Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

okres ochronny po stazu w pub

Polecane posty

Gość gość

Byłam na stażu z Urzędu Pracy z gwarancją zatrudnienia, czyli po czterech miesiącach stażu zgodnie z wymogiem urzędu dostałam czteromiesięczną umowę o pracę. Pytałam kadrowej jest to zwykła umowa na czas określony, a nie na próbny. Krótko po podpisaniu tej umowy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Czyli zaszłam w ciążę podczas stażu. Obecnie pracuję na tej umowie, a w chwili jej wygaśnięcia będę już w połowie ciąży. Czy będzie mi się należało przedłużenie umowy do dnia porodu? Pytam na forum, bo jeszcze nie chcę mówić w pracy.. I ostatnia rzecz, kiedy powiedziałybyście o tym pracodawcy na moim miejscu? Czy jest potrzeba to zgłaszać w urzędzie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z PUP*moj błąd w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak muszą Ci przedłużyć umowe do porodu,skąd ta mysl że umowa na okres probny nie obliguje do przedłużenia umowy? Tylko umowa na zastepstwo nie obliguje pracodawcy.Powiedz kiedy Ci pasuje,choc jestem zdania że im wczesniej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie nie jest typowa umowa na okres próbny, tylko określona na 4 miesiące. Pracuję w innej branży niż ekonomia i nie jest to moją mocną stroną. Dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej miejscowości pośredniak też daje staże z zatrudnieniem, na taki sam czas, jaki było się na stażu. ja akurat byłam na półrocznym stażu i miałam półroczną umowę o pracę, którą i tak mi potem przedłużyli na nieokreślony. wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×