Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nielubiana

Nie lubię siebie jak to zmienic

Polecane posty

Gość gość
Nagie opalanie moge polecic tak jak i nagie kąpiele. Dużo przyjemniej i ślicznie można całe ciało opalić.Tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiana
Aleksander Stellar dziś A z kim rozmawiam od wczoraj, bo brzmisz, bez urazy jak kajaś bardfzo młoda osoba, maksymalnie 20 letnia. Masz dziewczyne, sympatię? Ps Do terapeuty chodziłam i wyszło, że powinnam polubić siebie, niejako utknęłam potem, bo średniomi to idzie. Do biednego kraju się nie wybieram, tu mi się dość podoba. Z resztą w Polsce też dużo biedy, co nijak nie poprawia mojego samopocucia, wręcz przeciwnie. Zdradzający mężowie, ich dieci, kredyty i małżonki mnie nie interesują, każdy robi co chce, a te ich wymówki - cóz dużo ludzi lubi innym mydlić oczy aby w swoim mniemaniu poczuć się lepiej. Ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada dla autorki
Autorko, ty masz nie zmieniać siebie tylko masz poszukać/znaleźć kogoś komu pasujesz w większości taka jaka jesteś, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiana
15:13 Właśnie do tej pory nie znalazłam, znaczy się musi być we mnie coś nie tak. Poza tym trudno, najwyżej pozostanę już sama, żebym tylko poliubila siebie, to już by było bardzo dobrze dla mnie i bylabym z tego zadowolona. Od dłuższego czasu mnie to męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nielubiana 2018.07.12 trafisz na swojego, tylko kwestia czasu, a siebie lubieć jest łatwo, tylko przestań tyle od siebie wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiana
2:47 Tyle lat nie trafiam, więc trochę już wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem będzie raźniej
nielubiana dziś 2:47 Tyle lat nie trafiam, więc trochę już wątpię. > czemu wątpisz? to twój następny błąd. Po prostu szukaj człowieka a nie ideału w postaci przystojnego księcia. Patrz bardziej na charakter mniej nawygląd i "bogactwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiana
Zlituj się, jakiego znowu księcia? Zawsze mialam małe wymagania. Niżej już tylko zostali menele z pod monopolowego, kryminaliści i tym podobni. Żebyś ty wiedział, ile ja miałam w życiu randek z mężczyznami, którzy nic a nic mi się nie podobali, ale myslalam, a co tam, dam szanse. Potem było coraz gorzej. Jak tak sobie myślę, że właśnie powinnam szukać księcia. Bo koleżanki, które miały wysoko zawieszoną poprzeczkę co do mężczyzn takich właśnie mężczyzn spotkały. Ja nie miałam praktycznie żadnych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiatr nad wodą
nielubiana wczoraj mam kolege kawalera, tylko bycie z nim wymaga kompletnej zmiany twojego życia, zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie strony monety
nielubiana wczoraj co to ".....wysoko zawieszona poprzeczka co do mężczyzn...." ??? one znalazły bo szukały, ty ewidentnie masz problemy z oceną charakeru ludzi z którymi się spotykasz, może nikt cie nie nauczył na co masz zwracać uwage, chętnie z tobą pogadam np na gadu i może jakoś dojdziemy do tego gdzie i jakie gafy popełniasz, daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapia nie pomoże
nielubiana wczoraj gdybyś nie miała wymagań jak twierdzisz to już dawno byś z kimś była, ale ty masz takie wymagania których nikt z otoczenia nie spełnia, ty nawet sama swoich wymagań nie spełniasz, co widać po chęci "zmiany" siebie, tu tkwi problem skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiana
Panoczku, ja twoim "skarbem" nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiana
Wiatr nad wodą dziś nielubiana wczoraj mam kolege kawalera, tylko bycie z nim wymaga kompletnej zmiany twojego życia, zainteresowana? xxx Skąd wiesz, że nie prowadzę takiego życia jak Twój kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapia nie pomoże
nielubiana dziś Panoczku, ja twoim "skarbem" nie jestem. > też się z tego ciesze :), to by dopiero tragedia narodowa była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiatr nad wodą
nielubiana dziś nie wiem więc możesz opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki seks? nie ma chłopa więc nie ma seksu, przecież nie będzie puszczać szpary po kątach bo po hooj, nie jest idiotką jak te lalki barbie które każdy w mieście dmuchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiana
gość 2018.07.29 Autorko, a seks? xxx Nie ma seksu. Obecnie nie ma ukochanej osoby, więc seksu nie ma. Jakoś tak nie mogę bez uczucia a tym bardziej z kimś obcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×