Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w czym wam niby przeszkadza obecność studentów przy porodzie?

Polecane posty

Gość gość
Nie oburzaj się więć,że ktoś ci takiego czegoś życzy. Sama się do tego przyczyniasz. x czy ty wg wiesz co sie dzieje jak przy porodzie jest lekarz debil. wiesz jakie jest ryzyko dla dziecka? dzieciom bedziesz zyczyc zle bo ktos ma inne zdanie niz ty? nie mam slow na taka głupotę ludzka na twoja. jak student obejrzy 2 porodu mniej to nic mu nie ubędzie w wiedzy lekarskiej. nie masz widać pojęcia jak wyglądają studia lekarskie. ale jazgotac to najgłośniej umiesz za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, jeśli myślicie ze student czerpie wiedze TYLKO I WYŁACZNIE z ogladania na żywo to sie grubo mylicie. dodam tylko ze gdyby tak było, i to było takie istotne to nie byłby by żadnego wyboru tylko studenci byliby przy kazdej rodzącej czytego chce czy nie. zapewniam, ze zaden "konował' nie powstanie z powodu tego ze 3 na 10 odmówią obecności. na kafe jak zwykle histeria zbiorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz takie zdanie, że studenci powinni uczyć się z książek i praktyka nie jest im potrzebna. Nie widzisz potrzeby aby umożlwić studentom naukę poprzez praktykę. Choćby poprzez przyglądanie się. "Dzięki"takim jak Ty mamy słabiej wykształconych lekarzy niz moglibyśmy mieć. Dzięki takim jak ty, moje żczenie może bardzo łatwo się spełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Akurat ty jazgoczesz głośniej niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty wg wiesz co sie dzieje jak przy porodzie jest lekarz debil. xxx Ale tobie to chyba nie powinno przeszkadzać. Skoro studenci mają się uczyć tylko z książek, bo twoja godność jest ważniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, jeśli myślicie ze student czerpie wiedze TYLKO I WYŁACZNIE z ogladania na żywo to sie grubo mylicie. xxx Cy ktoś tu pisze, że student czerpie z wiedzę tylko i wyłącznie z oglądania? Nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rodziłam w klinice więc nie miałam nawet takich przemyśleń. Za to syn leżał w klinice więc chcąc nie chcąc musiałam podpisać zgodę " na studentów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda ma prawo odmówić bo ważniejszy jest komfort aniżeli poziom wiedzy lekarza w przyszłości. Nie bądź taka nadgorliwa. Chcesz to zaproś cały personel na porodowke żeby się uczył ale życzyć kobiecie żeby trafiła na debila albo dziecku? I ty się nazywasz matka? Ja p*****le co za babska tu siedzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komfort aniżeli poziom wiedzy lekarza w przyszłości. xxx Ty będziesz miała komfort a twoja córka (lub ty kiedyś) niedouczonego lekarza. Co kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cy ktoś tu pisze, że student czerpie z wiedzę tylko i wyłącznie z oglądania? Nie zauważyłam. x Ty będziesz miała komfort a twoja córka (lub ty kiedyś) niedouczonego lekarza. Co kto woli. same sobie przeczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważniejszy jest komfort aniżeli poziom wiedzy lekarza w przyszłości. Ja p*****le ty siebie słyszysz...???? Wcale się nie dziwię dziewczynie, która ci napyskowała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cy ktoś tu pisze, że student czerpie z wiedzę tylko i wyłącznie z oglądania? Nie zauważyłam. x Ty będziesz miała komfort a twoja córka (lub ty kiedyś) niedouczonego lekarza. Co kto woli. x x x same sobie przeczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:12 Tak. Dokladnie dla mnie ważniejszy jest mój komfort i wygoda zwłaszcza gdy leżę chora w szpitalu nieważne z jakiego powodu. I nie muszę godzić się na tabuny studentów przy obchodzie. Nie złość się tak bo ci żyła pęknie. Ty się zgodzisz więc myślę że nic się nie stanie a poziom lekarzy na tym nie ucierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ważniejszy jest komfort aniżeli poziom wiedzy lekarza w przyszłości. Ja p*****le ty siebie słyszysz...???? Wcale się nie dziwię dziewczynie, która ci napyskowała! xx no raczej dziwne by było gdybys sie dziwiła bo widac jaki masz poziom kutlury osobistej. w głowie to samo szambo co w gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Każda ma prawo odmówić bo ważniejszy jest komfort aniżeli poziom wiedzy lekarza w przyszłości." O matko... To jest HIT ostatnich dni na kafe. Proszę sobie to oprawić w ramki w domach. Dość że wyznaje