Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o Magicznej Klinice?

Polecane posty

Gość parafinka

O tak to prawda również polecam Panią Olgę! to cud kobieta, jak nie jesteście pewni co do ceny to macie strone magicznaklinika.pl tam jest cały cennik który nie jest w żaden sposób wygórowany. A wręcz przeciwnie, ceny są naprawdę atrakcyjne! Powinniście zainteresować się ta stroną jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anija

No zwłaszcza jak pracują na bardzo dobrych produktach, które się sprawdzają w aplikacji i  długo utrzymującego się efektu.  Terminy mają różne bo promocje widziałam, że w klinikach puszczone w całej Polsce. Każdy z nich może skorzystać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litka

To prawda ja widziałam u Siebie w mieście te promocje, chyba cienie pod oczami zredukuje. Na pewno ten zabieg przyda mi się aby lepiej wyglądać. Nie mam obaw, ale konsultacja na pewno się przyda, aby wszystko omówić dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorija

Magiczna Klinika to świetna klinika - rozbudowana oferta na zabiegi, świetne jakościowo preparaty, niewygórowane ceny i doświadczeni lekarze. Ja niemal codziennie obserwuje ich fanpage na fb i czekam na promocje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
14 minut temu, Gość wiktorija napisał:

Magiczna Klinika to świetna klinika - rozbudowana oferta na zabiegi, świetne jakościowo preparaty, niewygórowane ceny i doświadczeni lekarze. Ja niemal codziennie obserwuje ich fanpage na fb i czekam na promocje 🙂

Magiczna klinika miala spowodowac ze pojde do pracy a to sie nie stalo i nie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promocyjna

Ja również jak Parafianka mogę polecić Panią Olgę z magicznaklinika.pl również miałam przyjemność poddawać się zabiegowi u tej Pani i wszystko zostało wykonane bardzo profesjonalnie, po kilku dniach opuchlizna zeszła i kwas rozłożył sie proporcjonalnie w moich ustach wypełniając je nie przesadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera
Dnia 5.08.2019 o 09:10, Gość OsiemJeden napisał:

Magiczna klinika miala spowodowac ze pojde do pracy a to sie nie stalo i nie stanie...

To znaczy? Co dokładnie się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia

Sama jestem ciekawa o co chodzi , bo ja byłam w magicznej klinice w Krakowie i moje wrażenia są mega pozytywne. To podejście do klienta indywidualne, dobór wszystkich preparatów i ilości aby nie przesadzić to strzał w dziesiątkę. Mało kiedy tak potrafią osoby dobrać i wykonać, aby efekt był taki wymarzony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga

Ja w Magicznej klinice mogę się pochwalić robiłam botox i jestem zadowolona. Pełna opieka medyczna, konsultacja na wysokim poziomie. Zabiegi nie są bardzo drogie, a jednak trwałe. Ja jestem zadowolona w pełni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona

Ja również należę do zadowolonych klientek magicznej kliniki, nie wyobrażam sobie iść do innego miejsca, wykonywałam tutaj powiększanie ust i jestem bardzo zadowolona z osiagniętego efektu, nie wyglądam jak przysłowiowy karp a za to mam piękne i pełne usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia

Ja wybrałam się tak naprawdę z ciekawości jak to wszystko wygląda bo ceny mają super, a skończyło się na zabiegu na usta i na worki pod oczami. Jestem szczęśliwa, bo wyglądam o wiele lepiej , nie za duże pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka

Na botoks maja teraz aż 50% zniżki w Magicznej Klinice. Może napisz jak wygląda się po zabiegu i jak szybko widać efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuk

A ja jestem zainteresowana bursztynowym odmładzaniem, na botoks jeszcze mam czas 🙂 Może ktoś opisać ten zabieg? Podobno skóra wygląda po nim rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam tam zabieg powiększenia ust pół roku temu, jestem zachwycona profesjonalizmem tej kliniki. Efekt po 6 miesiącach jest wciąż taki sam. Myślę, że zdecyduje się jeszcze na jakiś zabieg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2019 o 08:56, Gość wiktorija napisał:

Magiczna Klinika to świetna klinika - rozbudowana oferta na zabiegi, świetne jakościowo preparaty, niewygórowane ceny i doświadczeni lekarze. Ja niemal codziennie obserwuje ich fanpage na fb i czekam na promocje 🙂

Dokładnie, robię to samo. Rewelacyjna klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×