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NninA
Tak, widać odrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saguuara
Zapisałam się do nich na powiększenie ust, tylko teraz pytanie czy Juvederm czy Stylage M i ile ml, ile dziewczyny robiłyście ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magera
saguuara/ To zależy jaki efekt chcesz uzyskać. Poza tym lekarz odpowiednio Ci doradzi ile ml potrzebujesz. W Magicznej Klinice lekarz wszystko dokładnie przeanalizuje i odpowiednio cie poprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzanieduzza
Dokładnie tak jak magera mówi, idziesz do Magicznej kliniki i najpierw masz konsultację, dopiero potem są zabiegi. Ciężko tak "zdalnie" określić, co dla Ciebie będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saguuara
już jestem po :) mam zrobione stylage m, jejku ale mi się podobaą teraz moje usta, robiłam 1 ml i uważam że to byl świetny wybór, nie są mega powiększone ale i ja i mój facet widzimy rożnicę, znajomi widzieli że co się zmieniło na plus ale nie potrafili powiedzieć co ;) właśnie o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tullipbaby
A kiedy robiłaś? Po jakim czasie opuchlizna schodzi i widać finalny efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brie87
Myślę, ze to kwestia kilku dni i będzie widać ładny efekt końcowy :) U mnie już następnego dnia prawie nie było widać opuchlizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saguuara
Jakoś na początku września, opuchliznę lekką miałam kilka dni ale nie rzucało się to jakoś specjalnie w oczy, zabieg miałam w piątek i w poniedziałek już normalnie wychodziłam do ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tullipbaby
Bardzo dziękuję. Tego się bałam, że przez kilka dni nie będę się mogła pokazać ludziom na oczy ;) A znieczulenie jakie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziejesien80
Cześć. Zastanawiam się nad likwidacją cieni pod oczami w Magicznej Klinice. Czy któraś z Was już była na tym zabiegu? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natana38
ja pisze z podobnym pytaniem czy korzystała któraś z Was z usług Magicznej Kliniki w Warszawie? Ja chciałabym zlikwidować zmarszczki z szyi ,dekoltu i z twarzy. Szczególnie te głębokie i najbardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×