Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lidka_s

Herbata z konopi

Polecane posty

Gość Lidka_s

Ktoś może miał okazję pić herbatę z konopi? :) czytałam, że jest źródłem przeciwutleniaczy, witamin oraz niezbędnych mikro- i makroelementów, jak żelazo, wapń, magnez, sód, fosfor i innych. Nie mylcie , że to jakaś herbatka "odurzająca" , to po prostu zwykła zdrowa herbata bogata w różne witaminy. Dużo czytałam na temat takich produktów konopnych i ciekawi mnie smak takiej herbatki :) miał ktoś z tym styczność? tutaj są takie herbaty https://konopteka.pl/kategoria/herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie znam, ale dobry jest ten olejek konopny https://www.cbdworld.pl/ Pomaga zdrowo schudnąć i przy okazji wzmacnia organizm.Ma niezbędne certyfikaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinn321
Hej ja herbatkę konopną pijam dość często :) to prawda, że ma dobre właściwości zdrowotne, jest pełna witamin. Zamawiam zawsze własnie z Konopteki to jedno opakowanie mi na bardzo długo wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroatmalis
A muszę sprawdzić ja, zamawiam co jakiś czas olejki CBD z konopteka.pl to przy najbliższym zamówieniu dołączę też do koszyka herbatkę z konopii, ciekawe jak smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezia31
Smaczne są te herbaty? mam na myśli te z tego sklepu , który podała autorka. Pytam, bo czytałam w internecie, że są bardzo zdrowe, ale dla mnie smak też jest ważny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekryla
Muszę spróbować, cena widzę nieduża, a sporo dobrych informacji w sieci krąży o takich herbatkach z konopi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosinka26
Spróboj którąś z Konopteka.pl , tam chyba są najlepsze herbatki konopne. Ja kupiłam ostatnio dwie o róznych smakach, bardzo zdrowe i pobudzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorobila
A te herbatki z tego sklepu są zdrowe? :) w sensie, czy nie ma żadnych złych skutków picia takiej herbaty konopnej? bo zaciekawił mnie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbata z konopi ma wiele bardzo pozytywnych właściwości. Faktycznie jest bogatym źródłem witamin ale i także mikroelementów i składników mineralnych. Ma zbawienny wpływ na nasz organizm. Ja miałem problemy z bezsennością, długo męczyłem się z zasypianiem. Spróbowałem herbatę z http://konopnymarket.pl/ i muszę przyznać, że jest świetna. Ułatwia zasypianie i poprawia nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić herbatę konopną ze sklepu konopnymarket.pl - piję już od 3 miesięcy i czuje jej pozytywny wpływ na mój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest ta herbata konopna ja również zamawiam ją online na konopteka.pl. Zresztą mieszkam w dość małym regionie i raczej trudno jest dostać tego typu produkty spożywcze. Jeśli już jesteśmy prze konopi to polecam również mąkę konopną dostępną także w tym sklepie można wyczarować z niej przepyszne i zdrowe potrawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kocham herbatki! ale nie miałam okazji pić jeszcze naparu z konopi, jednak bardzo się tym zainteresowałam koniecznie będę musiała poszukać o tym więcej informacji i może skuszę się na zakup  bo jeśli chodzi o produkty konopne to na codzień zażywam olejek cbd i bardzo sobie chwalę. konopie górą 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×