Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrobiłam poważny błąd przez który znów cierpię

Polecane posty

Gość gość

Kilka miesięcy temu zerwał ze mną facet gdyż wrócił do ex. Zerwanie było dla mnie bardzo bolesne bo nagłe, nic tego nie zapowiadało, zwyczajnie źle mnie potraktował a ja bardzo cierpiałam. Otrząsnęłam się jakoś, zerwałam z nim kontakt i to pomogło. On po jakimś czasie zaczął pisać że zdał sobie sprawę jak bardzo źle mnie potraktował, i że jest draniem ale chciałby być moim przyjacielem. Wyprosił spotkanie na kawę żeby porozmawiać, zbywałam go dwa tygodnie ale nie dawał mi spokoju. Wyjaśnił mi wiele, szczerze, zwierzał się dlaczego tak postąpił. I tak się zaczęło ponowne spotykanie, ale na stopie koleżeńskiej ( z ex podobno doszli do wniosku że jednak nie chcą być razem) Uwierzyłam w jego intencje, w to że chce być obok, byłam czujna. Potrafił bombardować mnie smsami od rana do nocy. Parę miłych chwil i wylądowaliśmy w łóżku. Było cudownie jak zawsze jak dawniej. Czasem miał takie akcje iż potrafił przyjechać do mnie znienacka mówiąc że właśnie przejeżdżał obok. Trwało to może trzy tygodnie. Ostatni raz był w niedzielę oczywiście był sex. I nagle cisza. Rozumiem iż nie trzeba odpisywać co chwilę, ale skoro bombardował mnie smsami a teraz nie umie odpisać na jednego. Wysłałam mu zdjęcie w sukience która mu się bardzo podobała, zawsze reagował nagle zero reakcji, koniec, nie piszę. Ja wiem że facet czasem potrzebuję równowagi, ale przeczuwam iż po prostu miał misję aby znów mnie " usidlić" podbudował swoje ego i odfrunął. Jak sobie z tym poradzić, tylko nie piszcie że jestem głupia bo to wiem. Najlepsze jest to iż wydaje mi się że jeśli tylko znów najdzie go na "spotkanie" to znów będzie mi tyłek zawracał, jak się przed tym bronić? Najgorsze że czuję coś do niego i po prostu ciężko mi go olać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostra y niego jest k******a tak Tiobie powiem.... on dobrze wie ze nie oprzesz sie jemu... jestes mi zupełnie obca, gdyby siostre moja tak potraktowal to wierz mi, twarzy bys nie poznala ale chama w taki sposob najszbciej nauczyc mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też jesteś mi obcy ale tymi paroma zdaniami wiele mi uzmysłowiłeś, jestem po prostu idiotką tak się dać nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły z niego huj tyle.ci powiem bo pewnie znowu wrócił do tamtej. Tym razem nie popełnił drugiego błędu i szukaj kogoś kto cię nie będzie traktował jak kogoś do sexu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to cię po prostu wy/ru/chał ale skoro było ci przyjemnie to ok. Partner nawet jeżeli wraca nie musi być partnerem do końca życia. Powinnaś o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×