Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LenaLodz

nie rozumiem po co stare dziady płodzą dzieci

Polecane posty

żeby poczuć się na nowo młodym albo żeby pokazać że jeszcze mogą :O później taki 57 latek prowadzi córeczkę do 1 klasy szkoły podstawowej,żałosne a gdzieś tam w świecie 35 letnia inna córka ma nastoletnie dzieci ale ten oczywiście udaje młodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOKŁADNIE, TO OBRZYDLIWE JEST !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wpadka? A może dziadek prowadzi wnuka do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby dziady i biedaki nie robiły dzieci, nie miałby kto założyć tego tematu. i szkoda, ze taki debil przyszedł na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak babka 62 letnia aktorka rodzi w Polsce bliźniaki w dodatku z in-vitro i domaga się alimentów od lekarza który podobno ją "zapłodnił" i podobno bez jej wiedzy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 45 lat i rocznego syna, spelnilem marzenie mojej mlodej partnerki z tym ze nikt mi nie powie ze prowadze wnuczka bo wygladam na 30 lat. Spokojnie jeszcze 20 lat bede bardzo aktywny fizycznie w przeciwienstwie do waszych partnerow (jesli ich macie) ktorzy sa do 35 roku zycia dziećmi siedzacymi przed komputerem z gierką a po 35 staja sie ramolami z brzuchem piwnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cieszy bo młodzi są często bezpłodni i to oni podtrzymują gatunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ty samolubny bezczelny idyoto. Mój stary miał 42 lata gdy mnie spłodził i do dziś mu tego nie wybaczam. Nie ma nic gorszego niż w wieku 29 lat mieć za ojca 71 letniego dziadka. 🖐️ Jak zdałem mature i chciałem pójść na studia mój stary własnie przechodzil na emeryture już jęcząc jak mu ciężko pracować. Nie poszedlem na wymarzone studia do duzego miasta jak rowoiesnicy ktorzy mieli mlodszych rodzicow bo ich bylo na to stac, a mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam seks z facetem w wieku mego ojca i to był najwspanialszy seks w moim życiu bo młodsi często są do d**y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec miał 47 lat jak mnie spłodził i bardzo go kocham i uważam, że jest świetnym Tatą... podły jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×