źle pojęte poczucie komfortu, to jeszcze ma w d***e czy nasza służba zdrowia będzie kompetentna buhahaha :D to że ty na swoją taśmę na zakładzie przyszłaś po podstawówce i zawsze się możesz pomylić, to nie znaczy, że lekarz w swojej pracy też powinien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może w ogóle niech wprowadza ustawę o tym ze narzady rodne kobiety to wlasnosc narodowa i tylko i wylacznie lekarz decyduje co sie z nimi dzieje. i wprowadzmy jeszcze dyzury prezentowania cipki dla kazdej kobiety na uczleniach medycznych, zeby studenci mieli 100 % zajec na zywo. a co tam! jak juz cos robic to z rozmachem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za wygodnicka p***a, tylko ja, ja, ja, mój komfort, moja godność, ja, ja, ja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś HITEM to jest TWOJA GLUPOTA. bo w ciebie jak jedna odmówi to sie słuzba zdrowia zawali. No HIT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w holandii jest taka usługa. usługi seksualne dla niepelnosprawnych refundowane przez panstwo. idz pracowac. godnosc? nie badz taka egoistka! tylko ja, i ja dla ciebie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:17 Mam wyższe wykształcenie. Nie rób z tego wielkiego halo i wyjmij słomę z butów. Dalej bawi mnie twój ból d**y. Owszem raz jeszcze napisze ze dla mnie liczy się mój komfort podczas pobytu w szpitalu. Życie niejednokrotnie pokazało że większość lekarzy z powołaniem się minęła bardzo mocno więc skończ już się podniecać moim "wsiowym" podejściem. Jak dla mnie to możesz się rozkraczyc przed całą kadra lekarska w ramach doksztakcania. Wyluzuj się paniusiu. No już zbieraj tę słomę. Dla ciebie ktoś na taśmie to odpad społeczny? Idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobre XD :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, które nie życzą sobie studentów na porodówce, to zapewne histeryczki, ktore sie przed ludźmi wstydzą swoich reakcji :D albo jakieś świętobliwe, co to zarwały swojego misia na baletach po pijanemu, a wśród ludzi sypią najwięcej frazesów o przyzwoitości :D cos jak stare rozmodlone dewoty, ktore rozrabiały za młodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo mi się wydaje, albo niektóre z was myslą, że wasze rozerwane porodem krocze jest jakimś obiektem seksualnym dla lekarzy i położnych. Jesteście nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś własnie udowaniasz co maja w głowie te co bez preblemu i zenady prezentowałyby krocze polowie świata.********ie, j****ie , chlanie itp. i to jeszcze jakie słownictwo dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A nie przeszkadza ci rozkraczanie się przed personelem, który jest już po studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś myslisz ze wstyd jest dlatego ze to ma byc obiekt seksualny? głupia jakas jestes czy jak? czyli bez problemu rozkraczasz sie w kierunku obcej kobiety? nie masz z tym problemu? :D z główką w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTE WS
Te wszystkie ministerstwa miały słuszność w tym, żeby narzucić studentom uczęszczanie do szpitala na bloki zajęć np.z ginekologii. Dla mnie głupie są kobiety, które tego nie rozumieją i im utrudniają te zajęcia. O i słusznie ktoś wyżej napisał, że gdyby nie było takiego wypraszania studentów, to przy jednej rodzącej byłoby ich 2-3, a nie 15. No ale oczywiście kwoki przewrażliwione histeryzują. Na gastrologii, na traumatologii też są studenci i nie słychać o jakichś protestach. Tylko polskie rodzące robią z siebie kapliczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 4 strony watku a ta dalej nie zalapała roznicy pomiedzy 2 ludzi" lekarzem i polozna a grupa 15 studentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój o***t oglądały i tabuny studentów i lekarzy z długim stażem. Nie mialam z tym problemu. Aczkolwiek nadal mam prawo twierdzić że nie muszę się na to godzić i szkoda żadna się nie stanie. Nie graj na przede mną wielce oswieconej i nowoczesnej. Naprawdę nie musisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na gastrologii, na traumatologii też są studenci i nie słychać o jakichś protestach. Tylko polskie rodzące robią z siebie kapliczkę. x bo ginekologia dotyczny narzadow intymnych tepaku a wrzodow zoładka. nikt nic nikomu nie utrudnia. jest wybor? jest, wiec jest korzystanie z wolnej woli i nie utrudnianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×