Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mówią o kobietach ich zdjęcia na portalach itp

Polecane posty

Gość gość
O jakiś ty wspaniały i wyjątkowy... Gdybys wstawił toby się zgłaszały? Haha no na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selfie to debilizm
gość dziś Az musze zerknac jakie sama mam profilowe > pewnie pod palmą, z doopą i balonami na wierzczhu, albo inne patologiczne aby przyciągać debili jak 99% lasek, niech ktoś ci zrobi nowe i przyzwoite w twoim naturalnym otoczeniu i będzie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam profil bez zdjęć i zgłaszają się same złodzieje i dzifki. Zgłoś skąd wiesz kim są? spotykasz się z nimi czy tylko opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O jakiś ty wspaniały i wyjątkowy... Gdybys wstawił toby się zgłaszały? Haha no na pewno. > nie wstawiam fotek i nie przyciągam do siebie patologii, proste i skuteczne, a czy jestem wspaniały, TAK zdecydowanie TAK, ty też pewnie jesteś wspaniała tyllo niestety nikt tego nie zauważy gdy widzi tylko twoją gołą doope na fotce czy inną patologie zdjęciową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
selfie to debilizm dziś gość dziś Az musze zerknac jakie sama mam profilowe > pewnie pod palmą, z doopą i balonami na wierzczhu, albo inne patologiczne aby przyciągać debili jak 99% lasek, niech ktoś ci zrobi nowe i przyzwoite w twoim naturalnym otoczeniu i będzie dobre X Pudlo, ale dzieki za troske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzysz na profile chudych czy puszystych tez autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:11 Musisz być nieźle p*****lniety jeśli wierzysz w to co piszesz. Zmień towarzystwo bo ewidentnie tkwisz w patologii jeśli każda kobieta wg ciebie wystawia gola d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie pisze do lasek które mają fotki z reguły, wole najpierw popisać i jak pisanie się klei to potem porozmawiać na głos np przez tel czy skype ( bez wideo ), i jak rozmowa się klei i laska nie przynudza to proponuje spotkanie osobiste i DOPIERO wtedy widze ją pierwszy raz. Fotki to idiotyzm bo przyciągają tylko wizualnie i z reguły tylko pustaków z obu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kto powiedział każda? ale wystarczy przejżeć troche profili aby zobaczyć tragiczną skale tego durnego zjawiska, a potem laski narzekają że trafiają facetów dupków którzy tylko chcą zaroohać, no bo co innego przyciągną jak sprzedają się jak szynka w mięsnym, durne c***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty napisałeś każda bo uznałes że ja świecę dupa a tak się składa że w d***e to ty byłeś i w związku z tym g****o widziałeś ale wiesz co i gdzie wystawiam. Fajnie masz. I kogo obchodzi jak z laskami gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:27 To jestes spoko gosc. Niektorzy na profil bez fotki wogole nie odpisuja na wiadomosc albo pisza" najpierw fotk potem rozmowa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to pokaż co wstawiasz zamiast pitolić jaka ty jesteś lepsza niż inne, na razie tylko dużo gadasz a zero czynów i rezultatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bardzo dobrze, bo po co chcesz aby pustaki do ciebie pisali. Brak fotki to dobry filtr na omijanie patologii wszelkiego rodzaju. Jak ktoś jest na poważnie to doceni to, spróbuje poznać ciebie jako osobe, porozmawiać, zobaczyć czy macie coś wspólnego i dopiero się na końcu zobaczyć. Tak się tworzy dobry i stały związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele kobiet to też pustaki i tylko lecą na wygląd, a potem ZONK i rozwód z debilem bo nie ma o czym gadać i jest zero czegokolwiek wspólnego jak w tym wątku, oj bidulki, nawet nie wiedzą gdzie zrobiły błąd techniczny ( podpowiem: na samym początku znajomości ) https://f.kafeteria.pl/temat/f1/ochlodzenie-relacji-z-mezem-po-slubie-co-robic-p_7243851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.41 A jak zobaczysz jej fotke a ona wazy 90 kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:38 Nie muszę i nie zamierzam nikomu niczego udowadniać. Skończ już jełopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 16.41 A jak zobaczysz jej fotke a ona wazy 90 kg ? > szczerze, wole aby już miała 90kg ale nadawała się do życia i miała o czym rozmawiać niż wygłodzoną szkape z kg makijażu, wiecznymi kompleksami że potrzebuje diete i co o niej wszyscy myślą czyli zaburzenia psychiczne, bo ten związek i tak upadnie i to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 16:38 Nie muszę i nie zamierzam nikomu niczego udowadniać. Skończ już jełopie. > jesteś pustakiem do kwadratu i dlatego tylko na pustaka trafisz albo zdechniesz sama z kotem który cie zje bo stwierdzisz że '"każdy facet to d**ek" , bo jesteś durna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa analiza. Szkoda że daleka od twojej wyobraźni. Z takim podejściem do każdej kobiety predzej ciebie zezre. Z tym że nie kot bo one są wybredne i raczej nie zaspokoją się takim ochlapem lecz twój własny jad. Oceniasz mnie najgorzej jak się da nic o mnie nie wiedząc tak samo jak oceniasz każda kobiet z tatuażen czy ze zdjęciem które Ci się nie podoba. I kto tu jest pusty i powierzchowny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.57 Znajdziesz kogos fajnego, to jest tylko kwestia czasu, ale nie spuszczaj poprzeczki. Takich mezczyzn powinny kobiety brac, ale one wola " facetow" a potem placz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś głupi nie jestem i po zdjęciach zagadaniu i opisie widać, później mają blokowane konta, najczęściej jest link do fałszywego fcb by pewnie poznać jakieś dane do konta bankowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to też nie jest dobre może być bratnia dusza ale gdy nie czujesz chemii ba osoba ci się nie podoba to tylko marnuje więcej czasu, żeby chociaż przeciętna trafić to wtedy to zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ciało można ogarnąć, jak twarz ładna dziewczyna w moim typie to może być i gruba o ile charakter nasz pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dla mnie nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś pustakiem i to widać po twoim durnym pisaniu, nie potrzebuje widzieć twojego zdjęcia ani wiele więcej o tobie wiedzieć, krótka piłka: PUSTAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe auto się starzeje
gość dziś najlepszy partner/partnerka to bratnia dusza, a wygląd jest drugorzędny, pozatym wygląd co roku ulega zmianie, więc nie można pod tym względem robić decyzji długoterminowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
nic, trzeba kogos zobaczyc realnie, wytedy mozez ocenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju, mam zdjecie z tatuazem... i chyba nawet pod palmami. Co teraz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic, tylko głupia jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś nic, trzeba kogos zobaczyc realnie, wytedy mozez ocenic > co ty chcesz oceniać? jesteś chora umysłowo, ja ci to mówie jak nikt ci jeszcze tego szczerze nie wygarnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×