Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mówią o kobietach ich zdjęcia na portalach itp

Polecane posty

Gość gość

zdjęcie dużo mówi, oto co mówi zdjęcie danej kobiety w zależności o tego jaka jest jego zawartość, i jest kilka typów: 1. Golizna - kur/wa lub psychicznie chora, kompleksy estetyczne, próba zwrócenia złej uwagi, desperatki 2. Zdjęcia pod palmą - kompleksy, szpanerstwo, głupota 3. Zdjęcia z ex( wymazanym ) - Głupota 4. Nadmierny makijaż - kompleksy, niska samoocena, problemy psychiczne 5. Dziubki - choroba umysłowa 6. Selfie w lustrze - Kompletny przegrywy, nawet nie ma nikogo aby zdjęcie normalne zrobić 7. Brak zdjęcia - tu może być zagadka, warte uwagi 8. Buty, paznokcie, inne pierdoły - Kompleksy, szpanerstwo, idiotyzm 9. Brak uśmiechu - przegryw 10. tatuaże i inne gòwno - przegryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakie jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 to dla mnie nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mam robić zdjęcia na bosaka no jprdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 3 to dla mnie nowość. > trzeba być pustakiem aby dawać foto z EX nawet z wymazanym, bo co to o tobie świadczy? zrób sobie nowe zdjęcie sama, zapytaj nawet przypadkowego przechodnia na ulicy aby ci foto zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste codzienne zdjęcie
gość dziś To jakie jest dobre? > dobre to zwykłe zdjęcie w codziennym otoczeniu bez ceregieli typu 5kg makijażu i strój balowy, bo tak na codzień nie wyglądasz, i żadne selfie bo to znaczy że jesteś przegrywem któremu nawet nikt nie chciał zrobić foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to mam robić zdjęcia na bosaka no jprdl Zgłoś nie na bosaka tylko zdjęcie ma być estetyczne ( i takie aby dziecko mogło na nie popatrzeć a nie wszystko na wierzchu ) i naturalne, pokazując osobe w codzienności i naturalnie zamiast wszystko sztuczne i pozowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakeYourOwnLuck
głupoty i to pisane przez kogoś o nicku NeverLucky hahaha, może zmień taktyke wtedy your luck might change :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczesne kobiety to pustaki to potem maja takie zdjecia i konta na portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt, pustaków jest masa ale są też fajne, ale rzadziej spotykane, na szczęście potrzebna jest tylko jedna więc nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 11. Zdjecia przyrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjęcia przyrody mogą byc ale nie jakieś egzotyczne tylko codzienne w otoczeniu, bo po co zdjęcie z gór czy plaża z karaibów itp gdzie się było raz w życiu, durnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaże to przebieg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widze tatuaże lub przekucia np nosa itp od razu przewijam dalej, dla mnie to patologia do kwadratu i próba aby zdobyć zauważenie, czyli częściowe problemy z psychiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
ja tez mam konto na portalach i powiem szczerze, ze faceci podobnie, z tym ze jesli nie maja zdjecia to oznacza w 90 % ze wola pozostac anonimowi --> czyli zona, dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytatuowane, wykolczykowane laski to patologia, też je przewijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up to ja te 10% co nie chce by znajomi mnie wybekowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zdjęcia przyrody mogą byc ale nie jakieś egzotyczne tylko codzienne w otoczeniu, bo po co zdjęcie z gór czy plaża z karaibów itp gdzie się było raz w życiu, durnota X A jak ktos robi zdjecia przyrody z kazdego miejsca gdzie byl? Od muchy na scianie w domu po egzotyczna roslinnosc na Karaibach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak ma tatuaż to 99% dawała swego czasu w kiblu fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysza 1987 dziś albo to modele którzy nie chcą abyś leciała tylko na ich wygląd, bo nie chcą płytkich i pustych małp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no ale na co i po co to pokazywać? na co komu fotka z muchą czy innym czymś nieistotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mówią o facetach zdjęcia? Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W internecie co druga laska to wytatuowana patola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az musze zerknac jakie sama mam profilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 34 lata nie mam FB instagrama i nie korzystam z portali randkowych. A ******* ile wlezie. Generalnie czym bardziej "wyczesane" Życie w necie tym gorzej w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagie opalanie moge polecic tak jak i nagie kąpiele. Dużo przyjemniej i ślicznie można całe ciało opalić.Tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co mówią o facetach zdjęcia? Wszystko. > nic, dlatego nie daje zdjęć i lampucery się nie zgłaszają haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam profil bez zdjęć i zgłaszają się same złodzieje i dzifki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten 1 procent
gość dziś dlatego 90% to odpady społeczne, trzeba spośród pozostałych 10% coś wyłowić z czego jakieś 1% się nadaje do życia bo nie ma psychozy połączonej z schizofrenią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×